Şimdi Ara

Akıllı Telefonun Sıfır Olup Olmadığını Anlamak...Sıfır Kutu Hile ile Yolları vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben bugün Samsung Türkiye Garantili sıfır kapalı kutu cihaz aldım. Kutu içeriğini açtığımda telefonun üzerinde jelatin yoktu. Dediğim gibi kutu kapalıydı ve Samsung bandrolünü yırtarak açtık. O şekilde çıktı. Kutunun üzerinde bir de ''Mobimark'' diye bir firmanın bandrolü de vardı Samsung Türkiye Garantili bandrolü ile birlikte. Bu normal midir? Yani kullanılmış telefon olma ihtimali var mıdır? Tüm kurulumunu yeni yaptım bir de. Telefonu açtığımda da kurulum ekranı çıktı. Önce dil seçeneği ekranı karşıma çıktı sonra diğerleri. Çeşitli kutu açılımı videosu izledim. Gold modeli açılımında jelatin vardı. Birinde yoktu falan. Bir de o samsung yazılı yapışkanlı kağıdı yırttığımda altta başka bir samsung yazılı yapışkanlı kağıt çıktı. O da beni tereddüte soktu. Adamı aradığımda bu ''mobimark'' denen firmadan geldiği için öyle dedi. Distribütör garantili cihaz. İmeisini sorgulattım hem sitede hem de tuşlayarak. Sorun yok orada da. Böyle telefon alan arkadaşlar tecrübeli arkadaşlar fikri olanlar cevaplandırırsa sevinirim. Teşekkürler.

• ben kendimi sizin yerinize koyayım. telefonu aldığımda o şekilde görürsem aklımdan bir daha çıkmaz o an. yani para verip almışım paramla rezil mi oldum düşüncesine kapılır aldığım yere götürür geri veririm. laf yaparsa da direkt tüketici haklarına başvurur elimden ne gelirse yapar paramı ya da sıfır olacağına kesin inandığım ürünü alırdım. analtmanıza göre ürün değişmiş, kullanılmış olabilir hatta teşhir ürünü bile olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.