Şimdi Ara

Algida #YazBaşlasın (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.193
Cevap
49
Favori
79.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tekrar söylüyorum zorlamayın sistemi ve açıklarını aramayın. Yoksa sistemi kapatırlar avucunuzu yalarsınız. Bırakın da rahat rahat 10 mayısa kadar yiyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Arkadaşlar tekrar söylüyorum zorlamayın sistemi ve açıklarını aramayın. Yoksa sistemi kapatırlar avucunuzu yalarsınız. Bırakın da rahat rahat 10 mayısa kadar yiyelim

Aynı fikirdeyim , kasiyerleri çok meşgul etmeyin , migros algidaya kasiyerlerimiz çok meşgul oluyor diye şikayette bulunursa herşey iptal olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemin1

Yeni money kart aldim. Kagidi doldurup verdim. Hemen karti kullanabiliyor muyuz? Yoksa aktiflesmesi mi gerekiyor

İnternetten doldurun hemen acilir

• Arkadaşlar bi açık bulduysanız sizde kalsın burda belirtmeyin o açık yüzünden kampanya erken bitecek hergün bi karta 3 dondurma hakkımız var 10 mayısa kadar kampanya devam etsin fazla suistimal etmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Arkadaşlar bi açık bulduysanız sizde kalsın burda belirtmeyin o açık yüzünden kampanya erken bitecek hergün bi karta 3 dondurma hakkımız var 10 mayısa kadar kampanya devam etsin fazla suistimal etmeyelim

eminim çok sorulmuştur ancak aynı karta 3 tane magnum alabiliyormuyuz ? yoksa 1 adet nogger , 1 adet cornet , 1 adet magnum mu olması gerek. (aynı gün içinde)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar bi açık bulduysanız sizde kalsın burda belirtmeyin o açık yüzünden kampanya erken bitecek hergün bi karta 3 dondurma hakkımız var 10 mayısa kadar kampanya devam etsin fazla suistimal etmeyelim

Hergun bir karta 1 dondurma hakki var. Sizin dediginiz 3 dondurma sistem acigindan faydalanmak

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

eminim çok sorulmuştur ancak aynı karta 3 tane magnum alabiliyormuyuz ? yoksa 1 adet nogger , 1 adet cornet , 1 adet magnum mu olması gerek. (aynı gün içinde)

3 üründen 1 er adet alabiliyorsunuz

aksi 1 üründen 2 adet alınmıyor
  • quote:

quote:

Hocam hamemo nickli arkadaş açıkca yazmış ayrıntıları günlük bir money karta magnum Cornet Winner olmak üzere toplam da 3 dondurma alabiliyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

Hocam hamemo nickli arkadaş açıkca yazmış ayrıntıları günlük bir money karta magnum Cornet Winner olmak üzere toplam da 3 dondurma alabiliyorsunuz

teşekkür ederim arkadaşlar cevap için. mesajı yazdıktan sonra kesin yazılmıştır deyip diğer mesajlara baktım.
    ve buldum. Ancak çok hızlısınız maşallah ben mesajı editleyene kadar 3 Cevap Gelmiş.

Benim gibi soru soracaklara bu sayfada da bilgi olması adına mesajı burayada yapıştırayım da faydası olsun

quote:

1. Kasiyer 6 numaralı menüden giriş yapacak.
    2. Senin Money Club kartını okutacak.
    3. O an Magnum alıyorsan, Magnum kodunu kasaya girecek.
    4. Magnumu kasaya okutacak.
    5. Kasayı kapatacak.

Her 1 dondurma için bu işlem tekrarlanacak.

Her gün 1 adet Money Club kart ve 3 farklı dondurma kodu ile 1 Magnum, 1 Cornetto, 1 Nogger alabiliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu konuyu görüyorum diye diyeti bozduracak bana. İlla gidip 1 kasayı kapatıp tüm kodları yığasım varda diyetteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Şu konuyu görüyorum diye diyeti bozduracak bana. İlla gidip 1 kasayı kapatıp tüm kodları yığasım varda diyetteyim.

Sende olan kodları bize ver o zaman : ))

Zor durumdada kalmamış olursun diyete devam edersin

• nerede hata yapıyorum #yazbaşlasın diye şemsiyeli zımbırtıyı ekleyip check in yaptım hiç yönlendirme vs olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: seribnan

Arkadaşlar sırf siz bilgilenin diye telefon onayı yapıyorum. O kadar buraya yazan insanlara dedim yazın diye, kimse yazmayıp birde kendileri sonuna kadar kullanıp, açık aramayın diyerek bu sayfanın ruhuna aykırı hareket ediyorlar.

Kampanyadan haberin olmuş yararlanmışsın, bir ekstrasını bulunca aman dur ben sömüreyim gittiği yere kadar demek kadar yanlış birşey olamaz, o halde bu sayfaya girme hiç git dışarıda bul kampanya, hem yiyip hem yeni şeyleri söylememek çok ayıp ve tutarsız bir hareket, ben sırf bu ruhtan ötürü buraya yazıcam ama size vereceğim tek görev herbiriniz bu olur başka olur ekstra bulunca yazın, yazın ki herkes yararlansın.

Şimdi eşeğin anlayacağı şekilde tane tane anlatıyorum arkadaşlar.

