Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
82
Favori
366.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetten hesap acinca n kolay kart talebiniz alindi sms geldi. Bu atm kartimi yoksa kredi kartimi? İptalmi ettiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    banka kartı(Atm kartı) geliyor kapıda bankacılık sözleşmesi imzalayıp vadesiz hesap açılıyor internet şubesinden eft yaparak bono alıp satmaya başlayabiliyorsunuz günlük vadeli ertesi gün faiz kazanmış şekilde para çekimi yapılabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • despot12 kullanıcısına yanıt
    Hocam, gelen faiz ancak enflasyon karşısında erimesini engelliyor, para çok cüzi artıyor, benim de param faizde,arttığı filan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banka kartı kaç günde geliyor ? Sözleşme geldi imzaladım, aradan bir ay geçti hiçbir ses yok kart ile ilgili. Müşteri hizmetlerini aradım, teslim edilmiş gözüktüğü için iptal edip tekrar kart talebi aldı.

• m_runo kullanıcısına yanıt
    Sistemleri biraz amatör geliyor bana.Benimde internet bankacılığı kendiliğinden iptal oldu müşteri hizmetleri sanki hiç müşterisi değilmişim gibi muamele çekmişti.

• Tüm bankaların mobil uygulamaları var bir tek bunların yok. Sinir olmamak elde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camino Del Rio -- 9 Mart 2018; 23:5:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

tayyepgilin olmasaydi gecebilirdim... Dolardayim bir suredir... Dolarda kalmaya devam... En garantilisi..

Dolar ve faizi karşı karşıya koyduğumuzda 50bin tl için konuşalım hocam 12.948 USD denk geliyor 50bin TL ye İng nin %14 faizine koysak USD yıl 1 ay bekletsek ve bozdursak veya 3 ay 5 ay fark etmez hangisinde daha çok kazanmış oluruz ? Benim bir türlü hesaplayıp karlisini cozemedigim nokta bu %15 ler %14 ler bizim paramiza TL ye değer kaybettiriyormu kötü oranlarmi bu rakamlar sizce

• inanma seni
  • sanalldeli S kullanıcısına yanıt
    Bunu hesaplamaya imkan yok

Bir yıl sonra dolar ne olur’a bağlı olduğu ve bunu da kimse bilemeyeceği için.

Dolar çok yükselir derseniz tl’de kalmanın; düşer derseniz dövizde kalmanın anlamı yok.

Bu nedenle genelde “yumurtaları aynı sepete koymayın” mantığıyla sepet hazırlanıyor - bir miktar döviz, bir miktar tl.

• vadesiz hesabınızda para varsa eger kredi borcunuz falan varsa vadesi gelmeden cuk diye hesaptan paranızı alıyor
    Biz yatırım bankası olduğumuz için buşekilde işlem yapıyoruz ayrıca müşterilerimiz yüksek miktarda vadesiz hesabına para yollarsa bunu çekin siye arıyoruz dediler
    ama paranız yatırım yanı bono da kaldığı sürece bunlar geçerli değil dediler.
    İlginç sistemleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: m_runo

Banka kartı kaç günde geliyor ? Sözleşme geldi imzaladım, aradan bir ay geçti hiçbir ses yok kart ile ilgili. Müşteri hizmetlerini aradım, teslim edilmiş gözüktüğü için iptal edip tekrar kart talebi aldı.

Bana sözleşmeyle birlikte gelmişti kart size gelmemesi garip sözleşme ile aynı poşetten çıkıyor

• 01virüs01 kullanıcısına yanıt
    Sözleşmeyi getiren adama, "kart da geldi mi ?" diye sorduğumda adam kart yok sadece sözleşme demişti. Ben de Sözleşme imzalanıp geri gittikten sonra kart gelecek diye biraz daha bekledim.

1 ay dolduktan sonra ne gelen ne giden olmayınca mh. yi arayıp bildirdim. Teslim edildi gözüküyor deyince iptal edip yeniden açacaklardı. Eski kart sistemden silindi ama Yeni karta ait bir bilgi yok hala maalesef.
  • Buram buram amatörlük kokuyor. Müşteri hizmetlerine ulaşarak bilgi alabilmek sabır işi. İnternet sayfasından tc no ve kısa bilgiler sonucu hesap açılışını başarabilen bir bankanın yıl itibari ile mobil bankacılık sistemi yok.

Aktifbank, Adres istanbul.

Çiftlik bank modeli ile karşılaşılsa kim ne diyecek, nasıl haklar korunacak ? Varsın 2 oran az olsun.Kafam rahat.
  • İlk kez bugün bono aldım bu bankadan. İlk kazancım yarın sabah mı yatacak yoksa yarın bono alınmış olup ertesi gün mü yatacak? Yani bugünü pas mı geçiyor kazanç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

İlk kez bugün bono aldım bu bankadan. İlk kazancım yarın sabah mı yatacak yoksa yarın bono alınmış olup ertesi gün mü yatacak? Yani bugünü pas mı geçiyor kazanç?

Bugün için faiz işler. İlk kazancınızı yarın alacaksınız.
  • defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Galiba saat 16.00 dan önce alınırsa aynı gün faiz işlemeye başlıyor.

• Yokmu para yatıran aktifbanka

• Enflasyon kaç olduuuu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCEL VADELİ NERESI UYGUN KI?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.