Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (663. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahir26 -- 3 Eylül 2019; 13:52:42 >
  • cervinff kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkür ederim dostum. Diyelim ki sipariş ettim. Gümrük vergisi yüksek çıktı. Kargoyu teslim almasam yinede gümrük vergisi ödemek zorunda kalır mıyım? Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_07

Hocam bendede tam olarak sizin yazdığınız şekilde "send item of abroad 18.06.2019" yazıyor. Siparişi 11 haziranda verdim 18 hazirandan bu yana hiç bilgi güncellenmedi. Bende dispute açsammı karasızım (telefon ekranı sipariş vermiştim) yaz boyunca kırık ekranla telefonu kullandım o ekran bana gerek ne yapacağımı hiç bilmiyorum
    benim üründe telefon ekranıydı. 14 haziranda sipariş vermiştim. ta hatırlamıyorum ama sanırım 40. günde dispute açmıştım 77. günde falan paramı geri verdiler. Takip ekranı hala eskisi gibi. dispute açmamakla hata etmişsin. Bir an önce aç ve paranı geri al. Ürünlerin gelme ihtimali bu saatten sora çok düşük 3 ay oldu çünkü. Gelirse de parayı geri almışsan tekrar satıcıya ödeme yapar ürün gönderme dersin. Bu arada satıcı kim?

• hendivli kullanıcısına yanıt
    Vergi muhabbeti yeni başladığında fırsattan istifade ilk gelen ürünlere çöktüler herhalde şerefsizler.. başka açıklaması yok bu gecikmenin üç koca ay..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hocam hala para iadesi olmadi o sekilde bekliyor 😢

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    bu kadar uzun sürmemesi lazım. siz tekrar dispute'a ekleme yapın bence
    Onuda denedim yazdim resim falan ekledim ama nafile saticiya yazdim sabredin ali expres halleder diyor

Benim de bugün aliexpress devreye girecek bakalım ne zaman sonuçlanacak tekrar bilgilendiririm. Biraz ağırdan alıyorlar demek artık.

• Tahir26 kullanıcısına yanıt
    Hayır ödemezsiniz. Takipli ise geldiği adrese geri iade olur. Takipsiz ise iade olacağının garantisi yok, gümrükte kalabilir. Bu durumda paranızı iade alamayabilirsiniz.
    5 gün süresi var orda yazar.
    Şu son sayfada bile en az 3 kişi dispute açmış. Yoğunluğu siz düşünün artık. Türkiye'den disputelar çığ gibi çoğaldı. Bazı satıcıların Türkiye'ye gönderimi durdurması yakındır. Saygıdeğer büyüklerimizin istediği gerçekleşiyor. !
  • cervinff kullanıcısına yanıt
    Hocam k.bakma ingilizcem yok nerde yaziyor acaba

Sizden haber bekliyorum hocam benim ki hala sonuçlanmamiş simdi bakdim

• haber vereceğim hocam adamların istedikleri oluyor başka şekilde bu derece baltalama olamazdı yurtdışı alışverişlerini

@cervinff ben bilinçli yapıldığını düşünüyorum hocam 3 ay geçmiş bir çuvalı açıp sisteme işleyemediler..artık çalındı gözüyle bakıyorum..eğer öyle ise de haram olsun ne diyeyim..
    Hocam böyle birsey sacmaliyor gumruk vergisi 20 lira cikmis geri mi gidiyor geliyor mu anlamadim Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 4 Eylül 2019; 10:58:18 >

takip numaranızla ptt sitesinden kontrol edin. 17 track abuk sabuk çeviri yapabiliyor bazen :) ama görünüşe göre gümrükten geçmiş size doğru gelmekte
    Ptt den baktigimda hersey normal gözukuyor bu arada bi arkadas 5 gun daha var yaziyor dedi nerde yazoyor anlasmazlikda dilkatinizi cektimi ben göremedim de
    Cervinff bu arkadas dedi 5 gun yaziyor muş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 4 Eylül 2019; 11:10:54 >
  • Yanween ecomomic air mail le 40 gundur mensei ulkesinden yola cikti diyor gelmiycekmi arkadaslar ?

• Ha birde 17 track uzerinden baktigimda kargo bulunamadi diyor. Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkansulek -- 4 Eylül 2019; 11:24:19 >
    Normal gözüküyor ise herşey yolundadır. Ben 5 gün diye bir süre görmedim dispute tamamlanacağı tahmini süre 31 Ağustos denmiş sadece.

• 
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.