Biraz önce 15 ayrı kart ile gittim ve 45 adet ile döndüm. Dermişim diyimde yasal olarak bağlamasın :) bu bir farazidir sadece diyoruz ve hayaldir diyoruz :) anlayan anladı

Yöntem şu arkadaşlar

1-Ek kart değiller ve hepsi ayrı ayrı ve kayıtlı olacak.

2- Elinizde ne kodu var ise diyelim hepsi varsa da yarın öbürgün daha da sıkıya alırlar diye en kullanılmayan nugger kodu kullanın.

3- Şimdi kartı verdik , kart geçti, ardından nugger kodunu söyledik, nuggerı geçti. Kasa kapandı bedava aldınız. Buradan sonra artık o ile Magnum + Corneti normal alım yapar gibi alabilirsiniz bedavaya.

4- Birdaha tersten yazayım, elinizde 1 kart 1 adette cornet kodu var, 1 ile gidip 1 cornet şifresi ile Corneti aldınız, artık o kart ile Magnum + Nugger normal Çek'im ama bedava olarak alabilirsiniz.

5- Birdaha tersten yazıyorum, ilkini kod ile geçtiniz Tek olarak, kasa kapandı işlem bitti, sonra diğerlerini Birlikte normal alır gibi sadece kart geçerek alıyorsunuz.

Afiyet olsun arkadaşlar

Buradan bişiler birde bilmemiş gibi yapıp açık aramayın diyip paket paket götürenlere kapak olsun, gidin alın.

Bilgilendirme amaçlı olup sorumluluk yapana aittir.

Bir teşekkürü çok görmeyin

Dah sonrakileri ayrı ayrımı gecmeliyiz aynı andami

• quote:

Arkadaşlar sırf siz bilgilenin diye telefon onayı yapıyorum. O kadar buraya yazan insanlara dedim yazın diye, kimse yazmayıp birde kendileri sonuna kadar kullanıp, açık aramayın diyerek bu sayfanın ruhuna aykırı hareket ediyorlar.

Kampanyadan haberin olmuş yararlanmışsın, bir ekstrasını bulunca aman dur ben sömüreyim gittiği yere kadar demek kadar yanlış birşey olamaz, o halde bu sayfaya girme hiç git dışarıda bul kampanya, hem yiyip hem yeni şeyleri söylememek çok ayıp ve tutarsız bir hareket, ben sırf bu ruhtan ötürü buraya yazıcam ama size vereceğim tek görev herbiriniz bu olur başka olur ekstra bulunca yazın, yazın ki herkes yararlansın.

Biraz önce 15 ayrı kart ile gittim ve 45 adet ile döndüm. Dermişim diyimde yasal olarak bağlamasın :) bu bir farazidir sadece diyoruz ve hayaldir diyoruz :) anlayan anladı

Yöntem şu arkadaşlar

2- Elinizde ne kodu var ise diyelim hepsi varsa da yarın öbürgün daha da sıkıya alırlar diye en kullanılmayan nugger kodu kullanın.

3- Şimdi kartı verdik , kart geçti, ardından nugger kodunu söyledik, nuggerı geçti. Kasa kapandı bedava aldınız. Buradan sonra artık o ile Magnum + Corneti normal alım yapar gibi alabilirsiniz bedavaya.

4- Birdaha tersten yazayım, elinizde 1 kart 1 adette cornet kodu var, 1 ile gidip 1 cornet şifresi ile Corneti aldınız, artık o kart ile Magnum + Nugger normal Çek'im ama bedava olarak alabilirsiniz.

5- Birdaha tersten yazıyorum, ilkini kod ile geçtiniz Tek olarak, kasa kapandı işlem bitti, sonra diğerlerini Birlikte normal alır gibi sadece kart geçerek alıyorsunuz.

Afiyet olsun arkadaşlar

Buradan bişiler birde bilmemiş gibi yapıp açık aramayın diyip paket paket götürenlere kapak olsun, gidin alın.

15 ayrı karta kaç kod kullandınız 15 kod mu ?

• arkadaşlar kodu nasıl alıyoruz. money club kartını kasiyere verince mi kod düşüyor anlamadım ?
  • extrabold kullanıcısına yanıt
    Birlikte geçebilirsin 👍

• artık kod alınmıyor mu yazbaslasın dan ?
  • quote:

Yöntem şu arkadaşlar

Afiyet olsun arkadaşlar

evet aynen arkadaşın dediği gibi kasiyere kasiyer işlemleri 6 dan gir diyorsunuz sonra kod girmeden dondurmanızı alabiliyorsunuz

• srabonn S kullanıcısına yanıt
    Hocam lafa karıştırıyor bu tarz yazımlar,

Yanlış yazıyorsun bulandırmayalım direk benim yazımı alıntı yapalım herkes görsün

1- şifre verirken 6 dan yapılıyor

2- diğerlerimi normal alım yapılıyor ve 6 ile alakası yok , normal alım 4 ten yapılıyor.

Hani sonra arkadşalar normal alımı 6 dan yaptırmakta kalkıp olumsuz olmasın,

Direk YAZDIĞIMI alıntı yapalım ekleme çıkarma yapmayalım

Teşekkürler

• seribnan kullanıcısına yanıt
    hocam sizin yazdığınız kod u olanlar için değil mi. elinde kod olmayanlar da money club la alabiliyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.