Şimdi Ara

akp Serik Belediye Başkanının ortaya çıkardığı rüşvet skandalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Skandal gibi skandaldır, üstüne üstün 2 tane bakan koltuğu dolduran zatın da haberlerinin olduğu açıktır.Buna rağmen bir tane bile soruşturma açılmamıştır.Acaba soruşturma açılmamasının sebebi o 500 binden birçok kişinin mi nem alanması oluyor?

Artık kendi belediye başkanları bile soygundan rahatsız olup açık açık sosyal medyada şikayet ediyor.Cehape'nin daha ne kadar alçalabileceğini merak ediyorum.

• ama alınları secdeye değiyo gardaşım
  • Forumda dün gençlere çok çalışın yurtdışında okuyun diye tavsiye veriyoruz.Biz yapmadık hata ettik yaş oldu 32 diyoruz.Konu halen mevcut bak ülkeme hizmet etmek istiyorum diyen kardeşim bak adamlar sömürüyor hesap soran yok.Neler gitti be nelerrrrrr saysak ceza evine atarlar.Sen kendini avut adamlardan hesap soracak bir ALLAHIN kulu yok sen kalmış naralar atıyorsun TEKRAR EDİYORUMM GENÇLER BU ÜLKE BİTMİŞTİR.YURTDIŞINA ÇIKIN ÇOK ÇALIŞIN HAYATINIZI ORDA KURUUUN ELEŞTİREN KİTLE İLE BEN DAHİL SÜRÜNÜRÜZ SORUN DEĞİL,BİR KİŞİ BİLE SÜRÜNMESE BİZİM İÇİN KARDIR.ANCA BAŞTAKİLERİ DESTEKLER ÜLKEME HİZMET ETCEKMİŞ DE MÜHENDİS OLCAKMIŞTA GİDEMZMİŞDE ADAM MÜHENDİS OLCAK İŞ YOK😂😂.KADROLARA HEP KENDİ YANDAŞI YERLEŞİYOR KONUŞTUĞU AĞZA BAK ADAMLAR KEYFİNDE KARDEŞ SEN KENDİNİ DÜŞÜN NASIL DAHA İYİ OLABİLİRİM ONA BAK AKP Yİ SAVUNDUĞUNUZ ENERJİYİ DERSLERİNİZE HARCASANIZ ŞİMDİ BİR BAŞARI ELDE ETMİŞTİNİ.ZEKİ GENÇLER GİDİYOR YOLLARI AÇIK OLSUN ONLAR ADINA ÇOK SEVİNİYORUM.ALMANYADA Kİ 5 milyona sor bakalım ülkenize dönün ülkenize hizmet edin deseniz NAHHHH GELİRLER NAHHH,ORDAN CANIM ÜLKEM HEEEEEE YERSEN REFAH SEVİYELERİ ÇOK İYİ ALAMANN ŞOKALADE VAR YEN Mİ...😂😂😂😂😎😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atatürk'ün gençliğe hitabesini tekrardan okumanızı öneririm. O kadar ileri görüşlü bir lider ki şu cümleler bundan 1000 yıl sonrasına dahi kıyamete kadar ışık tutacaktır.

"...Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir..."

Şu öngörü yüksekliğine iyi bakın öyle bir adam ki olacak en kötü senaryoyu dahi o hitabeye yazıp gençlere ışık tutmuş. Şuan ki durum Atamızın yazdığı senaryonun 1000 de 1 i değil. Türk gençliğinin ebedi yeri ölene kadar bu topraklar olacaktır. Türk evlatları değil Türk düşmanları gidecek bu ülkeden ya gidecekler ya cezasını çekecekler.

Profil resminizin hakkını verin. Atatürkçü olmak anlamak sadece fotoğraflarını paylaşmak değildir. Açta kalsam hatta kendi vatanımda azınlık durumunada düşsem herkes hıyanet içindede olsa hatta dünya orduları yurdun tüm topraklarını kuşatmış olduğu durumda dahi son direncime son gücüme kadar vatanım için savaşırım.

Giden tüm fabrikalar geri gelir. Dolar 70 lira dahi olsa çalışılır 1 TL'ye düşürülür. Bitmeyecek borçlar bitirilir. Bu ülke ne zorluklarla kuruldu inan bana bizim en kötü durumumuz 1923 Türkiye'sinden kötü olmayacak. Ama bir kere giden millet bilincimiz geri gelmez. Bir kere şu Gençliğe Hitabe'nin anlam ve önemi gitse bir daha geri gelmez. Bu bize ve torunlarımızın torunlarının torunlarına kıyamete kadar miras kalacaktır.

Gençlere ışık olunuz. Işıklarını söndürmeyiniz bulandırmayınız. Bu topraklardan gitmesi gereken bizler değiliz. Bu ülke bitmez bitemez. Türkiye Cumhuriyeti ebediyete kadar payidar kalacaktır. Sinirinizi anlıyorum ama sakinleşin ve bilinçlenin.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Atatürk'ün gençliğe hitabesini tekrardan okumanızı öneririm. O kadar ileri görüşlü bir lider ki şu cümleler bundan 1000 yıl sonrasına dahi kıyamete kadar ışık tutacaktır.

"...Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir..."

Şu öngörü yüksekliğine iyi bakın öyle bir adam ki olacak en kötü senaryoyu dahi o hitabeye yazıp gençlere ışık tutmuş. Şuan ki durum Atamızın yazdığı senaryonun 1000 de 1 i değil. Türk gençliğinin ebedi yeri ölene kadar bu topraklar olacaktır. Türk evlatları değil Türk düşmanları gidecek bu ülkeden ya gidecekler ya cezasını çekecekler.

Profil resminizin hakkını verin. Atatürkçü olmak anlamak sadece fotoğraflarını paylaşmak değildir. Açta kalsam hatta kendi vatanımda azınlık durumunada düşsem herkes hıyanet içindede olsa hatta dünya orduları yurdun tüm topraklarını kuşatmış olduğu durumda dahi son direncime son gücüme kadar vatanım için savaşırım.

Giden tüm fabrikalar geri gelir. Dolar 70 lira dahi olsa çalışılır 1 TL'ye düşürülür. Bitmeyecek borçlar bitirilir. Bu ülke ne zorluklarla kuruldu inan bana bizim en kötü durumumuz 1923 Türkiye'sinden kötü olmayacak. Ama bir kere giden millet bilincimiz geri gelmez. Bir kere şu Gençliğe Hitabe'nin anlam ve önemi gitse bir daha geri gelmez. Bu bize ve torunlarımızın torunlarının torunlarına kıyamete kadar miras kalacaktır.

Gençlere ışık olunuz. Işıklarını söndürmeyiniz bulandırmayınız. Bu topraklardan gitmesi gereken bizler değiliz. Bu ülke bitmez bitemez. Türkiye Cumhuriyeti ebediyete kadar payidar kalacaktır. Sinirinizi anlıyorum ama sakinleşin ve bilinçlenin.
    Bu yoruma asla hayır diyemem benim demek istediğimi siz anladınız.ATAMIN dediklerini yapsalarda,onun izinden gitselerdi şimdi başka şeyler güzellikler sevinçler konuşuyorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.