Şimdi Ara

Aliexpressten Takipli -Takipsiz Kargo takibi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
11
Favori
9.872
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • small packet vs takipsiz kargodur buda kargo kodu yoktur demek oluyor. kişi oraya kargo numarası yazıyor fakat onu takip vs hiç bir yerden edemiyorsun çünkü aslında öyle bi kod yok. kendilerini uyanık sanıyorlar. kargoda hile yaptı diye bildirimde bulunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yine boş duramadım bişeyler aldım :)

ürün kargoya verildiği an RC693815201CN bu takip kodu verildi

ancak 5 gün falan denedim olmadı mesaj attım aşağıdaki cevabı aldım..

orada verilen linkten verilen kodu sorgulattım yinede bir sonuca ulaşamadım sizce durum nedir ?

Thanks for your email.
    Please be easy and we are here offering the correct tracking information for you. With regards to your order, we have confirmed it has been sent by registered mail. Please kindly verify with your local post using this tracking number: 70731988420(http://4pl.routdata.com/ecom/MailTrack/index_en.jsp#)
    Usually it needs 20-40 business days for delivery, sometimes maybe delayed due to peak season, and this logistics has some shortage, that is why when you track, only find that parcel has been dispatched. Because of this, this logistics is cheap, also free charge for freight. In that way, let the customer cost savings. So please kindly understand.
    Please help us wait in patience, you will receive your packages soon. If you don't receive it 50 days later, please feel free to contact us, then we will take further action.
    Thank you so much in advance and have a nice day!
    Yours faithfully,
    gaby

• quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

ben yine boş duramadım bişeyler aldım :)

orada verilen linkten verilen kodu sorgulattım yinede bir sonuca ulaşamadım sizce durum nedir ?

Thanks for your email.
    Please be easy and we are here offering the correct tracking information for you. With regards to your order, we have confirmed it has been sent by registered mail. Please kindly verify with your local post using this tracking number: 70731988420(http://4pl.routdata.com/ecom/MailTrack/index_en.jsp#)
    Usually it needs 20-40 business days for delivery, sometimes maybe delayed due to peak season, and this logistics has some shortage, that is why when you track, only find that parcel has been dispatched. Because of this, this logistics is cheap, also free charge for freight. In that way, let the customer cost savings. So please kindly understand.
    Please help us wait in patience, you will receive your packages soon. If you don't receive it 50 days later, please feel free to contact us, then we will take further action.
    Yours faithfully,
    gaby

Yalancı bir satıcı daha. Yerinizde olsam dispute açar "No tracking information"ı seçer paramı geri alırdım. Takip numarası %90 sahte.

• howdeepisyourweb H kullanıcısına yanıt
    benimki postnl diye takip kodu vardi

7-8 gün oldu hala takip edemiyorum
    ne yapmaıyım?

normalde satıcı registered ile göndermeliydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Fake Tracking Code diyerek dispute açın derim takipli gibi sisteme bilgi girip takipsiz kargo yollayanlar türedi bu sıralar. dikkat edelim beyler
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hocam ÖM ile bi video linki attım ordakileri yapın %95 para iadesi olacaktır Aliexpress tarafından
  • quote:

Orijinalden alıntı: howdeepisyourweb

quote:

ben yine boş duramadım bişeyler aldım :)

Thanks for your email.
    Yours faithfully,
    gaby

Yalancı bir satıcı daha. Yerinizde olsam dispute açar "No tracking information"ı seçer paramı geri alırdım. Takip numarası %90 sahte.

ürün gelir mi elime bu şekilde?

aslında alırken baktım baya puanı olan bir mağaza

http://vakind.tr.aliexpress.com/store/203288

• quote:

ürün gelir mi elime bu şekilde?

aslında alırken baktım baya puanı olan bir mağaza

http://vakind.tr.aliexpress.com/store/203288

Satıcı ürünü yolladıysa ulaşır, kaybolmazsa tabi.Büyük ihtimalle yollamıştır rating'i yüksek dediğiniz gibi
  • gearbest twkipsiz kodu takip ettim galiba.NL14598353061324

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu mu kod ?
     Aliexpressten Takipli -Takipsiz Kargo takibi

• Ayrıca 3 ayrı ürün daha sipariş verdim aliexpress bilgi takibi kısmında hep rakamlı kodlar var içinde hic harf gecen ya da harf ile başlayan yok.
    Sahtemi acaba ?

• tüm takipsizler sky56 diye bir lojistik firmasıyla gönderildi diye çıkıyor. ve 4-5 tane kod denememe rağmen hepsine sonuçlar hep aynı çıktı. hepsinde tam 16. günde Türkiye gümrüğüne girdi diyor. bana eski yanwen'i hatırlattı. süreler hep aynı otomatik olarak giriliyor sanki.
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    evet kod bu, yalnız kodunuz takipsiz sadece çin içinde takip edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: souns

evet kod bu, yalnız kodunuz takipsiz sadece çin içinde takip edebilirsiniz.

Konuda takipsiz kargoları takip edebildiğimiz yazıyor yanlış anlamadıysam .
    Bu durumda bende bu koddan Türkiye içinde takip edebilir miyiz?

• Bu Kodu Türkiyede takip edemiyorum NL010670636Y
    rica etsem şu kodlarıda biri kontrol edebilir mi? Özellikle ilk ikisi.
    70667062604
    1088918067081
    MS01735426XSG
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Arkadaşlar bu mu kod ?
     Aliexpressten Takipli -Takipsiz Kargo takibi

Arkadaşlar bu kodda takipsiz bunu Nasıl takip ederim ?

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    777post.com dan takip edilebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.C.g -- 29 Nisan 2016; 10:05:49 >
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    Hocam numaram gözüküyor kaldırabilir misiniz teşekkür ederim bu arada.

• Arkadaşlar takipsiz kargoyu takip edemezsiniz. Bazı kargolar sadece çin içerisinde takip edilebiliyor, bunların çindeki hareketlerini görürsünüz ve türkiyeye kargolandı yazar. Sonrası zaten boşluk bunun nedeni ise türkiyeye bu kargolar geldiğinde barkodun işlenmemesidir, önce gümrüğe sonra direk ile ve adrese yönlendirilir. Sisteme girilmeyen veriyi başka bir sistemden çekemezsiniz.
  • item forwarded destination country yazısından sonra EDI RECEİVED notunu görüyorsanız gönderildiği ülkeden çıkmış demektir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.