Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.517
Cevap
1.504
Favori
2.881.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatına göre yavaş kalmıyor mu ama ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Hocam su 32 liraya geliyor bana.

SINOBI Moda Spor Kadın Bilek Saatler Silikon Watchband lüks Marka Bayanlar Cenevre Kuvars Saati Montres Femmes Çalışan 2017

http://s.aliexpress.com/JbmiMNZV

(from AliExpress Android)

Guzel gorunuyor ama bilemedim.

Aslında fena yapmamışlar. Eşe dosta hediye babında alınabilir şahsen. Kırmızı ve mavi olanı hoş duruyor. Önemli olan kalitesi. Alıp da 1 ay sonra elinde kalırsa kıymeti kalmaz. Sinobi kullanan varsa direk ondan bilgi almak lazım.

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• O kadar erken bozulmaz herhalde. Cocuga 5 liralik saat aldim camini kirmasaydi dogru duzgun gosteriyordu zamani

• Beyler

Sinobi saat kullanan var mi? Tecrubelerinizi alayim lutfen

Sunu almak istiyorum 32 liraya

Aliexpress Ana Konu •

• takipli yada takipsiz kargo olduğunu nasıl anlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

AUKEY AL

3A kablo bulmakta zor hocam ya type-c en az 10-15 TL :/ şimdi aukey alsam 36+10 50 TL falan tutacak gibi. Ugreen adaptörleri kalitesiz mi oluyor

• quote:

O kadar erken bozulmaz herhalde. Cocuga 5 liralik saat aldim camini kirmasaydi dogru duzgun gosteriyordu zamani

Benim kardeşimde de 20 liralık saat var şansa mıdır nedir 1 senedir kullanıyor. Anneler gününde anneme alabilirim bu saatten şaka maka. Aslında sinobi kupon verdi 2-3 gün önce 5 dolar. alsaydın çok avantajlı olurdu.

Bu arada Shark saatlerinden hangi modeli aldın ?
  • Kupon işinin ustune pek dusmedim. Zaten ben alana kadar zirt diye bitiyordu. Anneler gununde indirim oluyor muydu? Kirmizi siyah olani aldim. Simdiye kadar aldigim rn iyi şey gibi duruyor. Bakalim artik

• Foxin kullanıcısına yanıt
    Al sunu gitsin. Usams da iyidir. Ben bunu aldim.

USAMS USB Tip C Kablo Tipi-C Kablo Samsung Gaxaly S8 S8 artı Huawei Meizu Xiaomi mi6 mi5 mi4 oneplus 5 USB-C Şarj Kablosu

http://s.aliexpress.com/Vjy2mAre

(from AliExpress Android)

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    Takipsizler sadece rakamlardan olusuyor. Takipli olanlarin basinda ve sonunda 2 harf var

Ama belli olmuyor. Daha eski takipli siparisim dururken yeni takipsiz olan geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 28 Ağustos 2017; 19:15:47 >
  • quote:

Kupon işinin ustune pek dusmedim. Zaten ben alana kadar zirt diye bitiyordu. Anneler gununde indirim oluyor muydu? Kirmizi siyah olani aldim. Simdiye kadar aldigim rn iyi şey gibi duruyor. Bakalim artik

Aynısını almışız. İnşallah sağ salim gelir
  • Pi kullanıcısına yanıt
    ben bir saatini aldım kendi hatamla biraz yüksekten yere düşürüp butonunun çıkmasına sebep oldum satıcıya bunu yazdığımda bana yeni bir saat göndermeyi önerdi direkt çalışmasında vs bi sıkıntı yok zaten quarz saat şekli hoşuna gittiyse olabilirsin 1-2ayda bozulacak saatler değil
  • Aliexpress sanal karttan ödemeyi çekti fakat sipariş düşmedi hata verdi. Satıcıya mesaj attım başka ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Ugreen tavsiyemdir arkadaşa bizzat kendim aldım çok memnun yarın inşallah aşağıdaki linkteki ürünü alacağım hem hızlı şarj 3 ve 2 destekliyor kablo da hediyesi

http://s.aliexpress.com/qiEzmiyU

Sony Xperia C4 'e olmaz mı?
  • quote:

Beyler

Sinobi saat kullanan var mi? Tecrubelerinizi alayim lutfen

Sunu almak istiyorum 32 liraya

Aliexpress Ana Konu •

ben farklı bir modelini kullanıyorum. çok sade ve şık saat. memnunum

• azizbaris kullanıcısına yanıt
    Canlı desteğe basvur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Akım korumalı telefon sarj etmek için iyi bir adaptör arıyorum..

Bu ürünü buldum ama emin olamadım. Almadan önce nelere dikkat etmem gerekiyor. İlanda hangi bilgiler önemlidir. Teşekkür ederim.

https://www.aliexpress.com/item/ROCK-Sugar-4-2-1-Ports-USB-Wall-Charger-Phone-Fast-Travel-Adapter-5V1A-5V2-4A/32822057738.html

• Redbaron_1234 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim ben de aynı sorunla karşılaştım fakat enpara değil işte Üniversiteli kredi kartımla. 1 saat aradan sonra tekrar denedim sorunsuz ödeme gerçekleşti fakat şöyle bir durum var o 1 saat içinde markete gidip kredi kartımla 10 - 15 liralık harcama yaptım. Etkisi oldu mu bunun bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.