Şimdi Ara

Alarm Çaldıktan Sonra Kapatıp Tekrar Uyuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıktaki gibi..Çalar çalmaz kapatıyorum ve kafamı yastığa koyar koymaz uyuyorum.Yardım edin devamsızlık şimdiden kaç gün oldu

• aynı sorun bende de var yardım edin
  • Gelip kaldırcak halimiz yok irade gerek..
  • Alarmını ( telefon ya da saat her neyse ) seni uyandırabilecek kadar yüksek duyabileceğin en uzak noktaya koy. Beyin bedava
  • Beyler yatmaya korkuyorum ya sabah yine geç kalırsam okula
  • telefonunu yatağın başından uzak bir yere koy. müzik olarak ta serdar ortaç aç. koşa koşa gider telefonu kapatırsın zaten.
  • mesajim bulunsun

*ayrica harbi ya benimde 8 gun oldu sozde sinava yakin devamsizlik yapicaktim
  • alarm müziğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuSSeiL

alarm müziğini

ahahaha eski alarm müziğim şuan nihat doğan - benim olmazsan taciz ederim çalıyo alarm olarak

• alarmı telefondan ayarlıyorsan, saat 07:00 de kalkman gerekiyorsa çoklu alarm kur hepsinin melodisi farklı olsun.

07:00 da kalkman gerekiyor ise alarmları 06:48 , 06:51, 06:54, 06:57 gibi aralıklarla kur.

Kesinlikle Kalkarsın :)
  • Daha erkene kuracaksın o zaman Yada ilk uyandığında 2 tokatla kendini bir daha uyuyabiliyor musun göreyim.
  • Kukuklok.com dan her gün 15-20 tane alarm kuruyorum sabah'ları uyanmamak imkansız uyansam bile 15-25 tane alarm'ın arasından doğru sekmeyi bulup kapatmak çok sıkıyor zaten browserde şifreli kilit yaptığımdan dolayı kolay kolay alt+f4 ile kapanmıyor. Sırf buna çözüm bulduğum için mutluyum eskiden bende saati 7:30'a kurar 8:00'da kalkardım
  • aynı sorun bende de var. Hatta telefonu başucumdan uzak bi yere koyuyorum alarmı kurup, sabah kalkıp telefonun alarmını kapatıp yatağıma geri dönüyorum ve uykuta devam.
  • dershaneye gitmem için her sabah annem kaldırıyor .
    muhakak kalkıyorum çünkü her sabah masada bir süpriz oluyor ( tost hamburger çorba börek çörek )
  • 5:00'da kalkacaksam 4:00-4:30 arasını 10dk ile, 4:30-5:00 arasını 5-8 dakika aralığında ayarlarım. Bu şekilde birisini iptal etsen de diğeri olmuş oluyor. Ha dersen ben hepsini iptal ederim, zaten o "farkındalığa" ulaştığında uyanmış oluyorsun.
  • İhtiyacın olan şey ---> http://www.enilginc.com/pinfo.asp?pid=119
  • Bendede var bu iş Aslında emniyetin uyandırma servisi olacak verecen anahtarı gelecekler uyurken hiç bişey demeden başlicaklar coplamaya yataktan kalkana kadar coplicaklar. Güne nasıl zinde başlanır var ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cn.gates

İhtiyacın olan şey ---> http://www.enilginc.com/pinfo.asp?pid=119

Aynısını yazacaktım Kesin işe yarar, yakalayana kadar zaten ayağa kalkmış nefes nefese kalmış olursun geri de yatmazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: haykocepking

telefonunu yatağın başından uzak bir yere koy. müzik olarak ta serdar ortaç aç. koşa koşa gider telefonu kapatırsın zaten.

• Bende de aynı sorun var, hatta bir üst versiyonu. AlarmclockXtreme yükledim telefona, her sabah matematik sorusu soruyor 10 tane (max bu kadar) bi de en zor seçeneğine getirdim. Nasıl bir uyuma aşkı varsa içimde soruları çözüp geri uyuyorum 2 dakikada bitirir hale geldim artık matematiğimi geliştirdi alet sağolsun

En basit ve etkili yöntem: Yatağının başına büyük bir bardak dolusu su koy. Uyanınca tek dikişte bitirmeye çalış, ayılıyorsun.

Bi de alarm müziğini şu şarkı yap, uyanmazsan ben de neyim (özellikle 1:18'e gelince) :

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.