Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DaldanSarkanElma Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Hocam indirim kuponu ile 31.5 $ türkiye hızlı kargo ile vergiler dahil satın alabilirsiniz.Yakında çok daha iyi bir kupon paylaşılacaktır.
    Hocam hangi koddu bu mi band 4'e bu indirimi yapan? Paylaşabilirseniz beklemeden alayım.
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    04.07.2019 Güncel Banggood Kuponları

Xiaomi GMSXJ16A Xiaobai 1080P IP Kamera
    Normal Fiyatı :28.99 $
    Kupon Fiyatı :26.99 $
    indirim kodu:BGYUNTAI26
    Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi WCJ02ZM 20W Qi Car Kablosuz Araç İçi Şarj Aleti
    Kupon Fiyatı :31.99 $
    indirim kodu:BGWCJqi

XIAOMI Z Akıllı Musluk Başlığı
    Normal Fiyatı :25.87 $
    Kupon Fiyatı :14.99 $
    indirim kodu:BG1499ct1

Xiaomi Mi 17L Klasik Sırt Çantası
    Normal Fiyatı :14.99$
    Kupon Fiyatı :10.99 $
    indirim kodu:BGILmipack

Xiaomi Zaofeng Otomatik Suya Dayanıklı Çadır
    Normal Fiyatı :79.99$
    Kupon Fiyatı :67.99 $
    indirim kodu:BGXD6

Xiaomi Cold Cathode UV Sterilization Pen
    Normal Fiyatı :27.99$
    Kupon Fiyatı :23.79 $
    indirim kodu:BG2TED

Xiaomi MIIIW Wireless Mouse
    Normal Fiyatı :14.99$
    indirim kodu:32cab2

Xiaomi Smartmi Buharlı Hava Temizleyici
    Normal Fiyatı :145.99$
    Kupon Fiyatı :109.99 $
    indirim kodu:BGSMAI06

Xiaomi Selfie Çubuğu
    Normal Fiyatı :20.99$
    Kupon Fiyatı :12.99 $
    indirim kodu:BGXMBS

Xiaomi FIMI X8 SE 5KM FPV With 3-axis Gimbal 4K Camera GPS 33mins Flight Time RC Drone
    Normal Fiyatı :499 $
    Kupon Fiyatı :415 $
    indirim kodu:BGFIMIX8SE409

Eachine Windmill E014 WIFI FPV With 720P HD Camera Optical Flow Altitude Hold Mode RC Quadcopter - Mode 2 (Left Hand Throttle)
    Normal Fiyatı :35.99 $
    Kupon Fiyatı :18.99 $
    indirim kodu:04b61d

Xiaomi Mi Robot Vakumlu Akıllı Temizlik Robotu
    Normal Fiyatı :309.99 $
    Kupon Fiyatı :238.99 $
    indirim kodu:BGMBOT06

Xiaomi Smart mi Akıllı Tuvalet Oturağı
    Normal Fiyatı :292.99 $
    Kupon Fiyatı : 189 $
    indirim kodu:BGSMT189

Xiaomi 20W Kablosuz Şarj Aleti
    Normal Fiyatı :29.99 $
    Kupon Fiyatı : 15.89 $
    indirim kodu:BG2QIBP

Xiaomi Mijia MJJGTYDS02FM DLP Projektör
    Normal Fiyatı :469.99 $
    Kupon Fiyatı : 429 $
    indirim kodu:BG2FMPB

Xiaomi Deerma DX700 Vakumlu Temizlik Robotu
    Normal Fiyatı :68.99$
    Kupon Fiyatı : 52.99$
    indirim kodu:BGDX7006

Xiaomi ZAJIA Akıllı Musluk Başlığı
    Normal Fiyatı :19.99$
    Kupon Fiyatı : 13.99$
    indirim kodu:BG4263

DJI Osmo Pocket 3-Axis Gimbal Kamera
    Normal Fiyatı :399.99$
    Kupon Fiyatı : 314.99$
    indirim kodu:BGDD315

DJI Osmo Aksiyon Kamerası
    Kupon Fiyatı : 314.99$
    indirim kodu:BGILDJImo

Insta360 ONE X 5.7K Kamera
    Kupon Fiyatı : 351.96$
    indirim kodu:b71c67

Xiaomi Huami Amazfit 2 İngilizce Versiyon
    Normal Fiyatı :183.59$
    Kupon Fiyatı : 130.99$
    indirim kodu:BGAMAPL

Frsky Taranis X-Lite PRO Transmitter Blue
    Normal Fiyatı :199.99 $
    Kupon Fiyatı :175.99 $
    indirim kodu:BGXLP12

Xiaomi YDLYEJ03LM Sports Earphones
    Normal Fiyatı :24.99 $
    Kupon Fiyatı :12.99 $
    indirim kodu:BG377

