Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _bluescream_

2k gelmis lo

60 FPS olmayan 2K yı ben napıyım yaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Beyler banggood nerede ticket açılıyor aldığım makinada ses sorunu var dibinde bağırıyorum ama ses az kaydediyor

Yardımcı olabilir miisniz

Gel birde bunu anlat ingilizce olarak sı...tık artık

İçini açıp önündeki siyah süngeri çıkarttınız mı ? 1. msjda anlatılıyor.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Size mesaj attığım kap nasıl? Böyle bir sorun yaşar mıyım? Zaten maksimum 5 metre girerim. Genelde 1-2 metre arası kullanırım.

Video iyimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanalp44 -- 6 Eylül 2015; 23:33:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar bu ürünü alırken istediğimiz seriyi kendimiz mi seçiyoruz yoksa şansa ne gelirse mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: jRMix

Arkadaşlar Banggood ve Gearbest üzerinden kamera siparişeri verdim.

gearbest üzerinden aldığım bugün sabah istanbul şubesine gelmiş. Gümrükten geçmiş hiçbir sıkıntı yok.

Gearbest ile isveçten geldi. Banggood ise Malezya'dan sevk aşamasında. Hafta içi oda elimde olur diye tahmin ediyorum.

Bu seri numarası fln geçmiş acaba bunun özeti nedir hatalı seri mi var ?

Hatalı seri yok yaw şehir efsanesi
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    çekebiliriz hocam ancak bazı şarkılar telif hakları nedeniyle yüklenemiyor youtubeye.Bende bu yüzden bu şarkıyı seçmek zorunda kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pierbacardi

Kamerayı sipariş verdim bakalım kaç güne gelecek :) ayrıca erhan hocanın tavsiye ettiği kap ve bataryalarıda sipariş geçtim :)

Yalnız sormak istediğim bişey var. 28 dolarlık monopd yerine bu 32 dolarlık aksesuar setinden
    Aksesuar seti sipariş geçsem olmaz mı? yada buna benzer setler var. Hangisi daha iyi olur ? Yorumlarınız bekliyorum ^^

Mantık şu o listedeki monopod ta aynı şeyi yapacaktır ama ucuz etin yahnisi yavan olur. Kısa zamanda denizde vs. pas yapacaktır.

Ama ben denize sokmam üstüne titrerim derseniz tabi güzel güzel görevini yapar. Ama Atıyorum Murat 124 te sizi ankaradan istanbula götürür bmw 3.20 de aynı işi yapar. Arada ki farkı umarım anlatabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Quadcopter modeli nedir acaba ? Hafif titreme yaptığı çekimler olmuş ama müzik montaj falan çok çok güzel olmuş Devamını bekliyoruz. Focus için resimler ile karar verebiliyoruz.

Quadcopterim kendi yapımım(KK2.1.5/Afro 30a esc/Sunnysky 980kv/550mm frame)

Bang goodtan aldığım ve sadece 40$ ödediğim gimbal aslında işini iyi yapıyor fakat ilk uçuş olması nedeniyle biraz titremeler var malesef.Bu arada elde gimbal +xiaomi yi ile yaptığım çekimlerde kamerayı ne kadar sallasamda görüntü inanılmaz şekilde sabit kalıyor.İlk 10 dk ağzım açık kullandım gimbali.Bu fiyata böyle bir teknoloji gerçekten süper.

2. uçuşta bir çok şeyi değiştirecem.Titreme sorununu çözücem inşallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReaLKraL

gearbest'ten 15 günde geldi beyaz kameram. wifideki ses sorununun halledilmesi ve focus ayarının yapılması gerekiyor. umarım yapabilirim açıyoruz aleti ama bakalım hayırlısı.

15 gündemi geldi

Hocam PTT de tanıdık mı var ??? Rüşvet mi verdin yoksa

hahahah hocam valla ben de anlamadım. şirket adresini vermiştim, kargo var deyince ne bu ya dedim hatta 18'inde kargoladılar 2 eylülde teslim aldım.

