Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.517
Cevap
1.504
Favori
2.881.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Takipsiz olanlar ptt hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistem Bilgisayar -- 26 Kasım 2017; 22:32:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Hocam link atar mısınız kaç $ almıştınız ?
  • Sistem Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra ptt bırakmış artık aras bakacakmış diye duymuştum doğru değilmi?

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Aras Kargo sadece takipli kargolar üzerinden anlaştı diye biliyorum hocam.

• lori2 kullanıcısına yanıt
    Bunu aldım hocam.Normalde 4 dolarlık kupon vardı 24 dolara geldi 2 GB ramli versiyonu.

https://tr.aliexpress.com/item/VONTAR-Android-7-1-TV-BOX-2GB16GB-Amlogic-S905W-Quad-Core-Suppot-2-4GHz-WiFi-Media/32827493578.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2ZV6MP
    Eyvallah iyiymiş o halde.

Hocam masterpass diye hızlı ödeme varmış ben biraz araştırdım ama nasıl yapılır bilmiyorum.Guvenligi sağlam mağaza vs yerler den alışveriş yapmak için.Benimde var 5000uzeri jeton yazık olcak benim imkanım da kısıtlı.Birde server i uzak geliyormuş sanırım.Çinle aramız baya var o açıdan da zor.Bilgisayara Android program i kurup bilgisayardan girip alınabilir belki.maus programlari var benim blader var çanak okeyde milyonluk çanaklarda masadan biri düştü mü bu program la kapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Bunu aldım hocam.Normalde 4 dolarlık kupon vardı 24 dolara geldi 2 GB ramli versiyonu.

https://tr.aliexpress.com/item/VONTAR-Android-7-1-TV-BOX-2GB16GB-Amlogic-S905W-Quad-Core-Suppot-2-4GHz-WiFi-Media/32827493578.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2ZV6MP

Senin kargo hareketlerinde güncelleme varmı?

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Yok aynı hala en son yurtdışına sevk edildi yazdı öyle kaldı.
  • quote:

Yok aynı hala en son yurtdışına sevk edildi yazdı öyle kaldı.

Çoğunluğun 11.11'den aldıkları gelmiş bizimki daha Türkiye'ye gelmedi ilginç bir durum.

İşin ilginci facebookta biriside bizim aldığımız üründen almış 11.11 de onun ki gelmiş İstanbula.Bende İstanbuldayım ama gelmedi anlamadım.
  • quote:

İşin ilginci facebookta biriside bizim aldığımız üründen almış 11.11 de onun ki gelmiş İstanbula.Bende İstanbuldayım ama gelmedi anlamadım.

Ozaman büyük ihtimal bizim ürünlerde geldi Türkiye'ye daha güncellenmedi kargo bilgileri çünkü çoktan gelmiş olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 27 Kasım 2017; 0:37:26 >
    Aynen öyle 2 haftayı geçti alalı bide satıcı ürünü hemen vermemişti biraz geç verdi.Ama 19 ndan sonra güncelleme gelmemesi saçma.Takipsiz kargo olmasın bunlar
  • quote:

Aynen öyle 2 haftayı geçti alalı bide satıcı ürünü hemen vermemişti biraz geç verdi.Ama 19 ndan sonra güncelleme gelmemesi saçma.Takipsiz kargo olmasın bunlar

Olabilir bekleyip göreceğiz bakalım 20 dolar üstüne takipsiz kargo verdiyse yuh derim zaten.

• Urun 2 haftayi gecti bugun takibe bakayim dedim,gonderici tarafindan iptal edildi diyor bana mesaj filan da gelmedi ne yapmam lazim ?

• eskici43 E kullanıcısına yanıt
    Hocam, öncelikle mesajıma değerli zamanınızı ayırıp cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim. Dediğiniz yöntemi bende bir araştırayım. Server konusu gerçekten sıkıntı. Olumlu bir gelişme olursa buradan bilgilendirme yapar, size de özelden yazarım. Dostça kalın.

Takipsiz kargoda postacı geldi diyelim evde de kimse yok ne oluyor o zaman?
  • Mart gelse de biraz daha bi şeyler alsak.

• Sürat kargo ile dağıtım ne zaman başlıyor bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Urun 2 haftayi gecti bugun takibe bakayim dedim,gonderici tarafindan iptal edildi diyor bana mesaj filan da gelmedi ne yapmam lazim ?

Bu benimde bi siparişimde çıktı.

Adama mesaj attim tekrar gondericek misin diye ürün kaybolmus falan filan dispute ac kabul edicem dedi bana.

7 centlik şeyin neyine dispute açım sırf 7 cente aldim diye göndermedi heralde ürünü.

Önce mesaj atin tekrar gonderirmisiniz diye yok derse canli desteğe bağlanmaya çalışın.

• 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.