Şimdi Ara

Aladağ'da duruşma bitiminde yumruklu saldırı (Mağdur Ailelere)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hurriyet.com.tr/aladag-saniklari-itfaiyeyi-sucladi-40474764

"Duruşma bitiminde bir grup sanık yakını, adliye önünde pankart açan aile yakınlarına saldırarak, yumruk attı. Bunun üzerine aileler basın açıklaması yaparak can güvenliklerinin olmadığını söyledi. Avukat Can Atalay da ailelerin zarar görmesi halinde Adana Emniyeti ve İçişleri Bakanlığının suçlu olacağını kaydetti"

Şu Süleymancılardaki özgüvene bakar mısınız yahu? Adamlar yurtta kaç tane gencecik kızın ölümüne sebep oluyor, yüzsüz gibi itfaiyeyi suçluyor, yetinmiyorlar, bir de çıkışta mağdur ailelere yumruklu saldırıda bulunuyor.

• Umarım bazıları çoluğunu çocuğunu bu düzenbaz ülkenin düzenbaz hiçbir insanına emanet etmemesi gerektiğini anlamıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saldırıyı kimler yapmış..?Ben hangi partili olduklarını tahmin ediyorum ama neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum partiye oy veriyorlarsa üzülmedim
  • Akplilerin ve secmenlerin fetodan ders cikarmadiklarini ve ayni seylere devam ettiklerini goruyoruz. 3-5 sene sonra bu tur cemaatler de devlete yayilmaya baslar. Ne de olsa "Musluman cemaatler".

Suleymancilar, menzilciler gibi cemaatler zaten bir miktar orgutlenmislerdi. Simdi fetonun yerini onlar alacak.

10 sene sonra bir kez daha kandirildik denir, olur biter. Bu yuzden suan hicbir zaman herhangi bir olumsuzluktan sorumlu tutulmayacaklarini bildiklerinden son ana kadar cemaatlerle iliskilerini surdurecekler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.