Şimdi Ara

Alfa Romeo 147 1.6 Dist. fiyat aralığı ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bludgerr

sLm arkadaşlar sanırım bende ALFA ROMEO RÜZGARINA kapılmak üzereyim 147'den gözümü alamıyorum çoğu arkadaşlarımızında dediği gibi 147 nin 2004-2005 modellerinde 21 bin ile 25 bin arasında değişen fiyatlar var. ne dersiniz kaptırsammı kendimi bu rüzgara

Ruhları olmadan hepsi birer makine. Ama ALFA'nı ruhu var, albenisi var. Alfa bir tutku. Dün akşam işten eve giderken ışıkta durdum yanımda da mercedes sanırım E200 bir araç. Bir ara gözüm yanımdaki araca takıldı. Baktım adam benim aracımı inceliyor. Gerçekten bir Alfa sahibiyseniz yolda giderken gözler üzerinizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reelnumber

quote:

sLm arkadaşlar sanırım bende ALFA ROMEO RÜZGARINA kapılmak üzereyim 147'den gözümü alamıyorum çoğu arkadaşlarımızında dediği gibi 147 nin 2004-2005 modellerinde 21 bin ile 25 bin arasında değişen fiyatlar var. ne dersiniz kaptırsammı kendimi bu rüzgara

Ruhları olmadan hepsi birer makine. Ama ALFA'nı ruhu var, albenisi var. Alfa bir tutku. Dün akşam işten eve giderken ışıkta durdum yanımda da mercedes sanırım E200 bir araç. Bir ara gözüm yanımdaki araca takıldı. Baktım adam benim aracımı inceliyor. Gerçekten bir Alfa sahibiyseniz yolda giderken gözler üzerinizde.

ışıklarlardaki mercedesi okudumda aklıma geçen yaz yaşadığım bir olay aklıma geldi,

bizim yazlığın oralarda arabamın içinde annemi bekliyordum karşı şeritten gelen mercedes (220 cdi'dı sanırım araç yeni modellerden biriydi) biden yanımda durup camını açtı. Ben tanıdık biri sandım yada adres tarifi falan soracak sandım, mercedes'e dönüp baktığımda adam bana -araban ne kadar dedi, ben ise -araba satılık değil dedim. Mercedes sahibi benim eski arabamda 156'ydı aracın sürüş dinamiğini, karakterini, verdiği duyguları unutamıyorum dedi. vs. vs. vs. muhabbet uzadı gitti tabiii, yani kısacası adamın altında mercedes varken bile aklı Alfa romeo'da kalmış unutamıyor bir türlü, zaten muhabbetin sonunda -bunlardan bir tane yine alacam dedi. arabamın farklı olduğunu zaten çok iyi biliyordum fakat mercedes kullanan birisinin bu şekilde durduk yere böyle tepki vermesi beni çok şaşırtmıştı. Forza ALFA :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xylit156

quote:

Orijinalden alıntı: reelnumber

quote:

ışıklarlardaki mercedesi okudumda aklıma geçen yaz yaşadığım bir olay aklıma geldi,

bizim yazlığın oralarda arabamın içinde annemi bekliyordum karşı şeritten gelen mercedes (220 cdi'dı sanırım araç yeni modellerden biriydi) biden yanımda durup camını açtı. Ben tanıdık biri sandım yada adres tarifi falan soracak sandım, mercedes'e dönüp baktığımda adam bana -araban ne kadar dedi, ben ise -araba satılık değil dedim. Mercedes sahibi benim eski arabamda 156'ydı aracın sürüş dinamiğini, karakterini, verdiği duyguları unutamıyorum dedi. vs. vs. vs. muhabbet uzadı gitti tabiii, yani kısacası adamın altında mercedes varken bile aklı Alfa romeo'da kalmış unutamıyor bir türlü, zaten muhabbetin sonunda -bunlardan bir tane yine alacam dedi. arabamın farklı olduğunu zaten çok iyi biliyordum fakat mercedes kullanan birisinin bu şekilde durduk yere böyle tepki vermesi beni çok şaşırtmıştı. Forza ALFA :)

Bu tür yazılar adamın kanına giriyor :) Şaka bir yana abimin 2 adet 156 sı oldu ikisinide kullandım ve büyük zevk aldım.Şimdi bekliyorum 147 mi,Yeni kasa Siyah yada kırmızı,düşük km tercihlerim.Alfa mı ne zaman bulurum bilmiyorum ama bu sefer acele etmeyip sabredeceğim :)

Bir de Kırmızı 147 lerin hepsinin döşemesi ve kadranı siyah mı yoksa Bej döşeme ve beyaz kadran bulma şansım var mı?Kırmızı istiyorum ama bej döşeme ve beyaz kadranda vazgeçilmezlerim.Tşkler

