Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet aynen benimki de gümrüğe gelmiş görünüyor bakalım gümrükte kaç gün bekleyeceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine gümrük sonrası sıkıntılar var sanırım, bu sefer Yurtiçi Kargo tarafında.. Zira 2 ürünümden biri 7 gün diğeri 2 günde gümrükten geçti ama kargoya düşmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

Evet aynen benimki de gümrüğe gelmiş görünüyor bakalım gümrükte kaç gün bekleyeceğiz.
    Benimki de gelmiş hocam gümrükte :)

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Bence size yedek parça da gelecek. Çünkü bizde de mail harici bir bilgi yok tek kargo numarası var. Tek kargo ile gönderiyorlardır umarım.

• 10lion 1 kullanıcısına yanıt
    Artık gelsin de gerisi sıkıntı değil gözüyle bakıyorum hocam biraz güzel bezdirdiler. Demek ki zamanında değişimi yaptırmasak s52 de yollayamayacaklarmış

• Şuan zaten stokların,da hiç biri yok s 50 s55 ve s 52 iyiki değişim teklifini kabul etmişiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borayegin -- 9 Aralık 2019; 16:23:56 >
  • Sipariş verilebiliyor. Stokta yoksa neden sipariş alıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç B.

Sipariş verilebiliyor. Stokta yoksa neden sipariş alıyorlar?
    Sipariş verilebiliyor fakat ellerinde yok ne zaman stok,ta olacağı,da belli değil henüz

• Tam bir ay önce verdiğim sipariş hala beklemede. Gerçekten pişman oldum. Bebeğim emekliyor yerde toz bulsa ağzına atıyor, evi de her gün süpürgecek zamanım yok diye akıllı süpürge sipariş etmiştim 1 ay geçti daha kargoya verilmedi. Zaten 2 ay sonra yürür çocuk. Son zamanlarda yaptığım en saçma hata banggood'dan alışveriş yapmak oldu. Sipariş vermeyenler iyi düşünsün bence. Eğer 1 ayda gelir gibi düşünceniz varsa hemen aklınızdan çıkarın.

• Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
    1 haftadır durum budur sizce iletişime geçmelimiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç B.

Tam bir ay önce verdiğim sipariş hala beklemede. Gerçekten pişman oldum. Bebeğim emekliyor yerde toz bulsa ağzına atıyor, evi de her gün süpürgecek zamanım yok diye akıllı süpürge sipariş etmiştim 1 ay geçti daha kargoya verilmedi. Zaten 2 ay sonra yürür çocuk. Son zamanlarda yaptığım en saçma hata banggood'dan alışveriş yapmak oldu. Sipariş vermeyenler iyi düşünsün bence. Eğer 1 ayda gelir gibi düşünceniz varsa hemen aklınızdan çıkarın.
    Siz müşteri hizmetleri ile görüşüp değişim yapın dediniz mi hocam? Gerçi bu gibi durumlarda onların demesi lazım ama en azından zorlamak lazımdı diye düşünüyorum. Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

• Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

6 aralıktan bu yana bu durumda yurtiçi kargo ile alakalı bir durumda yok ne oluyor daha nr kadar beklemeliyim fir fikri olan var mıdır ben ilk defa bu yöntemle alışveriş yaptımda yardımcı olabilecek var mıdır

• alicandogu A kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekilde 6sından beri böyle bekliyor, indirimler sonrası yoğunluk olabilir.
    Galiba bundan sonra yurtiçi teslim alıyor kargoyu,
    yurtiçi uygulamadan adımıza kargo var mı kontrol edebiliyormuşuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otam

Benimde aynı şekilde 6sından beri böyle bekliyor, indirimler sonrası yoğunluk olabilir.
    Galiba bundan sonra yurtiçi teslim alıyor kargoyu,
    yurtiçi uygulamadan adımıza kargo var mı kontrol edebiliyormuşuz.
    Ordan ettim aradımda ama adınıza kargo gözükmüyor diyorlar Türkiye ye oldukça hızlı geldi ama gerisi tıkandı garip bi durum @otam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicandogu -- 10 Aralık 2019; 21:56:20 >
    bendede durum aynı, beklemekten başka çare yok.
    Saat/dakika bilgileri dahi aynı olan bir kargom dün Yurtiçi Kargo'ya düştü. Muhtemelen sizin de Yurtiçi'ne geçmek üzeredir.
  • S52ler gümrükten geçmiş arkadaşlar
    Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

• Bu yaklaşımınızı doğru bulmuyorum. Burada onlarca insan bu konuda belirtilen ürünleri satın aldı, kullandı/kullanıyor. Bende yaklaşık 18 farklı sipariş geçtim, hiçbirinde sorun yaşamadım. Şimdi siz bu durumu yaşadınız diye Banggood tu-kaka demenin ve sabote etmenin alemi yok. Yakup Bey ile irtibata geçtiniz mi? Belki kendisi yardımcı olabilir.
  • FaTBoYtr F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için umarım yakın zamanda düşer de ürün gelir

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.