Şimdi Ara

Aktif en iyi 3 kaleci (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Allison
    Oblak

De gea
    Neur
    Lloris

Ederson
    Courtois
    Navas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Ne hikmetse beğenmedğini suarez her sene ligde en az 20 gol atıp 10 asist yapıyor.Cldeki sıkıntın senin messi beyin yüzünden olmasın sakın
  • Oblak
    Ter Stegen
    Neuer

En iyi 3 stopere gelince

Ramos
    Van Dijk
    Varane(Varane lider özellikli olmadığı için kimsenin ilk tercihi olmaz bu arada)

Sonra Pique gelir

En iyi 3 sol Bek dersek

Robertson
    Alba
    Alaba

Messi fanboylarının ALba ile ne derdi var çok merak ediyorum.
    Marcelo ne yazık ki top mop oynamıyor artık.

En iyi forvetlere gelirsek

Lewa diyeceğim ama suarez gömücü Lewanın eleme turlarındaki performansına bir baksın.Elemelerde gol falan attığı yok yine de Suarezden önde
    Suarez
    Griezman

Aktif en iyi 3 forvetten ikisi bunlarda oynuyor hala tatava yapıyorlar

En iyi defansif orta saha konusunda da

Busquet 10 yıldır dünyayı domine ediyor.Gerçekten başarılara adı yazılması gereken bir adam hem milli takımda hem barçada.
    Casemiro
    Kante

Orta saha
    Büyük maç perfomansı rezil de olsa Kdb
    Kroos
    Modric

Orta saha çift yönlü hariç hiçbir sıkıntısı olmayan bir kadroyu gömmeye uğraşan messisporla uğraşılmaz.Onların futbol öngörülerini 10 yıldır Portekiz Arjantin iyi diyişlerinden anlayabilirsiniz.

Adam Fenerbahçede oynayan Nani Bjkde oynayan Q7 partnerleri ile avrupa şampiyonası aldı Portekiz tarihinde ilk defa.Öteki tarafta Agüerolar Dybalalar Tevezler bir tane güney amerika kupası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 15 Nisan 2020; 19:21:58 >

• oblak
    ter stegen
    muslera

• ALLAHTAN KORK MAŞIK

• bende bloklusun diye kaç kere diyeceğim hala ne cevap yetiştiriyorsun bana yüzsüz college boy
  • Allison
    De gea
    Altay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

bende bloklusun diye kaç kere diyeceğim hala ne cevap yetiştiriyorsun bana yüzsüz college boy
    Yalanın batsın be defalarc aadımj alıntılanadan ne laflar ettin onları nasıl yazıyorsun

Bu kadar rezil bir isim görmedim şu forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 16 Nisan 2020; 5:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Oblak
    Ter Stegen
    Neuer

En iyi 3 stopere gelince

Ramos
    Van Dijk
    Varane(Varane lider özellikli olmadığı için kimsenin ilk tercihi olmaz bu arada)

Sonra Pique gelir

En iyi 3 sol Bek dersek

Robertson
    Alba
    Alaba

Messi fanboylarının ALba ile ne derdi var çok merak ediyorum.
    Marcelo ne yazık ki top mop oynamıyor artık.

En iyi forvetlere gelirsek

Lewa diyeceğim ama suarez gömücü Lewanın eleme turlarındaki performansına bir baksın.Elemelerde gol falan attığı yok yine de Suarezden önde
    Suarez
    Griezman

Aktif en iyi 3 forvetten ikisi bunlarda oynuyor hala tatava yapıyorlar

En iyi defansif orta saha konusunda da

Busquet 10 yıldır dünyayı domine ediyor.Gerçekten başarılara adı yazılması gereken bir adam hem milli takımda hem barçada.
    Casemiro
    Kante

Orta saha
    Büyük maç perfomansı rezil de olsa Kdb
    Kroos
    Modric

Orta saha çift yönlü hariç hiçbir sıkıntısı olmayan bir kadroyu gömmeye uğraşan messisporla uğraşılmaz.Onların futbol öngörülerini 10 yıldır Portekiz Arjantin iyi diyişlerinden anlayabilirsiniz.

Adam Fenerbahçede oynayan Nani Bjkde oynayan Q7 partnerleri ile avrupa şampiyonası aldı Portekiz tarihinde ilk defa.Öteki tarafta Agüerolar Dybalalar Tevezler bir tane güney amerika kupası yok
    Bir konuda katiliyorum.Messi, Barçayi çok ağirlaştiriyor.Messisiz, bu bahsedilen oyuncularin hepsi daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

bende bloklusun diye kaç kere diyeceğim hala ne cevap yetiştiriyorsun bana yüzsüz college boy
    Yiğit hocam, bu forumda bu uslubla konuşmak moda mi? Bana da benzer uslubla 3 üye konuştu.2sine ses çikarmadim, üçüncüye bugün haddini bildirdim.Bana bir daha bulaşmaz.

Bu arada, senden rüya takim bekliyordum.Barçadan kimleri alacağini merak ettiğim için özellikle alintilamiştim.Sana göre, Barçada herkes çöp, Messi mükemmel.Belki de tam tersidir.Belki de sorun Messidir.Maşik hocamin hakli olduğu noktalar var.
  • 1. ter Stegen
    2. Jan Oblak
    3. Alisson

4. olarak eskiden olsa De Gea derdim ama onun da balonu patladı. O yüzden Ederson.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.