Şimdi Ara

Ali Şan'dan Comolli'ye sert tepki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçeli şarkıcı Alişan, Trabzonspor mağlubiyeti sonrası sportif direktör Comolli ve sarı-lacivertli futbolculara sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi.

Trabzonspor ligde Fenerbahçe'yi, büyük bölümünde üstün oynadığı maçta 2-1 mağlup ederek rakibini sahasında 8 yıl sonra yendi. Sarı-lacivertlilerin maçtaki kötü performansı sosyal medyada eleştiri alırken, ünlü şarkıcı Alişan da tepki gösteren isimler arasında yer aldı.

"Transferlerinle birlikte yok ol"

Sportif direktör Comolli'yi hedef alan Alişan, "Fenerbahçe tarihinin en rezil futbolcularısınız. 43 yaşındayım, 5 yaşından beri maçlara gidiyorum, bu kadar kötü bir futbolcu topluluğu görmedim. Comolli, transferlerinle birlikte yok ol! Tebrikler Trabzonspor..." ifadelerini kullandı.

Daha sonra ise ünlü şarkıcı şu ifadeler yer verdi:

13 maç 13 puan. 12 gol atıp, 17 gol yemişiz. Biz değişim derken, "En iyisi olsun" diye dedik; tarihin en kötü Fenerbahçe'sini izlemek için değil. Yazıklar olsun bu kadroyu kuranlara... Yazıklar olsun Fenerbahçe'yi bu hale getirenlere... YAZIKLAR OLSUN!

https://www.fanatik.com.tr/alisandan-comolliye-sert-tepki-2026581

• şu yaşıma kadar her maçı izlemeye çalışırım, ilk kez dün çok duygulandım. Hayaller ve hayatlar arasında koskocaman bir uçurum var.
  • ben iddia ediyorum ligin en iyi takimlarından biriyiz. tek sorun teknik direktör. comolliyi beğeniyorum
  • comolliyi beğenmiyorum ama niyeyse konu alişan olunca adamı savunasım geldi
  • I907 I kullanıcısına yanıt
    Anlamadım? comolli, beğenmek, fenerbahçeli? ilginç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.