Şimdi Ara

Akrabam evlenmek üzere uyaramıyorum BÜYÜK OYUNU GÖRDÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar cok yakın bir akrabam evlenmek üzere.yaşı 30 civarı kızda o civarlarda daha geçen hafta tanıştılar ve kız düğün tarihi falan belirlemeye calısıyor.

kimsenin günahını almak istemem ama kız belli ki onla bunla fingirdedi ve şimdi apar topar kapak atma derdinde bunu acıkca söyleyemiyorum akrabama sizce ne yapmalı

• Kıskandın mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında sıkıntı şu, bu kız evliliğin ikinci günü yine aldatmaya başlar, dikkat etmek lazım.

• Su akar yolunu bulur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle bir iş var geçen hafta tanışıp evlenmek nedir ya evlilik programını bile geçmişler

• Altınları alıp kaçacak

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

dostum bana hakkı cok geçmiş şuan kullandıgım telefonu ilk maaşıyla almış bir akrabam neden kıskanayım onun iyiliğini istiyorum

• akrabanda zeka problemi mi var niye böyle bişey yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabbb -- 7 Temmuz 2020; 15:6:16 >
  • 1 hafta ne   Hayatının en büyük hatası olur.

• Neyine cekiniyorsun anlamadım git soyle direk abi daha tanışalı 1 hafta oldu hemen ne evliliği diye ne olacak

• Kız sağlam vurguncu belli ki. İlk haftadan düğün tarihi demek : Kapağı bir an önce atıp parasına malına mülküne çökmek, adamın üstüne kalmak.

• Tabakhaneye bir şey mi yetiştiriyorlar, bu ne acele böyle hayırdır! Var bir durumlar.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 11:30:10 >
  • bu ne acele la :D

• kendine dert edinmişsin neden acaba? akrabanın aklı yok mu sen anladığına göre o da anlamıştır çoktaa şeetme düğünde oynarsın olur biter...

• Hızlı ilerleyen bu süreçlere dikkat etmek gerek altından hoş olmayan şeyler çıkabilir.

• Bizi trollemiyorsan. Bu işlin üstüne giderseniz iş ters teper. Siz kötü görüşülmeyecek arkadaşlar grubuna dahil olur bağlantısız kalırsınız. Yapacağın çok net. Asla burda yazdıklarını ve düşündüklerini belli etmeden. kıza ve arkadaşına yakın kalmak her aşamada yanlarında olup sezdiklerini söylemeden ve belli etmeden süreci takip etmek. 2 tarafında tam güvenini elde ettiğinde ise korkma çok geç olmuş olmaz. Ufak ufak bu niye böyle dedi, Bu niye bunu istedi vs diye kızın yanında ikisininde bir biri ile konuşacağı şekilde iletişimi açman gerekiyor. Yani iki tarafada dürüst ve açık sölü olacaksınki, 2 tarafta seni suçlayıp 3. şahıs muamelesi ile kırmızı kart yeme. Arkadaşın seni savunabilsin. Kadınlar çok tehlikeli ve en akıllı oldukları yaşlar iddia ediyorum 30-40 yaş grubudur. 20-30 yaş biraz saf yada kolay kandırılabilir. Ancak 30 yaş ve üsttü nirvanaya vardıkları dönem

• bende 1 ay içinde tanısıp evlendim ham olsun 6 yıldır evlıyım ve allaha sukurler olsun cok da mutluyum

• DJWORD kullanıcısına yanıt
    Süper ya ben bu kadar relax olamıyorum akışına bırakmak lazım demekki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.