Şimdi Ara

Aksam aksam aldik basimiza belayi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
4.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gecen sene onumdeki araba nasil becerdi ise bir anlik dalginliga geldi ve koseyi donerken kaldirima cikti. Aracin on ve sol yan airbaglari acilmisti. Cok aniden oldu hersey.

Arac megane 3 du.

Airbaglerin sagi solu belli olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotational intertia

Cuma gunu esimin 2011 toyota corollasiyla bandirmaya memleketine gittik. Bugun aksam 4 te topcular iskelesinde feribota binerken yandaki aractan once girmek icin acilir kapanir rampaya hizli girdim. Sanirim o sirada da feribot biraz kiyiya dogru hareket etti ve rampa yukseldi bir anda aracin altindan kut diye ses geldi. Cok hizli vurdum altini ve toz bulutu icinde iki airbag patladi.

Gorevlilerle tartistim ama hatanin bende oldugunu rampaya cok hizli girdogimi soylediler. Herhangibir tutanak falan yok ortada kasko bunu karsilar mi? Ayrica feribotta bir otobus soforu araca dikkat etmemi eger yolda duz gitmezse traversin de egilmis oldugunu soyledi ve yola ciktigimda arac duz giderken direksoyon asiri yamuk duruyor ve araba cok asiri saga cekiyor. Ayrica on tekerler de arac dururken ice dogru bakiyor asiri derecede.

Eve zor geldik moraller cok bozuk. Kasko bunu karsilar mi bir yol gosterin lutfen...

Ne oldu? Araç yapıldı mı yoksa sattınız mı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.