Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.881.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayakkabıya ek vergi yok. 30 euro yu geçerse gümrük vergisi var her ürüne olduğu gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

ingilizcenizi geliştirin nedir? 2 günde olabilecek bir şey mi bu? ingilizcemi geliştirene kadar alışverişi bırakıyorum o halde

Derdini anlatacak kadar şayet "bir hafta sonra" yazmak için google translate'ye baktım

• Arkadaslar ugreen kupon var yarin 10$ / 1$ kuponla guzel kombo yapilip kablo ihtiyaci karsilanabilir. İhtiyaci olan arkadaslar kacirmasin.

Aliexpress Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalakman

Arkadaslar ugreen kupon var yarin 10$ / 1$ kuponla guzel kombo yapilip kablo ihtiyaci karsilanabilir. İhtiyaci olan arkadaslar kacirmasin.

Aliexpress Ana Konu •

3/1 yaziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalakman

Arkadaslar ugreen kupon var yarin 10$ / 1$ kuponla guzel kombo yapilip kablo ihtiyaci karsilanabilir. İhtiyaci olan arkadaslar kacirmasin.

Aliexpress Ana Konu •

kuponlar bana görünmüyor. nereden baktınız acaba ?

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Hergun uygulamaya girip daily delight ile cuma gunu 10 dolarda 1 dolar kupon alabiliyorsunuz buradan da 3 dolara 1 dolar indirim ile birlikte kullanilabiliyor baska urunler de ekleyip hepsini toplu alabilirsiniz bu sebeple yazdim

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Bu magaza kuponunu da mobil uygulamada anasayfada jetonlar ve kuponlar kismina tiklayip, jetonlarla kupon alin kismindan mobil aksesuarlar bolumunden bulabilirsiniz

• Yararlı Konu.
  • Arkadaşlar bi saat aldım, biras kusurlu geldi.Dispute açtım anlattım foto attım.

ok,dear friend ,please close the dispute s,i will send again in 2 days ,ok?

İki kez ilk disputeyi kapamamı söyledi ne yapayım sizce ?

• bizzat kullanıyorum hocam bu gözlüğü 4 aydır. UV400 Korumalı ve Polarize gözlük Test kartı yanında geliyor kendiniz test edebilliyorsunuz. Ayrıca bu gözlüğü kullandığım güneşli günlerde gözlerimin çok daha az yorulduğunu hissedebiliyorsunuz.
  • Double King Chicken kullanıcısına yanıt
    sakın kapatma, " I want you to refund me " de. yoksa birdaha göndermez çinliler çakal sakın güvenle iş yapma, paranı geri iste ben bu şekilde 15$ kaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes13mes -- 27 Temmuz 2017; 12:25:31 >
  • Double King Chicken kullanıcısına yanıt
    benzerini başka üründe yaşadım. kırık geldi disputeyi iptal edin yeni satış açıcam dedi. benim aldığım ürün 3 dolar olduğu için satıcıya güvenip disputeyi kapattım yeni ürün linki attı satın almıştım.
  • Takip kodlu ekran koruyucu özellikle telefon aksesular satan bir satıcı bilen var mı ? Baktığım ilanlarda registered mail ücretli ve ürün adedi arttıkça kargo fiyatı anlamsız yükseliyor. Adam 1 ekran koruyucu yerine 5 tane alınca kargo fiyatını 3 e katlıyor.
  • enes13mes E kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bir ürün ptt çalışanlarının sayesinde geri gitti. Ürünü kuponlaaldığım için dispute açıp para iadesi almak istemiyorum. Aynı üründen ger göndermesini istedim satıcı tamam dedi. Ama önceki ürünün koruma süresi bitecek nasıl bir yol izlemeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 27 Temmuz 2017; 13:6:3 >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Para iadesi iste, sonra aynı ürünü tekrar satın al bu şekilde dispute süren uzamış olur. Satıcıyla konuş yardımcı olucaktır.
  • Yardımınız için teşekkür ederim

• Çarşamba gününün yıldızı nerdeydi ya kaçırdık

• Merhaba arkadaşlar, Toyota Corolla 2014 için cruise control kolu ve direksin altı kapağı için önerebileceğiniz bir satıcı var mıdır? Aliprice uygulaması ilk sayfadaki gibi gelmedi bende, pek kullanamadım. Atladığım bir yer mi var yönlendirebilirseniz memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

Motospeed, jamesdonkey vb önerebileceğiniz güzel bir klavye fare var mı bütçe dert değil.

https://tr.aliexpress.com/item/MOTOSPEED-Inflictor-CK104-Mechanical-Gaming-Keyboard-Ergonomic-Virtual-Keyboards-with-Backlight/32619929463.html
    bunu çok övdüler aldım hocam daha gemide gelmedi nasıl çıkacak merak ediyorum

Ck104 kullanıyorum ben kesinlikle çok iyi ama num lock ve capslock ışıkları gereğinden fazla aydınlık gözümü rahatsız ediyor, ve f1 f2 tuşları ile altındaki rakamlar arasında yeterince boşluk yok, şu an alacak olsam üstüne 10 dolar koyabiliyorsam ck 108 koyamıyorsam ck 107 alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

Motospeed, jamesdonkey vb önerebileceğiniz güzel bir klavye fare var mı bütçe dert değil.

https://tr.aliexpress.com/item/MOTOSPEED-Inflictor-CK104-Mechanical-Gaming-Keyboard-Ergonomic-Virtual-Keyboards-with-Backlight/32619929463.html
    bunu çok övdüler aldım hocam daha gemide gelmedi nasıl çıkacak merak ediyorum

Ck104 kullanıyorum ben kesinlikle çok iyi ama num lock ve capslock ışıkları gereğinden fazla aydınlık gözümü rahatsız ediyor, ve f1 f2 tuşları ile altındaki rakamlar arasında yeterince boşluk yok, şu an alacak olsam üstüne 10 dolar koyabiliyorsam ck 108 koyamıyorsam ck 107 alırdım.

Tüh senin mesajını ürünü almadan önce görsem o modeli alırdım çok mu kötü üzüldüm şimdi biraz

• 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.