Xiaomi Yeelight YLDP06YL Smart Bulb RGBW E27
    Normal Fiyatı :24.99 $
    Kupon Fiyatı :13.24 $
    indirim kodu:BGyeebulb

Xiaomi PLM09ZM 10000mAh Power Bank 2 Silver
    Normal Fiyatı :23.68 $
    Kupon Fiyatı :14.89 $
    indirim kodu:BG1mahmi

Xiaomi Youpin S2101 Heating Water Dispenser
    Normal Fiyatı :123.66 $
    Kupon Fiyatı :92.74 $
    indirim kodu:BG2596A

Xiaomi Happy Life Bladeless Cooling Fan
    Normal Fiyatı :34.99$
    Kupon Fiyatı :19.99 $
    indirim kodu: BGfan20

Xiaomi 3LIFE Automatic Water Dispenser
    Normal Fiyatı :16.52$
    indirim kodu:BGMinitouch

1 Xiaomi QCY T2S TWS bluetooth 5.0 Kulaklık
    Normal Fiyatı :38.99 $
    Kupon Fiyatı :29.39 $
    indirim kodu:BGQCYT2S

2 BlitzWolf® BW-BS10 All In One Portable bluetooth Selfi Çubuğu
    Normal Fiyatı :20.99 $
    Kupon Fiyatı :15.99$
    indirim kodu:BGBS10

3 Xiaomi Aishoes Yazlık Slippers
    Normal Fiyatı :34.99 $
    Kupon Fiyatı :23.99$
    indirim kodu:BG63AS

4 Xiaomi FREETIE Lightweight Breathable Refreshing Spor Ayakkabı
    Normal Fiyatı :49.99 $
    Kupon Fiyatı :28.99$
    indirim kodu:BG7FTG

5 Xiaomi Air TWS Kablosuz Kulaklık
    Normal Fiyatı :79.99 $
    Kupon Fiyatı :51.99 $
    indirim kodu:BGAIRHK

6 Sivrisinek Kovucu
    Normal Fiyatı :22.56 $
    Kupon Fiyatı :15.55 $
    indirim kodu:BGDSHJ15

7 Digoo DG-Mini8 720P Wireless IP Bebek Kamerası
    Normal Fiyatı :29.56 $
    Kupon Fiyatı :16.99 $
    indirim kodu:BG1699ca

8 10 adet Xiaomi Roborock Robot Vakumlu Temizlik Aleti Kitleri
    Normal Fiyatı :17.99 $
    Kupon Fiyatı :11.99 $
    indirim kodu:BGMPS06

9 Xiaomi Mini 280ml Juicer Portable Travel DIY Juicing Extracter Cup Multi-Function Electric Juice Machine
    Normal Fiyatı :39.99 $
    Kupon Fiyatı :31.99 $
    indirim kodu:BGXM27

• Heartseeker kullanıcısına yanıt
    indirim kodu:BGMITR hocam çince versiyon bilginiz olsun. 31.5 $ mi band 4
  • Geçtiğimiz ay Banggood' dan bir Lipo şarj aleti aldım. Amacım ilk kez alışveriş yaptığım bu siteyi bir tecrübe etmekti. Tecrübelerime istinaden sorun çıkması muhtemel ürün alırken 3' e 5' e bakmayıp Aliexpress' den almayı tercih etmenizi öneririm.

Bana gönderilen şarj aletinin bir butonu çalışmıyor ve dolayısıyla kullanımı tamamen engelliyordu. Kendilerine ürünü geri göndermeyi, değişimi veya para iadesi talep ettiğimi söyledim. Bana ilk başta 170 TL ödediğim şarj aleti için 10.000 Banggood puanı teklif ettiler. Bu teklifin komik olduğunu belirttikten sonra da 80 TL geri ödeme teklif ettiler. Sonrasında yine bu geri ödeme tutarının mantıksız olduğunu bir kez daha kendilerine ilettim. Akabinde 100 TL önerdiler ve o an kendimi hayvan pazarında Kurbanlık pazarlığında gibi hissettim. Tabii ki yine kabul etmedim. Yapılan her teklif birer gün arayla oluyor. Yani seri bir şekilde anlaşmazlığı gideremiyorsunuz. Ertesi gün yine bir teklif yaparak 120 TL önerdiler. Artık bunaldım ve kabul ettim.

Benzer anlaşmazlık tecrübelerim Aliexpress' de de oldu ama hiç böylesine uzun sürmedi ve maddi olarak bu kadar mağdur olmadım. Ek olarak Banggood' un SÖZDE yaptığı indirimlere ve kampanyalara hiç dikkat ettiniz mi? Mesela 100 TL' ye bir ürün satışı yaparken kargo ücreti (Vergiler dahil) 15 TL oluyorsa, o ürünün fiyatını kampanya adı altında 80 TL' ye indiklerinde birden kargo ücretini 25-30 TL' ye yükseltiyorlar. Banggood puanları da sadece fahiş fiyata satılan, indirimsiz ve kampanyasız ürünlerde kullanabiliyorsunuz. Promo veya indirim olan ürünlerde kullanmanın bir imkanı varsa da ben keşfedemedim.

