Şimdi Ara

Aldığım Laptop Yorumlarınızı Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşlemci
    Intel® Centrino® Processor Technology featuring Intel® Core™2 Duo Processor T6600, Intel® GM45 Express chipset and Intel® WiFi Link 5100
    clock speed : 2.20 GHz
    Front Side Bus : 800 MHz
    2nd level cache : 2 MB
    Hafıza
    Standard : 4,096 MB (2,048 + 2,048)
    Maximum expandability : 8,192 MB
    Technology : DDR2 RAM (800 MHz)
    Harddisk
    Capacity : 400 GB
    Certification : S.M.A.R.T.
    Ekran Kartı
    Manufacturer : ATI
    Type : ATI Mobility Radeon™ HD 3650 supporting HyperMemory™ technology
    Memory amount : 512 MB dedicated VRAM (up to 2,302 MB total available graphics memory using HyperMemory™ technology with 4 GB system memory)
    Memory type : GDDR2 (500 MHz) Video RAM (resp. Video RAM and system memory combined)
    Connected bus : 16x PCI Express

Monitor
    Size : 15.4 "
    Type : Toshiba TruBrite® WXGA+ (1400 x 900) TFT High Brightness display

Batarya
    Technology : lithium-ion
    Maximum life :
    Ağırlık
    E x B x Y : 363 x 267 x 34.5 (front) / 38.5 (rear) mm
    Weight : starting at 2.7 kg
    Çözünürlülük
    Internal resolution : 1,400 x 900
    İşletim Sistemi
    Orjinal Windows Vista® Home Premium Edition Türkçe / İngilizce

Vestel die almaya gittim daha önce uğradığım bir mağza vardıdedim bi daha gidip bakıyım yeni bi cihaz gelmiştir belki gittim evet yeni bi cihaz vardı Lenovo özellik istedim bilen arkadaş yok ddiler sora gelin falançben bu gün alıcam diyince ozman diğer mağzaya arkadaşın yanına gidelim dediler :D gittim camekana bi baktım orda duruyo hemen onu işaret ettin getirdiler:D Site Satış Fiyatı 1.799TL Ben senetli 1.990 TL ye aldım daha cihaz elime geçmedi 1-2 gün içinde servisten gelicek bende gidip alıcam.vista kurulu veriyo ben Xp kurmalarını istedim bakalım ne olcak:D:D::D:D

• Güzel laptop fakat oyun oynamayacaksın herhalde? çünkü ekran kartı iyi değil yani 2 bin tl vermişsin çok çok daha iyi laptop alabilirdin şimdi hevesini kırmayayımda ekrank kartı oyun için değil yani bu fiyata kat kat iyisini alırdın yani niçin bu kadar pahalı anlamış değilim tüm özelliklerinede baktım oysaki
  • Sakın alma
    200TL daha verirsen A500-1GN alabilirsin.
  • Alınmış malın yorumu olmaz. Güle güle kullan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Alınmış malın yorumu olmaz. Güle güle kullan..

Saol En Çok Snn yorumunu beğendim:D

512 ekran kartına az demişsin ama 1 gb ekran kartlı Vestel laptop alacağıma bu kaçmaz bi fırsattıAyrıca güncel oyunlarla pek ilgilenmiyorum.İhtiyaclarımı fazla fazla karşılıcak bi char olduğu kanısındayım.

İlgilendiğiniz İçin Tşkler.
    SAYGILAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayaKnos

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Alınmış malın yorumu olmaz. Güle güle kullan..

Saol En Çok Snn yorumunu beğendim:D

512 ekran kartına az demişsin ama 1 gb ekran kartlı Vestel laptop alacağıma bu kaçmaz bi fırsattıAyrıca güncel oyunlarla pek ilgilenmiyorum.İhtiyaclarımı fazla fazla karşılıcak bi char olduğu kanısındayım.

İlgilendiğiniz İçin Tşkler.
    SAYGILAR.

Ekran kartı 512 mb olduğu için kötü değil , teknolojisi yüzünden kötü. İsterse 1 GB olsun. MB'a göre değerlendirirsen hata yaparsın..
  • Biraz pahalı gibi ama sen beğendiysen sorun yoktur hayırlı olsun.
  • Teknoloji yönünden incelemedim bi program için aldırdım program 100TL lik bi bilgisayarda bile çalışır + silkroad da rahat oynar gerisi problem deil görünüşü çok iyi ama :D
  • senin ihtiyaçlarını karşılıyorsa yani sana yetiyorsa hayırlı olsun demekten başka bişey düşmez bize..almadan önce sorsan çok şey yazılırdı ama artık olumlu-olumsuz yazıp senin gönlünü ikilemek olmaz..güle güle kullan
  • Almışsın artık yorum yapmak faydasız. Keşke önceden bir danışsaydın. 2 bin liraya daha iyi makinalar bulunurdu.
  • iyi günlerde kullan arkadasım bosver takılma hep daha iyisi vardır begendıysen içine sindiyse gerisi hikaye..
  • daha iyi öneriler verirsiniz ama ben bunu bulamasam vestele gidicektim o yüzden karda sayıyorum kendimi kart kullanmyorum arkadaşlar kartım olsa bende 2000 liraya daha iyisini alırdım Olsun borumu Toshiba
  • Aldığım laptop diyip erken davrandım arkadaşlar 30 dk önce arayıp alışverişime onay werilmediğini söledilerHayırlısı Beğenmemiştiniz zaten
  • quote:

Aldığım laptop diyip erken davrandım arkadaşlar 30 dk önce arayıp alışverişime onay werilmediğini söledilerHayırlısı Beğenmemiştiniz zaten

çok şanslısın hatta direk ballısın isabet olmuş...aldın diye söyleyememiştim ama sen delimisin ya o kadar para o laptopa verilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

quote:

Aldığım laptop diyip erken davrandım arkadaşlar 30 dk önce arayıp alışverişime onay werilmediğini söledilerHayırlısı Beğenmemiştiniz zaten

çok şanslısın hatta direk ballısın isabet olmuş...aldın diye söyleyememiştim ama sen delimisin ya o kadar para o laptopa verilirmi

Al benden de o kadar..

• Kardeş öncelikle hayırlı olsun, sanırım A350 22H modelini aldın.

Eğer bu notebook ise şu anda kullanıyorum, mükemmel bir cihaz. O olsaydı bu olsaydı falan değil kalite çok önemli. Toshiba laptoplarında bu konuda bir eksiğini görmedim. Oyunda oynarsın her işinide yaparsın.
  • iyi yırtmışsın walla.. 2bin liraya alınacak makina değilmiş gerçekten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

quote:

Al benden de o kadar..

Aynen yukarda çokta yazdım fakat bu fiyata değil 1.100-1.300 arasına alınır ancak bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.