Şimdi Ara

[b]ALDESA SIRALI OTOGAZ SİSTEMLERİ HAKKINDA ARADIĞINIZ HERŞEY[/b] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
6
Favori
52.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim, iş yoğunluğundan mesajınızı ancak okuyabildim, yarın kendileriyle irtibata geçeceğim.
    Ümit ediyorum ki, sorunumuz uygun bir şekilde ivedilikle çözülür.
    İyi çalışmalar dilerim.
  • Rica ederiz sayın ergungur.

Netice hakkında da bizi bilgilendiriseniz seviniriz.
  • Sayın Aldesa TR,
    Malesef Polaris LPG şu an konuya hakim değil, teşhisi şoför koltuğundan rölantide çalıştırarak yapmaya çalışan arkadaş enjektörlerin sorunlu olduğunu dördünün değişeceğini artı filtreler 310 TL'lik bir maliyet çıkarttı.

AYOK'tan Hasan arkadaşımıza gidince önce tecrübeye çıkan arkadaş, beyinden korktu, daha sonra beyin çevresindeki kabloları elden geçirince problem ortadan kalktı. Toplam maliyet diğerinin onda birinden az..

Tamam enjektörlerin değişmesi RSI sistemdekilerde gerekli hale gelebilir zaman içerisinde, iyi randıman vermeyebilir.
    Ama 310 TL masraf gereksizken müşteriye yaptırılırsa, yazık olmaz mı?!

İlginize gene de teşekkür ederim.
    Forumdaki aldesa sıralı gaz sistemleriyle uğraşmak zorunda kalan İzmir deki arkadaşlara önce Hasan'a danışmalarını tavsiye ederim.
    Reklam amaçlı değil, ancak adam işi biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergungur -- 16 Mart 2009; 16:20:08 >

• Sayın ergungur,

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.

Gerekli işlemler yapılmıştır.

İyi günler dileriz.
  • sn.ALDESA
    yeni çıkardığınız ürün hayırlı olsun.
  • aldesa cılar nerde taktıranlarda sorun yok herhalde
  • ben bunu bilmiyordum yeni öğrendim araştırma sonucu.
    aldesa tanıtım videosu seyredin ve dinleyin herkezin fikri olsun türkiye nin gururu.

buradan bakabilirsiniz
    http://www.lpgyardim.com/aldesatanitim.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysalotogaz -- 8 Nisan 2009; 11:07:31 >
  • aldesa aslında çok iyi bir firma,

karburatorlu regulatoru bizim tartarininkinden bile daha iyi, tartarininkini 220 tl den satıyoruz. (Tartarinici arkadaşlar savunmaya geçmesin bir zahmet, tartarini de çok iyi). Ama aldesa bizi çok şaşırtmıştı.

Herşeyi profesyonel yapmaya çalıştığı için belki bu kadar zorluk çekiyor, internet adresleri bile çok sıkıcı, hiç bir albenisi yok. Voltran vogas reklamı ile bile ölüyü diriltme peşindeyken aldesa mevcut kalitesiyle daha iyi yerlerde olmalıydı.
  • hemen hemen10 yıldan dan beri tanıdığım sistem araştırma yapmamıştım.ama 40 tan fazla ülkeye ihracatı beni bir türk olarak
    gururlandırdı ve onurlandırdı bu kadar kaliteli bir malzemenin şu piyasada sessiz kalması yalnış anlaşılmasın reklam olarak sessiz kalması
    şaşırtıcı bir durum.

sayın berlin deiklerinizede harfiyen katılıyorum tecnosec le iyiyi yakaladı zaten.aldesanın başarılarının devamını diliyorum.sevgiyle kalın
  • quote:

Orjinalden alıntı: uysalotogaz

hemen hemen10 yıldan dan beri tanıdığım sistem araştırma yapmamıştım.ama 40 tan fazla ülkeye ihracatı beni bir türk olarak
    gururlandırdı ve onurlandırdı bu kadar kaliteli bir malzemenin şu piyasada sessiz kalması yalnış anlaşılmasın reklam olarak sessiz kalması
    şaşırtıcı bir durum.

sayın berlin deiklerinizede harfiyen katılıyorum tecnosec le iyiyi yakaladı zaten.aldesanın başarılarının devamını diliyorum.sevgiyle kalın

Sayın Uysal,

"İYİ BİR YAPICI, İYİ BİR SATICI OLAMAZ ; İYİ BİR SATICI DA İYİ BİR YAPICI OLAMAZ" diyerek yazıma başlamak istiyorum.