• slm arkadaslar bende alfa 147 sahıbın olmak ıstıyorum bugunlerde...fıyat arastırması yaptım 20 ıle 30 bın arasında 2003-2007 modellerı..yalnız aklımda 1-2 soru takıldı bunlarıda sızlerle paylasmak ıstemdım..
    ---sızce bu fiyat aralıgı pahalımıdır ???
    ---bır kacyerde dıkkatımı cektı benzını cok yakması dolayısıyla lpg takılmıs bu perfonmansı etkılıyormu aracın ???
    ---aracı servıse goturdugmuz zmn kı malıyetı tuzlumu olur bıze??
  • Bir araç buldum 2006 model 147 1.6 Dist. 36000 km de sol çamurluk boyalı sol far değişti sadece dediler.Sizce bu araç eğer gerçekten 36bin kmde ve temiz ise ne kadara kadar alınabilir.?Tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sheyhzade26 -- 20 Kasım 2011; 22:57:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rws

slm arkadaslar bende alfa 147 sahıbın olmak ıstıyorum bugunlerde...fıyat arastırması yaptım 20 ıle 30 bın arasında 2003-2007 modellerı..yalnız aklımda 1-2 soru takıldı bunlarıda sızlerle paylasmak ıstemdım..
    ---sızce bu fiyat aralıgı pahalımıdır ???
    ---bır kacyerde dıkkatımı cektı benzını cok yakması dolayısıyla lpg takılmıs bu perfonmansı etkılıyormu aracın ???
    ---aracı servıse goturdugmuz zmn kı malıyetı tuzlumu olur bıze??

dostum 2003 147 aldım geçtiğimiz temmuz ayında araçta lpg takılı benzin ve lpg arasında performansda ciddi bir fark oluşmuyor yüksek hızlar haricinde
    benzinde 235 km hızı gördüm ancak lpg de 210 un üzerine çıkmadı araç 180den sonrası bayılmaya başladı ha ha işte benzinle lpg arasında bu kadar fark var fazlası değil düşük hızlarda performans istersen yüksek devirlere çıkar aracı ancak bu seferde lpg yi içmeye başlar haberin olsun gazda bile olsa sınıfındaki diğer araçlara oranla fazla yakıyor. benzinlikte beni üzen aracım yola çıktığımda her şeyi unutturuyor
    daha önce alfa aldın mı bilmiyorum ancak servise girdin mi cüzdanını boşaltır haberin olsun

• Bir arkadaşım daha yeni2006 model, gri renkte 147 aldı. Lpg falan yok. Araç tamamen orjinal ve 87.000 km de. 24 bin tl ye mal oldu...
  • YAKLASIK 1 AY ÖNCE 147 Yİ 26 YA ALDIM ARABAM 55000KM DE BEJ DERİ 17'' JANT VE FONKSİYONLU EKRAN. YORUMLARA BAKILIRSA PAHALIYA ALMIŞIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheyhzade26

Bir araç buldum 2006 model 147 1.6 Dist. 36000 km de sol çamurluk boyalı sol far değişti sadece dediler.Sizce bu araç eğer gerçekten 36bin kmde ve temiz ise ne kadara kadar alınabilir.?Tşkler

Forumda alfacı kalmamış ya da cevap vermeye üşeniyorlar..
    ??!??
  • Neden insanlar size burada fiyat verip sorumluluk alsın ki? Satan değiliz, alan değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scudetto

Neden insanlar size burada fiyat verip sorumluluk alsın ki? Satan değiliz, alan değiliz.

Araçların az çok ederini bilen sizsiniz yani kullanıcılar.Ortalama ederini istedim tam fiyat istemedim bundaki amacım sizleri sorumlu tutarak edeceğim/ettiğim zararları sizden tazmin etmek olamaz heralde değil mi? Amaç tecrübelerden faydalanmak.
  • Güncel...
  • Alfa 147

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimt -- 12 Aralık 2011; 11:12:22 >
  • valla askere gıttım geldım pıyasa fırlamıs yaw 90 bının ustu almıcagını dusunerek 24 cıvarı normaldır bence cok temız ve dusuk kılometreyse 26 zorlanabılır arkadasıma 28 bınde 25.500 e aldık kı 25 e de alınabılırdı.
  • 8 yıllık bir alfisti olarak herkese selamlar.
    2004 model ve sadece 43 binde 147 distinctive sahibiyim. Artık tek arabaya düşme kararı nedeniyle üzülerek satışa çıkaracağım.

Arabayı çoğunlukla esim kullandı. Ev ve hastane arasında gidip gelerek bu km'yi yaptı.
    Araç ciddi bir darbe hic almadı ve kaza geçirmedi.

Siyah renk aracı fiyatları yüksek de olsa sadece yetkili serviste bakıma götürdüm.
    Sigara içilmedi. Yanında kıs lastiklerini de verince sizce ne kadara satmam uygun olacak?

Bu uzun sorumu okuyup cevaplayanlara çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgu

8 yıllık bir alfisti olarak herkese selamlar.
    2004 model ve sadece 43 binde 147 distinctive sahibiyim. Artık tek arabaya düşme kararı nedeniyle üzülerek satışa çıkaracağım.

Arabayı çoğunlukla esim kullandı. Ev ve hastane arasında gidip gelerek bu km'yi yaptı.
    Araç ciddi bir darbe hic almadı ve kaza geçirmedi.

Siyah renk aracı fiyatları yüksek de olsa sadece yetkili serviste bakıma götürdüm.
    Sigara içilmedi. Yanında kıs lastiklerini de verince sizce ne kadara satmam uygun olacak?

Bu uzun sorumu okuyup cevaplayanlara çok teşekkür ederim.

min. 22,500 - max. 24,500 tl aralığı diye düşünüyorum.

• Yüksek parça fiyatları dikkate alınıp ve iyi bir alfa ustası bulunmali alfalara talip olunması gerekmektedir bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.