Şimdi Ara

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
104
Favori
342.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ben ürünü ebayden 6 ocakta aldım 7 ocakta kargolandı tracking kodu hala takip edilemiyor.. bi problem olduğu kesin ama chinapost artık profesyonelleşmesi gerekirken aksine dahada kötüleşiyor..
    Adamlara talep arttıkça kapesiteleri çöküyor gibi..
    Sayg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurk33

Herkese merhaba.RI757298170CN bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi,neredeyse 1 ay oldu ama hala gelmedi

Sizinkinde hiç bilgi yok maalesef. Biraz daha beklemeniz lazım. Yılbaşı yoğunluğundan dolayı sıkıntılar yaşanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiligungor

Merhaba, benim iki pos malesia kargom var ikisininde süresini uzattım halen gelmediler. Resimde göründüğü gibi biri. Bu normal mi? İlk kez bu kadar uzun sürdü. Pos malesia ile eline ulaşan var mı? Şimdiden teşekkürler
     aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?

malezya eskiye nazaran çok yavaş artık. benimki de bayağı geç gelmişti.

• Merhaba öncelikle iyi geceler 3 adet ürünüm mty track adlı hayatımda ilk defa duyduğum bir kargoyla yollandı acaba nedir ne değildir? Daha önce kargosu gelen varmı lütfen yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim

• hotman176 H kullanıcısına yanıt
    Web sitesinden anladığım kadarıyla mty track kargo şirketi değil. Posta takibi ile ilgili bir web sitesi. Sizin takip numarası nedir ordan anlaşılır nasıl gönderildiği.

• 2 aralık tarihinde sipariş ettiğim programlanabilir mouse 12 ocak itibariyle ptt kargo ile elime ulaştı.
  • devamlı aliden mal alırım ilk defa böyle bir takip nosu verdi satıcı,uçakla yollamış 1 hafta önce sadece rakam ama 02541085260 varmı başına gelen sadece rakam takip no
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

devamlı aliden mal alırım ilk defa böyle bir takip nosu verdi satıcı,uçakla yollamış 1 hafta önce sadece rakam ama 02541085260 varmı başına gelen sadece rakam takip no

o numaradan takip edemezsin. "ordinary small packet plus" gönderileri takip edilmiyor.
  • MTY TRACK takip numaram:1074915554 Buda takip etme sitesi:http://www.mtytrack.com/
  • demekki neymiş takip ediliyormuş sadece no olsa bile...
  • sadece Türkiye ye girene kadar takip edersin sonrası ALLAH a emanet çalınma ihtimali her zaman yüzde 10
  • Kargo ne zaman elimde olur acaba

• Selamlar,
    Aliexpress ten aldığım kılıflar henüzelime ulaşmadı. 9 ve 10 Aralık ta vermiştim siparişleri.
    Çoğu air mail olarak gönderilmiş. Türkiye'ye girdikten sonra takibini yapamıyor muyuz hiç bir şekilde?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

demekki neymiş takip ediliyormuş sadece no olsa bile...

Teslim edecek olan ptt, önemli olan kısmı Türkiye ye giriş yaptıktan sonra takip edebilmek. Numaraya china posttan bakmışsın veya zart tracktan bakmışsın önemi yok.

• Merhabalar iki adet ürünüm var ikisinde kargo takibi yapamıyorum. ID15050010357795CN Türkiyeye giriş yapıldığını söylüyor kargoya verileli 1 ay olucak takip yapamıyorum bundan sonra
    birde RC887039850CN bu kodla hiç bir şekilde takip yapamıyorum. bu ürünüm 15 gün kaldı onaylamam için kargoya verileli 1 ay oldu. ne yapmam lazım bilgili arkadaşlardan fikir bekliyorum. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q6600 -- 14 Ocak 2016; 11:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

Merhabalar iki adet ürünüm var ikisinde kargo takibi yapamıyorum. ID15050010357795CN Türkiyeye giriş yapıldığını söylüyor kargoya verileli 1 ay olucak takip yapamıyorum bundan sonra
    birde RC887039850CN bu kodla hiç bir şekilde takip yapamıyorum. bu ürünüm 15 gün kaldı onaylamam için kargoya verileli 1 ay oldu. ne yapmam lazım bilgili arkadaşlardan fikir bekliyorum. teşekkürler.

Her iki numara da hatalı. Satıcıyla irtibata geçin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Selamlar,
    Aliexpress ten aldığım kılıflar henüzelime ulaşmadı. 9 ve 10 Aralık ta vermiştim siparişleri.
    Çoğu air mail olarak gönderilmiş. Türkiye'ye girdikten sonra takibini yapamıyor muyuz hiç bir şekilde?

eğer registered air mail değilse takip yapamazsınız. 60 gün sürebilir elinize ulaşması. Kılıf gibi çok ucuz şeyler almayın bence. Ben de cep tel kılıfı almıştım o kadar bekledim yanlış model kılıfı yollamışlar. Sonra yeniden doğrusunu gönderdiler ama bayağı bekledim. Beklediğime değecek bir kalite de bulamadım.
  • onda haklısın bak maksat tr de takip etmek
  • Hocam kodlardan biri kargo durumu buydu diğerini hiç bir şekilde ulaşamıyorum. İkisinede open dispute açmam gereklimi teşekkür ederim ilgilendiğin için.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.