Şimdi Ara

Akşam 7 sabah 7 2011 de devam ediyormu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
13.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladığım kadarı ile kampanyayı bitirip, bazı tarifelere akşam 7 sabah 7 bedava özelliği ekleyecekler.

Ev Avantaj 100 Tarifesindeyim, Kasım faturamın arkasında aşağıdaki bilgi mesajı var:

01 Ocak 2012'den itibaren tarifeniz ile Akşam 7 Sabah 7 saatleri arasında Şehiriçi ve Şehirlerarası bedava konuşabilirsiniz!
    Yıl sonuna kadar kullanmakta olduğunuz Akşam 7 Sabah 7 kampanyası, 01 Ocak 2012'den itibaren herhangi bir başvuru veya taahhüt olmadan, ek herhangi bir ücret ödemeden tarifenize dahil edilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hit_glorfindel

Anladığım kadarı ile kampanyayı bitirip, bazı tarifelere akşam 7 sabah 7 bedava özelliği ekleyecekler.

Ev Avantaj 100 Tarifesindeyim, Kasım faturamın arkasında aşağıdaki bilgi mesajı var:

01 Ocak 2012'den itibaren tarifeniz ile Akşam 7 Sabah 7 saatleri arasında Şehiriçi ve Şehirlerarası bedava konuşabilirsiniz!
    Yıl sonuna kadar kullanmakta olduğunuz Akşam 7 Sabah 7 kampanyası, 01 Ocak 2012'den itibaren herhangi bir başvuru veya taahhüt olmadan, ek herhangi bir ücret ödemeden tarifenize dahil edilecektir.

Benim tarifem StandartHat. Aynısı benim faturamdada yazıyor.
    Demekki Devam.
  • Standart Hat'larda 31 Aralık 2012'ye kadar devam ediyor.
  • bu kampanyayi artik tarifelere dahil ettiler.
  • Bu ne demek oluyor acaba?

.Akşam 6’dan sabah 8’e ister şehir içi ister şehirler arası BEDAVA konuşun.
    Üstelik Pazar günleri BEDAVA konuşabilirsiniz. (Cumartesi 18:00- Pazartesi 08:00’a kadar.)

.Paketinize ait dakikalar biterse, şehir içi ve şehirler arası aramalarınızın dakikası 9,9 kuruş’tan ücretlendirilir.
    1 Ocak 2012 itibariyle Akşam 7’ den Sabah 7’ ye şehir içi ve şehirlerarası tam 3.000 dk. bedava konuşma hakkı tarifenize dahil edilmiştir.

Önce Akşam 6 Sabah 8 yazıyor, sonra da Akşam 7 sabah 7?
  • bu bilgi nerede yaziyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal.yardimci

bu bilgi nerede yaziyor?

Burada yazıyor. Ben pek anlayamadım. Kafam karıştı biraz.

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/BireyselUrun/Evde/Ses-Hizmetleri/Telefon/Ev-Telefonu/tarife
  • yanlislik olmus sanirim.

ilk ciktigi zamandan beri aksam 7 - sabah 7.

• quote:

yanlislik olmus sanirim.

ilk ciktigi zamandan beri aksam 7 - sabah 7.

Hayır, onu biliyorum. Demek istediğimi anlatamadım sanırım. Neden iki farklı şey yazıyor.

İlk maddede akşam 6, sabah 8 yazıyor
    Üçüncü maddede ise akşam 7, sabah 7 yazıyor.
  • webmasterlar hata yapmis

olamaz mi ?

• quote:

webmasterlar hata yapmis

olamaz mi ?

Bütün kampanyalarda aynı şey yazıyor, hepsinde mi hata yaptılar?
  • musteri hizmetlerine danisin en iyisi hocam
  • Evet, öyle yapacağım teşekkürler... Sadece belki burada birisi biliyordur diye sormuştum.
  • hocam yuksek fatura gelmesin sonra en iyisi musteri hizmetlerinden kesin bilgi alip sonra kullanin..

• quote:

hocam yuksek fatura gelmesin sonra en iyisi musteri hizmetlerinden kesin bilgi alip sonra kullanin..

Evet, öyle yapacağım. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • Bir yanlışlık yok arkadaşlar. Çünkü akşam 6, sabah 8 saatlerini kapsayan konuşmalar "Ev Avantaj Akşam" tarifesinin özelliği olarak veriliyor.

