Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m_ali

neden olmasın. Ben yi 4k kötü demiyorum ama go pro kadarda iyi değil diyorum. Bu fiyatta alınabilecek en iyi kamera olduğuna bende hemfikirim. Firmware geliştikçe kameranın daha iyi olacağını düşünüyorum. Xiaomi nin ilk kamerasına farkli lens takip ve custom firmware yukleyenleri gördüm. Sonuçları beni dehşete dusurdu. Onun için gelecek için umutluyum.

GoPro 4 Black te elektronik gimbal ( gyro ) varmıydı yaw ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

arkadaşkar bu kameranın yeedek batarayası nereden alabiliriz bulamadım

??

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmmashm kullanıcısına yanıt
    hocam selam tabiki orjinal housing case fakat stok uzun zamandır yok bende beklemedeyim hoş stok olsada alışveriş yapılmıyor siteden deneyen oldumu hiç ben ürün alamıyorum yukarda belirttiğim hatayı veriyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

GoPro 4 Black te elektronik gimbal ( gyro ) varmıydı yaw ?

quote:

Orijinalden alıntı: m_ali

Hayır yok.

Bu özellik gerçekten yeni nesil cihazlarda çok iyi çalışıyor ve extra 200-300 $ masraftan kurtarıyor.

İyi bir Gimbal en az 200$ ve onu her daim aparatlar ile kullanmak zor. Mesela bende 240$ lık gelişmiş bir giyilebilir gimbal var ( şuhttps://youtu.be/a3n7-T59Csk ) bu gimbalı hafif yagmurlu havada kullanamazsın yada kar yağışı - su altı gibi yerlerde imkansız fakat kameranın kendisinde bu özellik olması süper bir özellik.

Şu kendi çektiğim karşılaştırma videosunda özellikle koştuğum sahnelerde bile nasıl sarsmıyor çekimleri izle bak :

Birde unutmadan Pil olayının ciddi uzun gitmesi ve kapasitesinin yüksek olması çok büyük rahatlık.

Açıkçası satmayacaksın ama tercih et hangi kamera olsun deseler şahsen ben GoProBlack yerine bu gimbal özelliği yüzünden Xiaomi Yi 2 yi tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 28 Haziran 2016; 9:31:34 >

• quote:

quote:

arkadaşkar bu kameranın yeedek batarayası nereden alabiliriz bulamadım

??

Zaman içinde çıkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: yakari01

hocam selam tabiki orjinal housing case fakat stok uzun zamandır yok bende beklemedeyim hoş stok olsada alışveriş yapılmıyor siteden deneyen oldumu hiç ben ürün alamıyorum yukarda belirttiğim hatayı veriyor ?

3. kez soruyorum gearbest alışveriş yapabilen var mı arkadaşlar ?

bu arada Go-pro kıyaslaması için alternatif sayılabilir

http://blog.geekbuying.com/index.php/2016/06/14/xiaomi-yi-4k-action-camera-2-vs-gopro-hero-4-black/

• bu cihazın yedek bataryası değil mi arkadaşlar

http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_364908.html

• quote:

quote:

3. kez soruyorum gearbest alışveriş yapabilen var mı arkadaşlar ?

bu arada Go-pro kıyaslaması için alternatif sayılabilir

http://blog.geekbuying.com/index.php/2016/06/14/xiaomi-yi-4k-action-camera-2-vs-gopro-hero-4-black/

Benim kredi kartını kabul ediyor, Aynı kredi kartın ile arkadaşın gearbest accountu ile almak isteyince hata veriyor acayip bir durum.

Belki yeni bir gearbest accountu açıp denemelisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 28 Haziran 2016; 18:33:29 >

• Bende beklıyorum xıamı yı vardı denızde battı kayboldu fıyat uculasın dırek alıcam net alet olmus, hatta facebook sayfasında fıyat pahalı gıbı seyler yazın :D

• Gearbest'in sitesinde yeni tarihi gördünüz mü?

Dispatch: Ships after Jul 20 FREE SHIPPING
  • kutu açılımı ,yeni monopod ve gopro ile kıyaslama videosu :)

• Sami luo denen xiaomi çalışanı ayin 15 inden sonra sevkiyat yapılacağını yazmıştı zaten sürpriz olmadı. Yaz bitince elimide olacak anlaşılan kamera

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 Ağustos'a kadar gelsinde gerisi boş diyorum ...

@olguerhan

SEFERIHISAR / DIKILI de olacağım o tarihlerde..

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

8 Ağustos'a kadar gelsinde gerisi boş diyorum ...

@olguerhan

SEFERIHISAR / DIKILI de olacağım o tarihlerde..

1-5 temmuz bende Dikilideyim
  • ne güzel bugün takip kodu beklerken geri sayıma devam.. kaldı 19 :)

@olguerhan..

siparisini ne zaman yenileyeceksin?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.