ALDESA firması, LPG ve CNG otogaz sistemlerinin mekanik parçalarının tasarımını ve imalatını, KOPYA ÇEKMEDEN, gerçek bir ar-ge ekibiyle, özgün bir şekilde kendi bünyesinde yapan yegane TÜRK firmasıdır. Ufağından büyüğüne hiçbir parça " yaptık oldu, oldu bitti, böyle de idare eder " mantığıyla üretilmez. " En ucuza nasıl yaparım da rakiplerimi fiyatımla vururum " mantığı yoktur. " Hem en ucuzunu yaptık hem de en kalitelisi bizimkisi " gibi saçma sapan, eşyanın tabiatına fizik kanunlarına aykırı tezler savunulmaz. Piyasaya çıkacak her ürün sanki başka birileri yapmış da aldesa ekibi tarafından test ediliyormuş gibi, objektif olarak testlere tabi tutulur. Bu testler bilimsel ortamlarda, standartların gerektirdiği şekilde gerçekleştirilir. O fabrikadan test edilmeden, tam olarak emin olunmadan bir vida dahi piyasaya sürülmez.
    Elektronik ekipmanları da aynı şekilde, bu disiplinde üretilmektedir. Yazılımlar ve elektronik kontrol üniteleri, elektronik ve kontrol mühendislerinden oluşan, akademik camiada da tanınan bir ekip tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Bu kişiler de " otomatik kalibrasyonu %95 doğrulukla bitiriyor " gibi komik reklam malzemeleri kullanmazlar çünkü zaten olması gereken budur. Kullanımı son derece basit, öğrenmesi kolay, insandan kaynaklanan hataları sıfıra indiren bir yazılım tasarlanmıştır. Araç atölyedeyken tek tuşa basılır, çay yudumlanırken kalibrasyon %100 doğrulukla tamamlanır. Ayar yapmak bir eğlencedir. Yorum yapmaya kafa yormaya "millisaniye" takip etmeye gerek yoktur. Müşterinin aracıyla ayar yapıyorum diye yollara çıkılıp riske girmeye gerek kalmaz.
    Son olarak " KALP AMELİYATINI ANCAK UZMAN KALP CERRAHI YAPABİLİR, PRATİSYEN YADA HASTABAKICI DEĞİL ".

• Sn:MURAT ŞEHİRLİOĞLU
    SİZİN YAZDIKLARINIZA KATILIYORUM BEN ALDESAYI 10 YILLIK BİR SÜREDEN BERİ YAKİNEN TANIYORUM KALİTESİNİ TÜRKİYEYE DEĞİL YABANCI ÜLKELEREDE KANITLAMIŞ BİR MARKADIR.
    BU YAZDIĞIMA KİMSE KIZMASIN ÇÜNKİ ÖYLE BENDE BİLİYORUM SİZİN YAZDIĞINIZ GİBİ ÜRETİM TAMAMEN ALDESA FABRİKASINDA OLDUĞUNU
    VE BU YÜZDEN ALDESA GİBİ BİR MARKANIN 5 KITA VE 40 ÜLKEYE İHRACATINDAN GURUR DUYUYORUM.SEVGİ VE SAYGILARIMLA

KALİTE SATIN ALINIR AMA TECRÜBE ASLA SATIN ALINAMAZ (ümit uysal)

www.usalotogazedirne.com
  • Sayın Aldesa Kullanıcıları,

Teknik Ekibimiz aşağıda belirtilen tarihlerde Aldesa Technoseq Eğitimi için bulunacaklardır.

Araçlarını kontrol ettirmek isteyen ya da herhangi bir sıkıntısı olan müşterilerimizin aşağıda belirtilen tarihlerde, servislerimizle irtibata geçebilirler.

13 Nisan Pazartesi Ankara Polaris LPG (0 312 394 24 84)
    14 Nisan Salı Kırıkkale Ali Kutbay Oto LPG ( 0 318 224 23 52) ve Nevşehir Faal Otomotiv (0.384 212 57 97 )
    15 Nisan Çarşamba Nevşehir Faal Otomotiv (0.384 212 57 97 ) ve Kayseri Oto - Mobil (0.352 331 23 53)
    16 Nisan Perşembe Kayseri Oto - Mobil (0.352 331 23 53) ve Sivas Güven Otogaz (0 346 226 45 19)
    17 Nisan Cuma Sivas Güven Otogaz (0 346 226 45 19) ve Tokat Özcihan Otogaz (0 356 214 70 72)
    18 Nisan Cumartesi Tokat Özcihan Otogaz (0 356 214 70 72) ve Amasya Duran Otomotiv (0 358 232 47 07)
    19 Nisan Pazar Amasya Duran Otomotiv (0 358 232 47 07) ve Kastamonu Of LPG (0 366 215 44 46)

• ALDESADA GELİŞMELER VAR EĞİTİMLER HIZLANDI TÜRKİYE YENİ SIRALI SİSTEME KAVUŞUYO
    HAYIRLI OLSUN ALDESA YAPTIMI TAM YAPIYO BAYİLERİDE EĞİTİYO BU HARİKA
    EĞİTİMSİZ LPG MONTAJCISI KALMASIN KEŞKE HER FİRMA BUNU YAPSADA GÖRDÜĞÜMÜZ MONTAJLAR
    İÇİMİZİ KALDIRMASA GEÇEN FORUMDA GÖRDÜĞÜM BAŞKA BİR MARKANIN MONTAJI GİBİ
    başımızın tacı olan markalar bu yazdıklarımdan sizler hariçsiniz türkiyemin insanı bilir hiç alınmayın
    lafım diğerlerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysalotogaz -- 13 Nisan 2009; 23:56:51 >
  • ARKADASLAR MERHABA ,