Akşam 7’ den Sabah 7’ ye ise kampanya olarak tanımlanmış. Tarifeyle kampanyanın koşulları birbirine benzer olduğu için de karışıklık var gibi geliyor.

Ev Avantaj Akşam
    Ayda 19.90 TL'ye
    Akşam 6’dan sabah 8’e kadar ister şehir içi ister şehirler arası bedava konuşun!
    Cep telefonlarını 37 kr/dk.’a arayın
    (Tüm vergiler dahil)

Peki bunun yararı ne olabilir derseniz Ev Avantaj Akşam tarifesi akşam 6, sabah 8 saatleri için 3.000 dakika veriyor, Akşam 7’ den Sabah 7’ ye kampanyası da 3,000 dakika veriyor. O halde tarifeyle kampanyanın çakıştığı saatler olan Akşam 7’ den Sabah 7’ ye toplamda 6.000 dakikalık görüşme hakkımızın olabileceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asceticc -- 24 Aralık 2011; 22:05:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Bir yanlışlık yok arkadaşlar. Çünkü akşam 6, sabah 8 saatlerini kapsayan konuşmalar "Ev Avantaj Akşam" tarifesinin özelliği olarak veriliyor.

Akşam 7’ den Sabah 7’ ye ise kampanya olarak tanımlanmış. Tarifeyle kampanyanın koşulları birbirine benzer olduğu için de karışıklık var gibi geliyor.

Ev Avantaj Akşam
    Ayda 19.90 TL'ye
    Akşam 6’dan sabah 8’e kadar ister şehir içi ister şehirler arası bedava konuşun!
    Cep telefonlarını 37 kr/dk.’a arayın
    (Tüm vergiler dahil)

Peki bunun yararı ne olabilir derseniz Ev Avantaj Akşam tarifesi akşam 6, sabah 8 saatleri için 3.000 dakika veriyor, Akşam 7’ den Sabah 7’ ye kampanyası da 3,000 dakika veriyor. O halde tarifeyle kampanyanın çakıştığı saatler olan Akşam 7’ den Sabah 7’ ye toplamda 6.000 dakikalık görüşme hakkımızın olabileceğini düşünüyorum.

Oh be... Sonunda anladım. Teşekkür ederim, ama o 3000 + 3000 olayı biraz ilginç. Umarım doğrudur

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Standart Hat'larda 31 Aralık 2012'ye kadar devam ediyor.

Bu ayki faturayı daha yeni inceledim...Klasik hat kullanıyorum ve sağ altta mesajınız var kısmında yazanları aynen aktarıyorum;

Değerli müşterimiz, yıl sonuna kadar geçerli olan Akşam 7'den sabah 7'ye kadar 3000 dakika bedava görüşme fırsatından 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren mevcut tarifeniz kapsamında faydalanmaya devam ederek sevdiklerinizle ücretsiz görüşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Herhangi bir başvuru, taahüt olmadan ve ek bir ücret ödemeden! Aylık kullanım limitiniz 3000 dakikadır.

Sonuç: Kampanya 2012 yılında da devam ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Standart Hat'larda 31 Aralık 2012'ye kadar devam ediyor.

Bu ayki faturayı daha yeni inceledim...Klasik hat kullanıyorum ve sağ altta mesajınız var kısmında yazanları aynen aktarıyorum;

Değerli müşterimiz, yıl sonuna kadar geçerli olan Akşam 7'den sabah 7'ye kadar 3000 dakika bedava görüşme fırsatından 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren mevcut tarifeniz kapsamında faydalanmaya devam ederek sevdiklerinizle ücretsiz görüşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Herhangi bir başvuru, taahüt olmadan ve ek bir ücret ödemeden! Aylık kullanım limitiniz 3000 dakikadır.

Sonuç: Kampanya 2012 yılında da devam ediyor...

Eve gidince hemen faturama bakacağım. Bende de yazıyorsa, ev avantaj tarifesine geçmeme gerek yok.
    Teşekkür ederim bilgilendirme için çünkü ben 31 Aralık son gün diye biliyordum. Yazın reklam yapıpı öyle
    söylemişlerdi, demek 2012'de devam ediyormuş. Çok iyi oldu bu!

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.