Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.051
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu adaptörden sipariş vermiştim, şu an 58.gün. Dispute açtım bu sabah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 27 Mayıs 2017; 15:48:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az biraz daha baktım, şu adaptörü buldum. Sipariş verdim.

http://s.aliexpress.com/JjqaqQnI

(from AliExpress Android)

• Malum yaz geliyor var mı güzel güneş gözlüğü tavsiyeleri
  • iPhone için kaliteli şarj kablosu ve aleti önerebilecek var mı? Burda 180 lira vermek içime sinmiyor. :) Orjinal diye öpüyorlar resmen.

• Merhaba arkadaslar bir sey danismak istiyorum. 100 jeton karsiligi 10 dolar degerinde kupon aldim fakat anladigim kadariyla 2 dolar halinde 5 parca seklinde veriyor. Bunlari istedigimiz urunde kullanamiyor muyuz veya nasil kullaniyoruz ?

• İlk bedavam geldi arkadaşlar her gün freebiesye katılın sizede çıkabilir bu arada hile ile saat kazanan çocuk banlanmış bilginize hepsi tek tek sistemden çıkarmışlar 🙏

• jkeruoac kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 2 tane ekledim de süre var 4 gün filan o doluncamı belli oluyor sonuç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Eyvallah. Tesekkur ederim.

Masallah hocam ne kadar cihaz varmis sizde de Birer tane telefon var bizde anca. Cift girisli bile cok lazim degil. Hani almışken çift olsun dedim. Yalniz güzel cihazlarmis. Evinde cesit cesit urunu olana tek sarj aleti. Mis gibi

Hocam Bluetooth hoparlörlerin biri Micro USB, biri Mini USB girişli. Bilekliğin şarj kablosu zaten ayrı. Birde telefon var şarj ettiğim. Gamepad'ı genelde Dock ünitesinden şarj ediyorum, fakat bazen Üniteye oturtmak zor geliyor direk Micro USB kablosuna bağlayıveriyorum Fotoğraf Makinesinin Pilleri için şarj ünitesini de bir porta takıyorum, şarj olduktan sonra çıkarıyorum, yoksa portlar yetmeyecek. O yüzden genel olarak 3 portta da kablo takılı duruyor Birde USB Tip C soketli telefon aldığım zaman 4 adet portta dolu olacak. O yüzden de 6 portlusunu istiyorum bu arada; özellikle Powerbank'in Micro USB kablo ile şarj olmasından ötürü; Çift QC 3.0 soketine ihtiyacım olacak; telefon ile Powerbank'i aynı anda şarj etmek istediğim zamanlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 27 Mayıs 2017; 17:39:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Hocam bende 2 tane ekledim de süre var 4 gün filan o doluncamı belli oluyor sonuç

EFT süre dolunca otomatik mesaj geliyor takip etmene gerek Yok 🙏 Çıkarsa tabiki kaybederse bir şey gelmiyor

• Bi vatandas cevap verebilir mi ? Aliexpresste bedava denemesi yapipta kazanan var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Bi vatandas cevap verebilir mi ? Aliexpresste bedava denemesi yapipta kazanan var mi ?

Biraz yukarı bakın.
  • Arkadaşlar Bende USB Amper - Voltaj Ölçüm cihazı tavsiyesi yapayım. USB Yükleme aparatı ile birlikte uygun fiyata geliyor; hemde ücretsiz takipli kargo avantajı ile. (Chine Post gönderimi var).

Ürün Paketinin Görseli:

Ürünün Görseli:

Bu Ölçüm cihazının daha uygun fiyatlı olanından ne farkı var derseniz; Data hatlarındaki voltajı da okuyabiliyor. Biraz daha kapsamlı. Ayrıca uygun fiyatlı olanına + Takipli kargo eklerseniz fiyatı yine artıyor, Bu paketin en büyük avantajı Ücretsiz Takipli kargo seçeneği ile hem test aparatını hemde bu ürünü alabilmek.

USB Yükleme aparatı ile 5v için 1-2 ve 3 Amper olarak Şarj Cihazına yüklenebilirsiniz ki, anlık kullanım dışında kullanmak pek tavsiye edilmiyor araştırdığım kadarıyla. Zaten ana amacı Şarj Cihazını test etmek.

Yükleme aparatının tek satış fiyatı 0.77 dolar + kargo.

Ürün Paketinin Linki:https://tr.aliexpress.com/item/USB-Portable-Mobile-Power-Voltage-and-Current-Detector-Meter-Tester-15-kind-Current-USB-Discharge-Load/32734475960.html

Bu arada ben ürünü 16 mayısta sipariş verdim; şuanda PTT'ye ulaşmış görünüyor. Muhtemelen Pazartesi yada Salı günü de Teslim edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 27 Mayıs 2017; 18:36:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jkeruoac

İlk bedavam geldi arkadaşlar her gün freebiesye katılın sizede çıkabilir bu arada hile ile saat kazanan çocuk banlanmış bilginize hepsi tek tek sistemden çıkarmışlar 🙏

Hocam hergun bedavalara katilim yapiyorum ama nerdeyse 10 gundur hic biri sonuclanmadi ? Uygulama suresi diye bise yaziyo altinda ornek 20 mayis diyor fakat sonuclanma olmuyor.Basarisiz basvurulara baktigimda da gozukmuyor

Kirmiziyla isaretledim tarih gecmis ama hala basvuruda gozukuyor

• jkeruoac kullanıcısına yanıt
    Vay anasini Tebrikler hocam. Kimseye ciktigini gormemistim. Deneyelim o zaman

• Hele şükür oyundan 300 jeton ciktigini görebildim

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Zengin adamin hali baska oluyor tabi Allah butun portlari doldurmayi nasip etsin

• ghostdawis kullanıcısına yanıt
    Hiç denemedim hocam ama 3 dolarlık almıştım.

• Banada aşşağıdaki şarj cihazı bedava deneme den cikti su an turkiye giris yapti haftaya elimde olur

den cikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutup ayısı -- 27 Mayıs 2017; 19:19:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Zengin adamin hali baska oluyor tabi Allah butun portlari doldurmayi nasip etsin

Estagfurullah hocam, Zengin olsak bu konuda işimiz ne Telefonum halen LG G3 Bağladığım cihazlarda bakarsanız hep uygun fiyatlı ürünler

Ama sanırım kablo sayısı zenginlerdeki kadar oldu

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Isin sakasi tabi canim bizimki

Yav bu adamlar bedava almis. Hic gormemistim cikan adami. Demek ki gerçekmiş. Bilsem bana da cikardi kesin Su ise bi el atmak lazim

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.