Şimdi Ara

Akıllı Telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yazın kısmetse bir akıllı telefon alacağım. Bütçem 550 TL. İstediğim özellikler Flaş , 5 MP, Wifi(Zaten her akıllı telefonda var) menüde donmaması, Google Play uygulamalarını rahat kaldırması. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: master2434

Merhaba arkadaşlar yazın kısmetse bir akıllı telefon alacağım. Bütçem 550 TL. İstediğim özellikler Flaş , 5 MP, Wifi(Zaten her akıllı telefonda var) menüde donmaması, Google Play uygulamalarını rahat kaldırması. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

s3 mini bence yazda o fiyatlara bulursun oda olmazsa s duos alirsin insallah gonlune gore olani secersin
  • s3 mininin yazda o fiyata kadar ineceğini sanmıyorum.
  • S3 mini yazin o fiyata inmez. Yaklasik olarak 200tl lik indirimd den bahsediyorsunuz ki pek sanmiyorum. Su an 750 ise yazin 700 civarina satacaktir.
    En mantikli tercih Galaxy Ace 2 olacaktir. Su an 650 civarina bulunabiliyor. Yaza kadar para biriktirirseniz 50tl civari rahatlikla alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

S3 mini yazin o fiyata inmez. Yaklasik olarak 200tl lik indirimd den bahsediyorsunuz ki pek sanmiyorum. Su an 750 ise yazin 700 civarina satacaktir.
    En mantikli tercih Galaxy Ace 2 olacaktir. Su an 650 civarina bulunabiliyor. Yaza kadar para biriktirirseniz 50tl civari rahatlikla alabilirsiniz.

ben sandimki fiyatlar sizin ulkede ucuz s3 mini azerbaycanda 650 tl hatta 600ee bulunuyor yani turkiyede fiyatlar bu kadarmi pahali
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerDi5

quote:

S3 mini yazin o fiyata inmez. Yaklasik olarak 200tl lik indirimd den bahsediyorsunuz ki pek sanmiyorum. Su an 750 ise yazin 700 civarina satacaktir.

ben sandimki fiyatlar sizin ulkede ucuz s3 mini azerbaycanda 650 tl hatta 600ee bulunuyor yani turkiyede fiyatlar bu kadarmi pahali

Bizde boyle hocam herkes ne kadar isterse o kadar geciriyor bizim ulkeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FerDi5

quote:

Bizde boyle hocam herkes ne kadar isterse o kadar geciriyor bizim ulkeye.

ne garip ulkeymis ama dunyada azerbaycandan daha cok taniniyor turkiye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.