Şimdi Ara

Aklınızda 1 Gömlek Markası Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheDarkBrotherhood (1 mesaj) One Piece (1 mesaj) bukalemuns (1 mesaj) bz9ai (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Aklınızda 1 Gömlek Markası Var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1060 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    işlerim pek tıkırında olmayınca tekstil işine girdim. gömlek üretimi için %100 pamuktan bursa kumaşları aldım. çok kaliteli işçilikle spor, slim fit, erkek gömlekler üretmeye başlayacağım. ancak aklımda bir marka yok. sizin aklınızda geleceği olan, parlak, logo uygulanabilecek, kullanışlı, hoş bir gömlek ismi ya da markası var mı?
    isim fikirlerinizi bekliyorum, bu iş benim için çok önemli. son şansım demek ağır olur ama bunu tutturmam lazım artık.

|
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Böbrek iyidir hocam şaka bi yana şuan aklıma gelmesede Marka ismi olarak Class iyidir gibi geldi kulağıma ama bu aralar en çok tutan marka isimleri özel isimlerden oluşanlar Bkz.Lois V. veya Fred perry hermes gibi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj
    Pandiani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bak ben sana şöyle bir fikir vereyim gömlek konusunda.ben gömlekleri cobalttan alıyordum ama renk/desen sayısı çok azdı.dar kesim alıyordum.nedense etek boyları da hep kısaydı.renk desenden kastım sade takılıyorum ben mesela.ama modeller hep binbir renkli arkadaş.yapsalar şöyle lacivert çizgili mesela.ne bileyim puantiye falan fena mı olur.şimdi tudors oldu etek boyu uzun modeller de var.ama hala aynı renkler.buz mavisi, parliament mavisi, siyah, beyaz.desen kıtlığı var arkadaş.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,154
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.