Şimdi Ara

Ali Ece Hakkında Bazı Mülâhazâtı Şâmildir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O zamanlar banliydim onlari yazamadim konuya.

Ya bu adam tamamen tribunlere oynuyor baska bi sey degil. Tabi tvdeki trollerle ayni kefeye de koyulmaz da... Ben ali ecenin oyununu bozacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali Ece'ye laf eden çarpılır. Evet her yorumuna katılmıyorum zaten öyle bişey imkansız ama ülkede dinlenecek sayılı yorumculardan biri ve bence kalitesini yanında oturan futbolcudan bozma yorumcular düşürüyor.
    Oğuz, Tugay, Nihat hepsi vasat yorumcular ve ezberden konuşuyor. Dikkat edin Özgür Buzbaş yada Kaan Kural varken akıyorlar resmen.
    Beşiktaşlı olması da beğenmemenizde etken bence.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    beşiktaşlılıgıyla alakası yok hocam. hatta ilk mesajımı tam okumadınız sanırım ilk onunla başlamıştım :) diger yazılarımda zaten onu digerleriyle aynı kefeye koymadıgımı hatta üst seviyede oldugunu, rastladıgımda hep izleyip dinledigimi belirttim. ancak bunlar onun eleştirilmeyecegi anlamına gelmez. hem zaten eleştirdiğim şeyler bilgisi falan degil, artık hep tekrar eden yorumları.

• Başlığı ilk açıtığın zaman okumuştum ama yorum yazmamıştım, şimdi tekrar okumaya üşenip yazdım bunu o kısım aklımdan çıkmış
    ama genele yazmıştım onu. Dediğim gibi karşısına onun seviyesine çıkacak adam gelmiyor o yüzden rutine bağlıyor.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    hahah

adamın rutini salah sarri celtic liverpool falan. sohbette bunlara ulaşabilecek herhangi bir kelime gecmezken bam diye buralara atlayışı beni deli ediyor hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

hahah

adamın rutini salah sarri celtic liverpool falan. sohbette bunlara ulaşabilecek herhangi bir kelime gecmezken bam diye buralara atlayışı beni deli ediyor hocam :D
    celtic ne alaka?

• ben de onu ona sormak isterim programda celtic ne alaka? celtic taraftarıdır ali bey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

ben de onu ona sormak isterim programda celtic ne alaka? celtic taraftarıdır ali bey.
    Tesekkurler bilgi icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 7 Mayıs 2018; 23:25:47 >
  • Ali ece hep böyleydi ya sen yeni takip etmeye başladın yada yeni fark ettin

• gigok kullanıcısına yanıt
    yok yeni degilim bunları artık çok yapmaya başladı son zamanlarda. önceden bu kadar degildi
  • aradan 2 sene geçti herif aynı herif
    izleyen takip eden harbi var mı bunu yav
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.