şans işi biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: sefatopal

arkadaşlar kameranın işletim sistemi ne olarak geliyor değiştirme şansımız var mı? kameranın üzerine kendi yapmış olduğum yazılımı yükleyebilir miyim buna imkan veriyor mu? kameranın telefon uygulamasında ne gibi özelliklere sahip oluyoruz fikri olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Sefa bey kamerada IOS yada Android gibi bir işletim sistemi yok. Kendi yazılımı var. Ayrıca bu yazılıma farklı scriptler ile müdahale etme şansımız var. Fakat ileri yazılım teknikleri konusunda malesef yeterli bilgim yok. Telefon yazılımı ile ilgili bilgiyi 1. msjdaki 33 dakikalık videoda anlatmış olmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

arkadaşlar eski yazılıma dönebiliyor muyuz?birde öyle deneyeyim diyorum bu ses sorununu.Bu kadar düşük ses mi olur yahu

Eski yazılıma dönebilme olayını çözerseniz bilgilendirin lütfen gerçekten ihtiyaç olabilir. Yada Xiaomi Yi firmasına mail atabiliriz son sürüm yazılımda şu problemleri yaşadık ve düzeltilmesini istiyoruz gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

Orijinalden alıntı: hasanalp44

Su kabı takılı mı sizde? Videoda takılı değilmiş mesela. Oda çok etkiliyor.

hocam ben suda kaydetmedim ki zaten masaüstünde su kabını neden kullanayım.Ses işlemi uyguladık ben böyle kısık bir ses görmedim.O arkadaşınkini görünce ağzımın suları aktı bunda hüsran yaşadım

Walla bende şimdi son sürümü o kayıttaki cihaza yükledim birlikte bi ses karşılaştırması yapalım hakikaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kmvolkan

Merhaba arkadaşlar :) Kamerayı balayında su altı-üstü çekim yapmak üzere almıştım. Çok sayıda su altı denemesi yaptım. Şansıma balayı boyunca hava pek iyi değildi. Su seviyesi çok değişkendi ve çok akıntı olduğu için su biraz bulanıktı. Su altı kabı da gereğinden fazla buğu yaptı :) Suyun dışında kameranın video ve fotoğraf performansını inanılmaz beğendim. Bu çektiğim videolardan biri, ayarı 1080p yaparak izlerseniz daha iyi fikir edinebilirsiniz.

Hocam yemişim kamerasını oraya ZIPKIN sız gidilir mi yaaaaaa of offfff

Çekimler süper müzik ekleyin böyle o ilk baştaki balıklara fln yan flütler orkestra tarzı süper olur Yeni çekimlerinizi bekliyoruz elinize emeğinize sağlık keyif veriyor.

Bende kıskandım şimdi Tailand çekimlerinden ( kızkardeşimin çektiği ) bir kısım upload edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 6 Eylül 2015; 23:53:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

Telefon kiliflarimdan birine telefon ile beraber ekranlı çekim yapabilmek için şu şekilde bir uygulama yaptım. Ancak benzer birşey deneyecek arkadaşları uyarmak isterim silikon çok bulaşıcı bir madde. Japon yapıştırıcı ile yapmaları daha güzel olur :) Bir adet silikon kılıf ta feda etmiş olduk bu şekilde. Artık yenisini sipariş ederiz :)

Bu fikirler ancak bizden çıkar abi

1. mesaja ekledim belki birileri ister

• quote:

Orijinalden alıntı: selo1099

bisiklet sürerken göğüs aparatı ile kayıt yaptım(başı kafa bandı ile) adobe premierede montajladım umarım beğenirsiniz

1080P 60FPS yüklemişsiniz ve müzik mükemmel oturmuş çekimlere

Yanlız çok titreme var bu konuda gögüs aparatı ile çekim yapmak ne kadar mantıklı ? Yani ben hep bisikletin kadrosuna bağlıyorum daha iyi oluyor sanki.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kmvolkan

Merhaba arkadaşlar :) Kamerayı balayında su altı-üstü çekim yapmak üzere almıştım. Çok sayıda su altı denemesi yaptım. Şansıma balayı boyunca hava pek iyi değildi. Su seviyesi çok değişkendi ve çok akıntı olduğu için su biraz bulanıktı. Su altı kabı da gereğinden fazla buğu yaptı :) Suyun dışında kameranın video ve fotoğraf performansını inanılmaz beğendim. Bu çektiğim videolardan biri, ayarı 1080p yaparak izlerseniz daha iyi fikir edinebilirsiniz.

