Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasanb35

8 Farklı Ürünü Birden Gearbestten Siparis Versek Vergi Odeme Riski Artarmi

Bu sorunun cevabı ancak gümrüğe girince belli olur. Fakat siz yine de ikiye bölüp sipariş verin. Acil işinize yarayacakları bir grup yapın diğerlerini 3-4 gün sonra sipariş geçin. Malum hepsini bir yerden aldığınız için ertesi gün sipariş geçerseniz aynı pakete koyabilirler. Ya da iletişime geçip iki paket yapmalarını söyleyiniz ve paketleri ikişer gün ara ile göndersinler. En azından riski azaltmış olursunuz.

Tek parti olarak göndermelerini istersiniz. Gümrüğe girmeden elinize geçebilir de. Bizim burası bir garip çünkü.

• arkadaşlar aliexpressten 40m kingma su kabı alacağım ancak ptt den takip edebileceğimiz bir takip nosu veriyorlar mı?Ona göre alacağım takipsizler gelmiyor

http://tr.aliexpress.com/store/product/KingMa-New-Arrive-Accessories-For-XiaoYi-Action-Camera-Original-Waterproof-Case-For-XiaoYi-Camera-Free-Shipping/1682046_32333844912.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone4335

Hocam bende akıllı telefon yok bu kameradada ekran yok video çekerken zorlanmamak açısında SJ4000 almayı düşünüyorum onunda görüntüsü sanki daha kalitesiz gibi geliyor çok arada kaldım ayrıca SJ4000 kutu içeriği çok hoş napsam bilemiyorum

Xiaomi Yi gibi mükemmel bir kamera varken sakın Sj4000 almayın.....

Akıllı telefona fln ihtiyacınız olmayacak asla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, 6 ağustosda banggood dan verdiğim siparişin takibinde buna ''gönderi müşteriden alınmıştır'' yazıyor varmıdır bilen? bu ne anlama gelir?
  • belgrava kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam Haklisiniz ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: alone4335

Hocam bende akıllı telefon yok bu kameradada ekran yok video çekerken zorlanmamak açısında SJ4000 almayı düşünüyorum onunda görüntüsü sanki daha kalitesiz gibi geliyor çok arada kaldım ayrıca SJ4000 kutu içeriği çok hoş napsam bilemiyorum

Xiaomi Yi gibi mükemmel bir kamera varken sakın Sj4000 almayın.....

Akıllı telefona fln ihtiyacınız olmayacak asla

Hocam bunda paket içeriğide sıfır aparat falan filan 100doları aşıyo gideyim goPro alayım dicem :D

edit : çektiğimi görmezsem nasıl çekicem hocam bunuda bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alone4335 -- 18 Ağustos 2015; 22:44:51 >

• orkun.07 kullanıcısına yanıt
    Hocam yani diyorki ürün kargo için satıcıdan alındı. Şuan kargoda.
    size geliyor. müşteriden alınmış derken banggood da kargocuların müşterisi ona müşteriden alındı diyor
  • orjinal housing alıp deneyen varmı buğu vs yapmıyormu diye ?

biri almıştı

• arkadaşlar bu gopro'nun ve SJ4000 ürünlerinin çoğuyla uyumlu mu bizim şirin kameramız? bir de blitzwolf monopod satan bir arkadaş vardı sattı mı naptı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLKraL -- 18 Ağustos 2015; 22:41:28 >
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    benimki çakma 9. dakikada akşam üzeri açık hava çekimimde bisiklet sürerken buğu yapmaya başladı sizin ka dakika sonra başlıyor birde sürüm 1.0.2 de güncellemelimiyim çok ısınıyor fayda eder mi
  • Buğu için peçete koyabilirsiniz içine ya da aliexpress'ten nemi alan küçük bezler satılıyor onlardan alabilirsiniz.
  • Hadi be hocam keşke 10 dk önce görseydim şunu. yeni sipariş geçtim. 210 Liraya geldi birde 1 ay kargo bekleyecem 15 lira daha verir 2 günde alırdım cihazı. Fiyat uygun arkadaşlar düşünen varsa hemen hemen aynıya geliyor fiyatı ancak 2-3 günde ürün elinizde olur.
  • benim kameraya lg g2 ile bağlandığımda yaklaşık 30 40 saniye sonra wifi kopuyor tekrar bağlanıyor sonra yeniden kopuyor. bunu devamlı yapıyor fakat samsung s3 ve samsung tab4 ile bağlandığımda hiçbir sorun yaşamıyorum. g2'deki sorun ne olabilir acaba
  • mert262626 M kullanıcısına yanıt
    normal peçete işe yarar mı benim housing wifi tuşundan su alıyor zaten gearbeste gönderdim fotoları olmadı arkadan birkaç delik deleceğim bir tanede kingma alacağım forumda KİNGMA housing satan var mı?
  • Orjinal housingte buğu yapıyor. Su altında buğu yapıyor, net bir süre veremiyorum; su sıcaklığı ile alakalı olsa gerek. Pamukkale antik havuzda buğu içten değil dıştan oldu Su sıcaklığı 36 derece idi. Dış çekimleri genelde silikon kılıf ile yapıyorum. Malum housing te ses izalasyonundan dolayı.
    Sizin ürün şu an Malezya'dan uçağa biniyor. Yakında Türkiye'ye gelir.
  • İkidir kamerayı açıp kapadıktan sonra aşırı ısınıyor ve şarj tüketiyor. Muhtemelen kısa devre yapıyor. Daha önce böyle bir problem yoktu. Sadece wifi açıkken sarj hızlı tükeniyordu. Düşme çarpma yok. Niye böyle bir sorun oldu anlamadım. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dHmann -- 18 Ağustos 2015; 23:59:45 >
  • http://tr.aliexpress.com/item/Monopod-Tripod-Mount-Adapter-Float-Bobber-Stick-Chest-Belt-Head-Strap-For-Gopro-Hero-4-3/32333843473.html

Bu linkteli ekipmanları ve waterprof case alacağım Kingma düşünüyorum.

Ancak verdiğim linkteki ekipmanlar yeterli mi yoksa tavsiye edeceğiniz başka paketler var mı ? Birde bunda takip kodu var değilmi takip edebileceğim.

Uyumluluk sorunu varmı ? Galiba monopod farklı gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jRMix -- 19 Ağustos 2015; 0:21:18 >
  • Merhaba arkadaşlar ürün 17 günde elime geçti.. Şu an su altı kabını bekliyorum.. Bu arada hafıza kartı öneriniz nedir? Donma takılma vs olmasını istemiyorum.. Lexar x633 32 GB almayı düşünüyorum.. Abartmış mı olurum yoksa bu kart iyi mi? Daha uygun fiyatlı önerilerinizi beklerim.
    Ek olarak güncellemeyi telefon üzerinden yapmayayım değil mi? Hafıza kartına atıp yapayım..
    Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.