Ek olarak; Hepsiburada style bir yorum sistemi var. Olumsuz yorumların sadece %10' luk kısmını yayınlıyorlar. Benim 2 ürün' deki 4 yıldız ve kısmi olumsuz yorumum yayınlanmadı. Arada okuduğum 1 yıldız ve olumsuz yorumların %99' luk kısmı da ürünün satışını engellemeyecek, teslim edilememiş, ürün kalitesiyle alakası olmayan, gereksiz yorumlar. Neyse uzun lafın kısası; Banggood' dan alışveriş yaparken 1 değil de 3 kere düşünmek gerekir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 5 Temmuz 2019; 13:32:4 >

• Hocam her alışveriş sitesinde yaşadığınız gibi sizde problem yaşamışsınız.https://www.banggood.com/Xiaomi-XGIMI-H2-Projector-1080P-1350-Ansi-bluetooth-Remote-Control-Home-Theater-Beamer-Projector-p-1331165.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN burda tam tersi yorumlar görebilirsiniz. Fakat zaten burdan alışverişdeki avantajı türkiye hızlı kargo ile yapılan alışverişlerde vergiler dahil sisteminin olması yok aliexpressden 1 $'lık ürün alıp 5TL gümrüğe sunma parası + %20 vergi vereceğinize burdan hiçbirisi ile uğraşmıyorsunuz.Yurtiçi ile kapınıza kadar teslim ediliyor.Fakat kişisel kullanım adeti sınırına dikkat etmek gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Bende size yardımcı olabilmek adına CANLI Destekten Bangood müşteri desteği ile görüştüm, ( Elçiye Zeval olmaz ) iletiyorum

Vergi iadesi için müşteri hizmetlerine ingilizce belirtsin, vergi iadesi alabilir,

Müşteri hizmetlerine Türkiye Hızlı kargo ile satın aldım.Vergiler dahil olarak vergi ödedim deyip fatura atsın yardımcı olurlar. Kısmı iade alabilir, ve Bu işlemi hergün tekrar tekrar denesin / bastırsın. Canlı destek ile bıkmadan görüşmeye devam etsin.

Alıntıları Göster
    Hocam,

Öncelikle teşekkür ederim. İngilizce gayet anlaşılır şekilde derdimi anlattım. Ordino belgesi, dilekçe, beyanname, vergi ödendi makbuzu ve ardiye bedeline istinaden earşiv faturasının fotoğraflarını paylaştım.

Bana vergi iadesi için 221,80 TL ödeyeceklerini 200 TL lik ardiye ücretine karışmayacaklarını belirtiyorlar. Biz artık o firma (Eli Express) ile çalışmıyoruz diyorlar. İyi de Eli Express denen firma ile çalışılmasını ben mi istedim de ortaya çıkan abuk maliyeti bana yüklemeye çalışıyorlar. Ben ardiye bedelinin de iadesini bekliyorum.

• Şimdi sizin banggood a ait bir temsilci olduğunuzu düşünerek yazmaktayım bunları, aksi var ise belirtirseniz sevinirim.

Öncelikle size sormuş olduğum soruların cevabını 2. denememde de alamadım maalesef. Bununla birlikte başlığa baktığımızda Türkiye Hızlı kargo ile gümrüğü unutun gibi bir başlık mevcuttu, içeri geldiğimizde drone için bunun geçerli olmadığını belirtmişsiniz. Site üzerinden bu slogan ile reklam yapıyorsunuz müşteri çekiyorsunuz, iş derinleşince başlıkta yazan ile içeriğin belirli noktalarda uyuşmadığını görüyoruz. Bir de birçok insan, ben de dahil, bu sitede banggood ile ilgili konunuzu görüp siteden alışveriş yapma aşamasına geliyoruz fakat sizin halen hangi noktada ne gibi sıkıntı yaşarsak nasıl bir yardımınız olacak ürün paylaşımı dışında merak etmekteyim. Sonuçta temsilci olarak burada bulunuyorsanız burada ürün paylaşıp bütün aşamaların sorunsuz aşılıp siteyle ilgili hiç bir sıkıntıya kendi tarafınızca yer vermiyorsanız, siparişine vesile olduğunuz insanlarında sorun yaşadığında sorununun çözümünde rol oynamanız gerektiğini düşünmekteyim.