Hocam yemişim kamerasını oraya ZIPKIN sız gidilir mi yaaaaaa of offfff

Çekimler süper müzik ekleyin böyle o ilk baştaki balıklara fln yan flütler orkestra tarzı süper olur Yeni çekimlerinizi bekliyoruz elinize emeğinize sağlık keyif veriyor.

Bende kıskandım şimdi Tailand çekimlerinden ( kızkardeşimin çektiği ) bir kısım upload edeyim

Diğer çekiminizde çok güzel olmuş :

Buda benden upload yeni bitti taze

Tailand fantastik deniz kestaneleri : Çekim 1080P 60 fps video işlemesi bitince ayarlar açılacaktır.

• BEnim kamera kuaför salonlarında düğün öncesi sonrası faaliyette non stop

Quicktime ile videoları kesip birleştirdim sonra da GoPro stüdyo ile müzikleri ekledim

• quote:

Orijinalden alıntı: yakuza13

Banggood üzerinden siparis verdigim Xiaomi Yi'mi ben de teslim almak üzereyim, postaci gelmis bulamamis :) Bilgi amacli yaziyorum; Banggood, 24 Agustos Siparis, 29 Agustos Malezya Cikis, 5 Agustos Eskisehir PTT. Car suction holder ile birlikte 75.8$, gümrüksüz.

Simdilik su alti cekim yapmayacagim icin su alti kabi ve monopod da almadim, ucus videolarini kayit amacli kullanacagim, vakti gelince foruma eklerim umarim.

Muhtemelen kamerama focus ve ses cözümlerini uygulayacagim.

Xiaomi Yi'lerde de Gopro Hero 3-4 lerdeki gibi mini USB üzerinden harici mikrofon ile ses kaydı da oluyordur diye umuyorum, yapan varsa bi reply ederse memnun olurum.

Son olarak tek parca olarak 2gb dan büyük kayitlara izin vermiyor gibi bir sey okumustum. Microsd formatini zaten NTFS yapacagim, ama olay kameranın firmware yazılımında bitiyor diye de okumustum. Kameram elime gecsin, testler sonrasi cözüm arayacagim.

Hocam Quicktime ile çekimleri çok basit ve kayıpsız şekilde inanılmaz hızlı birleştirebiliyoruz ve tek parça yapıyoruz. Yani 2gb tan büyük kayıtlar yapabiliyor olması neye ihtiyaç olacak anlamadım ama çözümü yaparsanız paylaşırsanız 1. msja ekleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

Yaptığım kılıfı sprey boya ile boyadım. Sonuç bu şekilde oldu. Güzel oldu Bence siz ne dersiniz arkadaşlar :)

Böyle yap yap 6$ dan sat walla alan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: boş mezar avcısı

Merhaba arkadaşlar ben bangood dan kamerayı siparişe verdim
    ve ekipmanlarıda gearbest ten toparladım 10 -15 adet ürün var

şöyle bir sıkıntı içerisindeyim alde 50 $ lık ürün topluyorum ve palpay dan ödemek istiyorum bana Shipping 35$ yada Shipping 40$ gibi bir fiyat sunuyor
    Add Shipping Insurance to your order tıklayınca 2$ fakat onu kabul etmiyor

şöyle resimlerini atayım sizlere
    spariş geçicem geçemiyorum 40 $ lık şey ödeme ekranında 80 ne fırlıyor

Yardımcı olurmusunuz lütfen

https://hizliresim.com/j2RajJ

https://hizliresim.com/4kO3b4

Sizin ev nerede yaw ekvatorda ise öyle kargo ücreti çıkması normal

Şaka bi yana o ne ya

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.