Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel paketleri yazmışsınızda Anadolu Yakasında falan fiber var mı hiç ? Onu bırak benim şuan oturduğum mahallede 16mbps lik pakette bile max 7 mbps alıyorum.
  • nucLear kullanıcısına yanıt
    Mükemmel

Hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 56 tl ye vodafone sabah 7 den akşam 7 ye 24mbite kadar(hattın desteklediği hızlara kadar veriyolar) sınırsız kullanıyorum gayet memnunum.gece kapatıyorum bilgisayarı gündüz indirmelerimi yapıyorum.
    geçen ayki kullanımım:
    ⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

bu ayki(15 günlük):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byns -- 3 Mayıs 2017; 18:50:25 >

• Akksiz 32 megabit vdsl2 binet 139₺ statik İp ile 144₺ ödüyorum 2.5 senedir kullanıyorum gayet memnunum ama 99.90₺ olan 100 megabite kadar 200GB akn sonrasında 32 megabit hız ile devam ediyorsa benim paketten iyi olur beyler bilgisi olan bilgilendirme yapabilir mı? altyapimiz vdsl2 hizinda 75 megabit maksimum hız görüyor hem 39₺ daha aşağısında hemde 200gb kullanımı 100 megabit hızından alacağım bence bunda var bir bit yeniği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nucLear kullanıcısına yanıt
    Buda kısıtlama yapmış paketlerde önceden 32 mb 64 akk'ye 55 TL,64 mb 120 gb akk'ye ise 64 TL istiyordu.
  • Şuan güncel tarifelerde en uygun akn siz 16mbps adsl hangisi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Akksiz 32 megabit vdsl2 binet 139₺ statik İp ile 144₺ ödüyorum 2.5 senedir kullanıyorum gayet memnunum ama 99.90₺ olan 100 megabite kadar 200GB akn sonrasında 32 megabit hız ile devam ediyorsa benim paketten iyi olur beyler bilgisi olan bilgilendirme yapabilir mı? altyapimiz vdsl2 hizinda 75 megabit maksimum hız görüyor hem 39₺ daha aşağısında hemde 200gb kullanımı 100 megabit hızından alacağım bence bunda var bir bit yeniği

selam hocam bende 32 mbi binet kullanıyordum 100 mbit olan pakete geçtim akk sonrası 24 mbite düşecek şahsi fikrim altyapınız 100 mbit destekliyorsa kesinlikle geçin 24 ile 32 arasında hız bakımından uçurum yok artısı gece kotadan sayılmıyor ve tekrar 100 mbite çıkıyor 12 mbit ile dosya çekiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 3 Mayıs 2017; 21:26:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

quote:

Akksiz 32 megabit vdsl2 binet 139₺ statik İp ile 144₺ ödüyorum 2.5 senedir kullanıyorum gayet memnunum ama 99.90₺ olan 100 megabite kadar 200GB akn sonrasında 32 megabit hız ile devam ediyorsa benim paketten iyi olur beyler bilgisi olan bilgilendirme yapabilir mı? altyapimiz vdsl2 hizinda 75 megabit maksimum hız görüyor hem 39₺ daha aşağısında hemde 200gb kullanımı 100 megabit hızından alacağım bence bunda var bir bit yeniği

selam hocam bende 32 mbi binet kullanıyordum 100 mbit olan pakete geçtim akk sonrası 24 mbite düşecek şahsi fikrim altyapınız 100 mbit destekliyorsa kesinlikle geçin 24 ile 32 arasında hız bakımından uçurum yok artısı gece kotadan sayılmıyor ve tekrar 100 mbite çıkıyor 12 mbit ile dosya çekiyorsun

Aleyküm selam ben ev kullanıcısı değilim İnternet cafede kullanıyorum Binet te Murat bey ile konuştuğumda fiyat güncellemesi olacağını söyledi onun için şuan beklemedeyim 100 megabite kadar hız 24 megabite düşecek diye duyumlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 3 Mayıs 2017; 21:48:6 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

quote:

Aleyküm selam ben ev kullanıcısı değilim İnternet cafede kullanıyorum Binet te Murat bey ile konuştuğumda fiyat güncellemesi olacağını söyledi onun için şuan beklemedeyim 100 megabite kadar hız 24 megabite düşecek diye duyumlar var

evet hocam yeni paketler çıkacak 24-35-50-100 lük paketler için yeni kotalar çıkacak %7 - %10 civarında zam gelecek paketlere ama 100 mbit için 50 gb paket çıkacak 85 tl civarında aslında o bile bana göre yeterli bir nevi 24 mbit sınırız gece 100 mbit deli eder ama işyeri için kullanacaksan 32 de kalmak mantıklı

• Ben netgalaksi aldım pişman oldum sürekli hat reset atıyor
  • eve ne alsam bilemedim önerileriniz neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckaracar

Ben netgalaksi aldım pişman oldum sürekli hat reset atıyor

Hocam hat reset atıyor derken nasıl bir sıkıntı oluyor. Hat değerleri nasıl.
  • DSL bağlantısı kopuyor surekli

• quote:

Orijinalden alıntı: ckaracar

DSL bağlantısı kopuyor surekli

Modemden hat değerlerinizi atabilirmisiniz.
  • Etraf toz duman olmuş. AKK kalkıyor dediler, şimdi kalkmadı tezgah var deniyor.

son durum nedir? 25 mbit- 100 mbit hızlar arasında limitsiz en avantajlı tarife kampanya nedir biri özetlerse çok iyi olur.
  • Zaten bunlar 1-2 seneye tamamen AKK sıza geçmeyecek mi?
    İçlerinden bi akıllı ''zaten bunlar kıvranıyo akk diye milleti yolmak için son şansımız'' demiş diğer firmalar da peşinden takip etmişler.

Neden 8-10 mbit AKK sız yok sizce ? kullanıcıların %70-80 i ben gibi orta halli kullanıcılar olduğu gerçeğini göz önüne alırsanız. Bu hizmete 100-150 lira para vermeyi gözüne kestirmiş maddi durumu yerinde insanlara yöneliktir bu kampanyalar. Ben gibi orta halliler için AKK hala var 1-2 sene temizinden de olmaya devam edecek boşuna ümitlenmedim hiç..
  • nicknick N kullanıcısına yanıt
    superonline 25mbps 89lira olmalı akksiz taahhütlü ama ben türknet öneririm 60lira 100mbps e kadar alabileceğin hız
  • Sıcak olarak işaretle nerde

• byns kullanıcısına yanıt
    hocam sabah 7 aksam 7 nasil oluyor ?gece internet yokmu?

• şuraya bakar mısınız ? yüzlerce liraya hizmet alıyoruz. Resmen rezillik. Serbest piyasa bu olmamalı .
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.