Şimdi Ara

akü bilgi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
24.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vb35

konu gündemden düşeli bayağı olmuş.google dan taratırken buldum bu sayfayı.benim aracın yeni sorunu şu; aracın parklarını açınca gösterge panelindeki aydınlatma gücü epey azalıyor.kısa ya alınca da aynı şey devam ediyor.akü,henüz 3 aylık mutlu...sorun ne olabilir sizce?

Gecikmeden Mutlu Akü servisine götürün. Garanti Belgesini yanınıza almayı unutmayın... Şahsi fikrim şarzı azalmıştır. Kontrolünü yapıp tekrar şarza bağlarlar. Kullanıma hazır bir şekilde size teslim ederler.
  • kusura bakmayın.bazen böyle aptalca sorular/sorunlarla karşılaşabiliyoruz...hiç bir şey yokmuş,sadece gösterge ışık ayar düğmesini temizlik yaparken kısmışım.sözde bir seneyi geçti aracı alalı ama ışık ayar düğmesi olduğunu daha yeni gördüm...
  • Bu kadarıyla geçmiş olsun diyelim..
  • arabam 1.6 passat fsi,üzerindeki akü 60 amper.değiştireceğim fakat 74 amperlik inci akü taktıracağım.inci akü iyimidir?60 amp yerine 74 amp yan avantaj ve dezavantajları nelerdir? selamlar
  • bazı araçlarda farlar açıkken kontak kapanınca farlar açıkkalır (cıvıc) bazılarında farlar soner parklar açık kalır
    (astra) sadece otomatik olanlarda soner diye biliyorum akü eğer 3 defadan fazla boşalırsa (d şarj) olursa o akü
    artık şarj tutmaz k.k.k anfi desleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: kens

arabam 1.6 passat fsi,üzerindeki akü 60 amper.değiştireceğim fakat 74 amperlik inci akü taktıracağım.inci akü iyimidir?60 amp yerine 74 amp yan avantaj ve dezavantajları nelerdir? selamlar

Aracın akü yeri müsait ise 72 amper takabilirsiniz. İnci ve Mutlu akü rakipsiz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.