Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (774. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnş çok bekletmez ama burada okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla bu 1-2 aya anca gelirse gelir:)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chrisco C kullanıcısına yanıt
    haberin olur hocam. benim kargom 61 gündür beklemede artık kayboldu diye düşünüyorum :)
  • excalibursamsun55 E kullanıcısına yanıt
    Hocam sen şaka yapıyosun ya 61 gün ne demek ya askere gitmeyi düşünüyordum bu kargo yüzünden erteliycem yada askerliği bedelli yapıcaz döndüğümde gelmiş olur heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Yorum yapmak zor ama 2 aydır bekleyen var..benim SG ise mayıs 8 den beri sizle aynı durumda..
    Benim kargoda SG bekliyoruz 11 inden beri:)
    hocam gözünle gör bide :)Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    Hocam tartışma aç artık zamanı gelmiş bence

• Merhabalar, 2 tane yanwen siparişim vardı ikisi de Azerbaycan üzerinden geliyor. Dolayısıyla takipten bakınca bana AZ ile biten yeni bir kod verdi. Ürünler Türkiye'ye girdi hatta 17track'ten bakınca 13'ünde kabul edildi diyor ama TR ile biten bir kod vermedi hala. Ürün gümrükten çıkınca mı TR ile biten kod verilir, yoksa AZ'li kodu daha önce verdiği için yeni bir kod vermez mi?
    açacam da 90 güne çıkmış koruma süresi hocam onu bekliyorum.
  • ghost-BSC G kullanıcısına yanıt
    hocam az kodu ile ptt'nin sisteminden bakabiliyor musunuz?
    Maalesef hatalı diyor Daha önce Azerbaycan'dan aktarmalı olarak kargosunun geldiğini söyleyenler vardı. Yardımcı olurlarsa sevinirim
  • ghost-BSC G kullanıcısına yanıt
    Tr kodlari tr post için verilir.Sizinki takipsiz olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Aktarma olmadan Türkiye'ye gelenlerde kod veriliyor diye biliyorum ben ama haklı olabilirsiniz.
  • 20 gündür kargom '' Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) TR '' durumunda. Az önce PTT Gönderi alıp verme merkezini aradım
    (0 212 465 55 19) SG ile başlayan gönderi kodumu sorgulattığım da , telefonda ki kadın bana aynen şunları dedi ; Sing Post ile gönderilen gönderileri Bakanlık emri ile depoda tutuyoruz.Torbaları acmamız engellendi hiç bir İşlem yapmıyoruz. İşlem yapabilmemiz için bakanlıktan bize yazı gelmesi gerekiyor. Ancak o şekilde kargonuzu size gönderebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezarci321 -- 28 Mayıs 2020; 16:43:8 >
  • Bugün kabul edilen ürün bugün geçmiş gümrükten..şaşırdım:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 28 Mayıs 2020; 17:9:37 >
  • mezarci321 M kullanıcısına yanıt
    Peki neden bekletildiğine veya ne zaman bu kısıtlamanın kaldırılacağına dair bir şey söylendi mi ?

• saitates kullanıcısına yanıt
    benim dee. hatta 6 gün öncrki siparişim de ülkeye ulaşmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroplaz33 -- 28 Mayıs 2020; 17:20:53 >
  • sroplaz33 S kullanıcısına yanıt
    Tek palet kaldı:) oda 4 gündür kabul edildi olarak bekliyor. Bugün kabul edilen ve geçen ürün şaşırttı beni

• quote:

Orijinalden alıntı: mezarci321

20 gündür kargom '' Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) TR '' durumunda. Az önce PTT Gönderi alıp verme merkezini aradım
    (0 212 465 55 19) SG ile başlayan gönderi kodumu sorgulattığım da , telefonda ki kadın bana aynen şunları dedi ; Sing Post ile gönderilen gönderileri Bakanlık emri ile depoda tutuyoruz.Torbaları acmamız engellendi hiç bir İşlem yapmıyoruz. İşlem yapabilmemiz için bakanlıktan bize yazı gelmesi gerekiyor. Ancak o şekilde kargonuzu size gönderebiliriz.
    neden sadece singapore post? ilginç bir açıklama olmuş..ama bir taraftan bakınca da doğru olabilir diyorum..şu ana kadar kimse kargosunu alamadı nisan siparişlerinin
  • Benim de geçen siparişim gelmedi. Takip yerinde başarılı teslimat yazıyordu fakat gelen giden yoktu. Aldık parayı şükür 😅

• Singapur Post 23.04.2020 den beridir bekliyorum sizce para iadesi alayım mı almayayım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.