Daha öncede sorduğum gibi ürünü sipariş verdiğimizde gümrüğe geleceğine kadar garanti verebiliyor musunuz? Gelmez ise en kısa sürede para iadesinin gerçekleştirileceğini söyleyebiliyor musunuz? Aynı şekilde gümrüğe geldi diyelim, bizim gümrük kaynaklı bir problem olduğunda ödediğimiz tutarın kuruşu kuruşuna iadesini yapacaklar mı?

Temsilci olarak bulunmuyorsanız bu yazdıklarımın tabiki bir değeri kalmayacaktır fakat birkaç mesajınızda bazı arkadaşlara bilgi sorup yardımcı olacağınız ya da olmaya çalışacağınızı belirtmişsiniz, bu sebeple bu soruların cevaplarını merak etmekteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Hocam indirim kuponu ile 31.5 $ türkiye hızlı kargo ile vergiler dahil satın alabilirsiniz.Yakında çok daha iyi bir kupon paylaşılacaktır.
    Xiaomi 1.nesil temizlik robotu almayı dünüşüyorum. 9-12 temmuzda bu ürün için de yeni kupon gelir mi? Bir de siteye girdiğimizde ilk siparişe %10 indirim bildirimi çıkıyor, kuponla birlikte iki indirim birleşir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi band 4'ün global ve çin versiyonu arasında ne gibi farklar var?

Gearbestte ise 3 farklı versiyonu var https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_009672750409.html?wid=1433363https://tr.gearbest.com/smart-wristband/pp_009874101197.html?wid=1349303https://tr.gearbest.com/smart-wristband/pp_009241846004.html?wid=1433363

Farkları ne bunların yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helalinden 10 -- 6 Temmuz 2019; 23:45:21 >

• biraz önce resimdeki siparişi verdim. şimdi bu siparişe vergiler dahil mi. yoksa ekste bir vergi ödeyecek miyim. Sipariş srasında alınan sigorta paraları fln nedir. açıklayabilecek var mı?

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DessoEldest -- 7 Temmuz 2019; 14:27:14 >
  • DessoEldest kullanıcısına yanıt
    Vergi dahil değil. Kargo seçeneklerinde vergi dahil seçeneğini seçmemişsiniz.

• 300 350 tl arası 15 20dk uçuş süresi olan drone yokmu tavsiye veren

• Akıllı robot için bu kupon 300 kez kullanılabilir uyarısı alıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DessoEldest kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye hızlı kargo(Vergiler dahil) seçeneğini seçebilirsiniz ya da gümrük sigortası yaptırabilirsiniz.
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    Hocam sigorta tarifesi yazıyor resimde 11,40 olan. O değil mi gümrük sigortası. Postayı Türkiye seçmedim ama bütün sigortaları işaretledim. 2 farklı sigorta için para ödedim bunlar ne oluyor anlamadım. biri kaybolma sigortası diğeri vergi sigortası değil mi?

• Problem olmaz hocam çıkan gümrük vergisi sistemde görünsün para iadesi için başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Xiaomi GMSXJ16A Xiaobai 1080P IP Kamera
    Kupon Fiyatı :23.19$
    indirim kodu:BG20COOP

Güncel Fırsat !
  • quote:

Orijinalden alıntı: MytHoLoG

Hocam,

Öncelikle teşekkür ederim. İngilizce gayet anlaşılır şekilde derdimi anlattım. Ordino belgesi, dilekçe, beyanname, vergi ödendi makbuzu ve ardiye bedeline istinaden earşiv faturasının fotoğraflarını paylaştım.

Bana vergi iadesi için 221,80 TL ödeyeceklerini 200 TL lik ardiye ücretine karışmayacaklarını belirtiyorlar. Biz artık o firma (Eli Express) ile çalışmıyoruz diyorlar. İyi de Eli Express denen firma ile çalışılmasını ben mi istedim de ortaya çıkan abuk maliyeti bana yüklemeye çalışıyorlar. Ben ardiye bedelinin de iadesini bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Probleminiz çözülmüştür umarım.

• quote:

Geçerli pozisyon :
    Takip No ALJPK91770000***
    Varış Ülkesi TR
    Transfer Kayıtları
    2019-07-05 05:56:08 Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    2019-07-04 22:51:10 Flight Depart From Original Airport (HKG)
    2019-06-29 00:04:20 Goods Outbound (Location)
    2019-06-29 00:04:20 Goods Inbound (Location)
    2019-06-26 18:08:22 SHIPMENT INFORMATION SUBMITTED
    Lastes: Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process

Arkadaşlar merhaba
    Ürün yola mı çıkıyor yoksa Türkiye ye geldi mi? Gümrükten çıktığını nasıl anlayacağım.
  • espial kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi kargo uygulamasını indirip kayıt olunuz hocam ürün dağıtıma çıktığında bildirim alacaksınız.Hatta banggood uygulaması üzerinden de bildirim gönderilmektedir.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.