Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (666. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aliexpress bilgisayardan girip dediğim sayfanın görüntüsünü alır mısın, dispute progress kısmında ne yazıyor?
  • vergiyi gelincemi alıyorlar yoksa biyere ödeniyormu gelmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irtimidim -- 6 Eylül 2019; 14:24:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargom şuan avpimde ankarada yaşıyorum ankaraya gönderirler değil mi? Avpim yerel dağıtım şubesi falan diyenler oldu istanbulda birine vermesinler.

• Nihayet 20 Ağustosta singapurdan çıkan kargo 3 Eylül'de uçakla Türkiye'ye varabilmiş, şimdi de PTT hâlâ giriş yapmamış, amaçları nedir bunların?

• oguzhancosar8 kullanıcısına yanıt
    1 ay sürüyor bazen sisteme girmeleri.

Benim USPS kargom 11 Ağustos'ta Türkiye'ye geldi, sisteme 6 Eylül'de işlediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panzerschiffe -- 7 Eylül 2019; 14:49:17 >
  • Aliexpress singapore post ile ürün siparişi verdim Türkiye'de fakat 4 günden beri böyle son yasadan sonra diyolar artık paketleri tek tek açıp kontrol ediyorlar diye ondan mı uzuyor Türkiye'de iş

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdmrr02 -- 7 Eylül 2019; 18:10:47 >
  • 30 Temmuz Sipariş
    31 Temmuz Ürün Kargoya Verildi China Post Takipli
    6 Ağustos Menşei Ülkeden Ayrıldı
    5 Eylül Ülkeye Giriş Yaptı (Yersen)
    6-7 Eylül Gümrük İşlemleri Yapıldı

$25'lık toplamda 3 adet güneş gözlüğüne bugünün kuruyla 144 lira gibi birşey yapıyor sanıyorum. 51 Lira Gümrük Vergisi çıktı Padişahım çok yaşa.
  • Essentiel kullanıcısına yanıt
    itiraz edin paranızın peşine düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Essentiel

30 Temmuz Sipariş
    31 Temmuz Ürün Kargoya Verildi China Post Takipli
    6 Ağustos Menşei Ülkeden Ayrıldı
    5 Eylül Ülkeye Giriş Yaptı (Yersen)
    6-7 Eylül Gümrük İşlemleri Yapıldı

$25'lık toplamda 3 adet güneş gözlüğüne bugünün kuruyla 144 lira gibi birşey yapıyor sanıyorum. 51 Lira Gümrük Vergisi çıktı Padişahım çok yaşa.
    1 ay uçuş sürmüş

• murderyamf kullanıcısına yanıt
    Daha önce vergi oranlarini gosteren bi belgeye ulaşmıştım. Ancak cok zeki memurlarimiz belgeyi basılı haliyle tarayicidan gecirip o sekilde pdf olarak koymuslar ctrl+F çalışmıyor dolayisiyla. Bi sure baktim gunes gozlugu icin sıkılınca bıraktım bakmayi.

Simdi sanıyorum bu isin PTT ile bi alakasi yok. Bana kalem kalem bu ucretlerin hesabini verebilen birim var mi merak ediyorum gümrükte.

Yani siz su urunu almissiniz su sinifa giren urun x , y ve z masraflarini yemis ve 51 lira olmus diye aciklayabilmeleri lazim.

• Nerdeyse 5 ay önce sparis ettigim ürünler hala gelmedi acaba bizim ülke artik takipsiz kargoları gümrükten sokmuyor olabilirmi ?

• burakdmrr02 B kullanıcısına yanıt
    günaydın, aynen öyle.
  • dispute açıp paranızı iade almadıysanız geçmiş olsun, üzerine bir bardak su için. 4-5 ay önceki gönderilerde sıkıntı oldu yoğunluktan ötürü herhalde attılar veya imha ettiler bunları.
  • Arkadaşlar tam 52 gün oldu S00000029141887 numaralı yanwen air mailden hala ses yok,sitesinden baktım Despatched from yanwen sorting center diyo temmuz ayından beri .sizce ne yapmam lazım
  • cervinff kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bakayim saticiya sordum para bize gelmedi aliexpresle tekrar gorus dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cervinff kullanıcısına yanıt
    Hocam bu şekilde yaziyor Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 9 Eylül 2019; 19:27:8 >

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hocam satici ile gorustum para bize gelmedi aliexpresle konus diyor hala anlasmazlik sonuclanmadi 31 agustos olan otekiler onaylandi Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 9 Eylül 2019; 19:28:0 >

• Ürün yerel gönderim şirketinde diyor ama ptt'nin sitesinden bakıyorum bir şey gözükmüyor sizce kaç günde gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nimotech -- 9 Eylül 2019; 20:29:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pioneermusic

Hocam satici ile gorustum para bize gelmedi aliexpresle konus diyor hala anlasmazlik sonuclanmadi 31 agustos olan otekiler onaylandi
    hocam sizin durumu çözemedim ben ilginç şekikde hala dahil olmadılar dispute'a demek.

• 
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.