Şimdi Ara

AKÜ BİTTİ, TEYP GİTTİ, nasl olacak? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
43.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kod için yardımcı olabılırım iş tel 0216.389.70.12
  • selamlar benımde akü bitti teyp gitti servisi aradım servis bana 444 62 47 nolu telefonu aramamı soyledı .aradım sase no verdım hemen kod verdi bılgilerinize
  • Merhaba,
    Android işetim sistemli akıllı telefonlar için Google Play Store'da Renault Radio Code Generator diye aratabilirsiniz,bulduğunuz programlardan bir kaç tanesini yükleyip teyp çıkartıldığında üzerindeki seri numarasının en son 3 rakamı ve 1 harfini programa yazdığınızda teyp kodunu ücretsiz gösterecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapex -- 10 Ekim 2016; 17:01:39 >
  • Google playden az evvel indirip denedim "Renault Radio Calculator" programı işi çözdü. İnşallah sizin işinize de yarar
  • Selamlar, yaşadığım bir tecrübeyi başka bir başlıkta gördüm, uyguladım ve bitmiş akü kablo takviyesi sonrası açılmayan teybim düzeldi, benim gibi derman arayanlar görsün diye yazıyorum, olur da haramî bir esnafa denk gelirsiniz, yanmış bu diye paranızı almasın..

Akü kutup başlarını sökün ikisini de, ve geri takın, ben ardından kontağı çevirdim, açılmayan teybim açıldı, teyp kodunu istedi, girdim ve şu an çalışıyor, bilginize.

Teybim AGC-1220RF Linkteki resimdeki teyp:https://images.okr.ro/serve/auctions.v7/2013/sep/17/0757dbb60f1ee6fbab5d56c2c7100497-7408477-1000_1000.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazan1adam -- 27 Şubat 2019; 19:15:20 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.