Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kendimce

:) 5.gün hala pre advised durumunda kamera umarım ağustos a yetişir.@olguerhan gumruge girerse ödeme nereden yapılıyor? Postacıya mi yoksa ukim mi gitmek gerekiyor farklı bir ilden ödeme imkanı olabilir mi?

Dhl ile kredi kartı ile bile ödeniyor, PTT için gümrük müdürlüğüne yada gelen postacıya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam iyice bir inceleyin xiaomi yi den çok memnunum fiyat ucuzlasın yi 2 den bende alacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

:) 5.gün hala pre advised durumunda kamera umarım ağustos a yetişir.@olguerhan gumruge girerse ödeme nereden yapılıyor? Postacıya mi yoksa ukim mi gitmek gerekiyor farklı bir ilden ödeme imkanı olabilir mi?

Dhl ile kredi kartı ile bile ödeniyor, PTT için gümrük müdürlüğüne yada gelen postacıya

Hayırlı olsun , hocam söyleyinde 2. tuşu yapsınlar bizde alalım .)

• quote:

Orijinalden alıntı: godofsail

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Hayırlı olsun , hocam söyleyinde 2. tuşu yapsınlar bizde alalım .)

Walla yurtdışı forumlarda o kadar kusur aramışlar ve tek tuş olmasını bulmuşlar

Açıkçası dezavantaj olarak tek tuşun nesi kötü ben bir tek dokunmatik ekranın su altında su kabı içinde kullanılamadığı için video çözünürlük yada resim - video geçişi olmadığı duymuştum.

• Kayıpsız netlik ilk Örneği : ---------Tıklayın indirin----------

Resim çekme Kalitesi :

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

• Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com
    Yuhanziii 64,3 mbps:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 19 Temmuz 2016; 20:35:43 >

• Hocam sjcam m20 ile kıyaslama yaptınızmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: godofsail

Hocam sjcam m20 ile kıyaslama yaptınızmı ?

F/p dersen tabiyki M20 derim ama netlik ve gerçek 4K kaydı isteniyorsa Xiaomi 2 kesinlikle.

M20 30 Mpbs ile kayıt yaparken bu değer tam 2 katı 62 Mpbs Xiaomi 2 de bulunuyor.

1080p120 de ses kayıt var mı ? bakabildin mi ?
  • quote:

Hiç aklıma gelmedi bakiyim az sonra

• quote:

unuttum akşam ya
    hafta salı / çarsamba gelmiş olur benim kemara bu gidişle ben bakarım
  • quote:

120 Fps 1080P
    240 Fps 720P
    480 Fps

HEpsinde SES kaydı yapıyor
    o zaman süper birde script desteği gelirse GO PRO 5 çıkana kadar efsane olur
  • Selamlar aliexpressde kampanyalar resmi satıcısı tarafından varken almak istiyorum fakat postnl ile yolladı diyelim gümrükte sorun olur mu üzerine 70 dolar filan yazdırsak pakede sıkıntı çıkmaması için yeterli midir ?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.