Şimdi Ara

ales deneme icin hangi yayin?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • deneme icin hangi yayini onerirsiniz? yargi mi yedi iklim mi pegem mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yargıyı çözmeye başladım ama hem alese göre çok kolay hem de içinde yanlış sorular bulunuyor. Pegem ve yedi iklimi çözmedim ama sınava girenlerden pegemin iyi olduğunu duymuştum. Ayrıca ben uzman kariyerin 8'li denemesini de aldım. Özellikle sözel sorular kaliteliydi. 657 yayınlarına da bakabilirsiniz.

• calismaya baslamadim henuz, biraz altyapisi olan biri kac deneme cozerse 90 ustu alabilir?

• tasarı ve deha yayınlarının denemeleri zordur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambitious_man

Yargıyı çözmeye başladım ama hem alese göre çok kolay hem de içinde yanlış sorular bulunuyor. Pegem ve yedi iklimi çözmedim ama sınava girenlerden pegemin iyi olduğunu duymuştum. Ayrıca ben uzman kariyerin 8'li denemesini de aldım. Özellikle sözel sorular kaliteliydi. 657 yayınlarına da bakabilirsiniz.
    Pegemdeki denemelerden 85-86 puan alıyordum. OSYM'nin sorularına bakayım dedim, 2018e baktım 10 puan aşağısını aldım.

Pegem kolay arkadaşlar. Sorular eski mantıkla hazırlanmış. Keşke başka yayın alsaydım..
  • ales denemesi çözmeyin boşuna.çıkmış soruları çözün yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

ales denemesi çözmeyin boşuna.çıkmış soruları çözün yeterli.
    cikmis sorulari coze coze sorulari ezberlersek ne olacak hocam verimli olmaz ki oyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.