BENIM ARKADASIM 2004 MODEL VOSVOGEN INE ALDESANIN YENI SIRALI SISTEMINDEN TAKTIRDI.COK MEMNUN EKONOMISIDE IYI DEDI
    BENDE ARACIMA TAKTIRMAK ISTIYORUM YERLI LERIN ICINDE EN IYISIN ALDESA OLDUGUNU SOLEDILER
    OZELLIKLE TEKNIK SERVISININ IYI OLDUGUNU COK GULER YUZLU OLDUGUNU SOLEDILER HER TURLU DESTEGI VERDIGINI SOYLEDILER
    OZELLIKLE KARTAL OTOSANAYI SITESINDEKI SERVISININ COK IYI OLDUGUNU SOLEDILER.MONTAJININ COK IYI OLDUGU SORUNSUZ OLDUGU
    BILIRSINIZ ONEMLI OLAN TEKNIK SERVISTIR.SORUN ÇÖZUMUDUR.
    ARKADASIM COK OVDU BENDE ALDESA TAKTIRACAM HERHALDE

TESEKKUR EDERIM.
  • Sayın Denizci müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden tüm montajlarımızı olması gereken gibi standartlara uygun bir şekilde yapmaktayız ve yaptırmaktayız. Montajı yaparken tek amacımız müşterinin aracı gazda kullanırken aracın benzinde gösterdiği verimin aynısını göstermesi ve maksimum tasarrufu sağlamasıdır. Arkadaşınız şu anda sistemimizi kullanmaktaymış. Sizide sıralı sistemimiz Technoseq hakkında bilgi almanız veya montaj yaptırmanız için servisimize bekleriz.

Saygılar.
  • arkadaslar bugun aldesanın kartal oto sanayı dekı servısıne gıttım .2004 model ford focus araba yenı aldesa sıstemınden taktırdım
    arabamı bugun teslım ettıler gelırken denedım sahılde cok ıyı .servısten de cok memnun kaldım ozellıkle ersın usta ve levent usta benım cok ılgılendıler
    bana devamlı sıstemle ılgılı bılgı verdıler .ılgıden cok memnun kaldım bızı bır sorunda 24 saat araya bılırsınız dedıler.yanı 24 saat alo yardım
    neyse sımdılık deneme asamasındayım test ettıkce sıze buradan bılgı vermeye calısacagım.

aldesa kartal servısındekı ersın usta ve levent ustaya burdan gostermıs oldukları ılgıden dolayı tesekkur ederım.
  • 2007 ağustosunda aracıma (2001 megane) aldesa sıralı sistem taktırdım. Araç zaman zaman benzinde ilk çalışmada sıkıntı çıkarıyordu. 2 gün önce araba hiç çalışmadı ve çağırdığım elektrikçi benzin pompasının yandığını söyledi. Benzin pompasını değiştirdik ve araç çalıştı. Usta bir de araç lpg'de çalışırken benzin pompasının durması için bir röle taktı. Böyle bir cihaz gerekli midir? Olumsuz bir durum söz konusu olabilir mi?

Bir de aracın aküsünü çıkardık. LPG'de ayar yapmaya gerek var mıdır?
  • Sayın dertlidolap benzin pompasının yanma sebebi depodaki benzinin az olmasından olabilir.Mümkün olduğunca çeyrek deponun altına düşürmemek
    gerekir.Benzin ponpasına röle takılabilir fakat gazdan benzine geçişlerde araç tekleyerek geçer. Bşka bir sıkıntı olmaz.Servisimize uğrarsanız bağlantıları
    kontrol edersek iyi olur.Saygılar.
  • sn.denizci
    aracınızı iyi günlerde kullanın kullandıkçada bilgilerinizi burda paylaşırsanız forum adına iyi olur.
    BİLGİ HAZİNEDİR. UYSALOTOGAZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALDESA TEKNİK

Sayın dertlidolap benzin pompasının yanma sebebi depodaki benzinin az olmasından olabilir.Mümkün olduğunca çeyrek deponun altına düşürmemek
    gerekir.Benzin ponpasına röle takılabilir fakat gazdan benzine geçişlerde araç tekleyerek geçer. Bşka bir sıkıntı olmaz.Servisimize uğrarsanız bağlantıları
    kontrol edersek iyi olur.Saygılar.

Araç uzun yoldayken zaman zaman benzine geçiyor ve 2-3 saniye sonra tekrar LPG'ye geçiyordu. Bu durumu ustama sorduğumda Aldesa'nın böyle bir sisteminin olduğunu ve enjektörlerin kurumaması için aracn benzine kısa süreliğine geçtiğini söylemişti. Bu doğru mudur ve eğer bu durum doğru ise röle sisteme zarar vermez mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.