Şimdi Ara

Akıllı Telefonlar hakkında yardımm!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle iyi günler DH ailesi, size önemli bir soru soracağım.Yeni bir akıllı telefon alacağım.Aklımda LG G2 var.Fakat şu aralar Nexus 5'te aklımı dürtüyor.Teknoloji konusunda takıntılarım var.Yani diyelim G2 aldıktan 1-2 ay sonra galaxy s5 mükemmel bir çıkış yaparsa moralim bozulur ve tatmin olamam.Diyeceğim şey, yeni modeller için biraz beklemelimiyim yoksa "amaan boşver her gün farklı bi model çıkıyo" diyip hemen bi telefon sahibimi olmalıyım?Siz daha iyi bilirsiniz.Sözü size bırakıyorum.

• en azından şubat sonuna kadar bekleyin. tavsiyem mart ortasında, çıkıcak tüm telefonları gördükten sonra bi karar vermeniz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

en azından şubat sonuna kadar bekleyin. tavsiyem mart ortasında, çıkıcak tüm telefonları gördükten sonra bi karar vermeniz olur.

Ben de aynen böyle düşünüyordum.Teşekkürler.
  • madem moralin bozuluyo yeniyi görünce iyice bekle o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeREli 34

madem moralin bozuluyo yeniyi görünce iyice bekle o zaman

Yok yani hemen ardından bir yeni model gelirse moralim bozulabilir :D Mart'a kadar bekliyeceğim heralde.Hayırlısı
  • Bir şey daha soracağım bilen varsa yanıtlayabilir mi? G2'nin 16gb'lık modelinde sistem 7 gb gibi bir yer kaplıyor ve bize 9.5 gb gibi bir rakam kalıyor.Peki Nexus 5'in 16Gb versiyonunda kullanıcıya ne kadar kullanım alanı bırakılmış?Yanıtlarsanız çok sevinirim :)
  • En azından MWC 'ye kadar bekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

En azından MWC 'ye kadar bekleyin.

Hocam sanırım 24 Şubat'ta başlayacak bu yıl MWC.Beklemeyi düşünüyorum.Fikrini sunduğun için çok teşekkür ederim.
  • Bekleyin derim nexusta kalan hafıza galiba 11gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One_Shot

Bekleyin derim nexusta kalan hafıza galiba 11gb

Hmm, doğrudur.Saf android olmasından kaynaklı heralde.
  • G2 yada Z1 compact,cunku mwc de tanıtılcak tum telefonlar ulkemıze gelmesı garantı olmadıgı gıbı gelenlerde yıne mart yada nısanda gelecektır,yenısını yada daha ustunu beklemenın sonu yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

G2 yada Z1 compact,cunku mwc de tanıtılcak tum telefonlar ulkemıze gelmesı garantı olmadıgı gıbı gelenlerde yıne mart yada nısanda gelecektır,yenısını yada daha ustunu beklemenın sonu yok bence

Haklısınız, sürekli yeni bir model tanıtılıyor.Nexus 5 aslında çok hoş bir model fakat G2 kadar ek özellikleri yok.G2'nin klimaya bile kumanda edilmesi belki kimi için önemsiz olabilir ama bu tür özellikler çoğu kişiyi kendine çeker.Onun için aklım hala G2'de.
  • Acil cevap bekliyorum.Lumia 925 çok hoşuma gitti.Telefon hakkında sürekli iyi yorumlar var.Fakat aklımı G2 hala dürtüyor.Cumartesi, Allah nasip ederse telefon almaya gideceğim.Windows Phone market çok gelişmiş fakat hala eksiklikleri var.Clash of Clans ve Dead Trigger gibi oyunlar yok maalesef.Markete bu tür uygulamalar gelecek mi? Yardım ederseniz sevinirim.Kullananlar yorum yaparsa da çok iyi olur.Şimdiden çok teşekkürler
  • Elite

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahriparlaktas

Anlamadım ?

GM elite i bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

Anlamadım ?

GM elite i bekle

hocam o telefon çok güzel özelliklere sahip fakat general mobileyi hiç mi hiç sevmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Anlamadım ?

GM elite i bekle

hocam o telefon çok güzel özelliklere sahip fakat general mobileyi hiç mi hiç sevmiyorum.

Hiç markaya bakma bende alırken biraz markadan dolayı kötü olabilir diye düşünüyordum ama hiç sıkıntı yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anlamadım ?

GM elite i bekle

Hiç markaya bakma bende alırken biraz markadan dolayı kötü olabilir diye düşünüyordum ama hiç sıkıntı yok

Evet discovery güzel.
    Elite ne kadar fiyata çıkacak ve ne zaman çıkacak?Bir bilginiz var mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anlamadım ?

GM elite i bekle

Evet discovery güzel.
    Elite ne kadar fiyata çıkacak ve ne zaman çıkacak?Bir bilginiz var mı ?

1199TL diyorlar ve Şubatın 3.haftasında çıkacak diye söylentiler var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.