Şimdi Ara

Albaraka bloke teminatlı kredi kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Albaraka'dan bloke teminatlı kredi kartı kullanan var mı? KuveytTürk gibi isteyene koşulsuz şartsız hemen veriyorlar mı yoksa duruma/kişiye göre değişiyor mu, nazlanıyorlar mı? Sigorta gelir herhangi birşeyim yok. KuveytTürk ten 1000₺ lik aldım. Albaraka World de almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• makif. M kullanıcısına yanıt
    Garanti , teb gibi bankalar varken neden inatşa bu bankalar tercih ediliyor anlamıyorum hocam ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efefor kullanıcısına yanıt

Aidatlı bir kart almak istemiyorum. Ayrıca tam olarak bilmiyorum fakat teminat miktarını yüksek istiyorlar galiba diğer bankalar.

• hocam siciliniz ne kadar bozuk anlatırsanız ona göre tavsiye verebiliriz. sadece basit bir işsizseniz garanti finansbank yapıkredi gibi büyük bankaların sitesinden başvuru yaparken özel sektör çalışanım 3bin maaşım var yazıverin sıkıntı olmaz. o kadar derin araştırmalara girmiyorlar.

• Garanti Bonus başvurdum kabul edildi gerek kalmadı.

Sicilimde bir sorun yok. Belgeleyebileceğim gelirim ve sigortam yok sadece. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makif. -- 14 Ekim 2020; 21:57:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makif.

Garanti Bonus başvurdum kabul edildi gerek kalmadı.

Sicilimde bir sorun yok. Belgeleyebileceğim gelirim ve sigortam yok sadece. Teşekkürler.

Kafasına esenlere veriyorlar anlaşılan bizim sigorta var gelir var borç harç yok ama veren yok  

Tek yapmadığım şubeye gitmek onu da yapacağım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 29 Ekim 2020; 16:23:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.