Şimdi Ara

Akıllı sınırsız paketlerin saat sınırları Kaldırılamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 nisan tarihinde upload ile alakalı müşteri hizmetleri ile görüşütüğümde kendilerinden “1 MAYIS’tan sonra artık akıllı sınırsız tarifelerinin saat sınırlamasının kaldırılacağı müjdesini de verelim” bildiriminden sonra şu saatte 100 mbit download/10mbit upload(upload paketi tanımladılar) görmemle;
    Akıllı sınırsız tarifelerin limitinin kalktığını söyleyebilirim.

sonucun web adresihttps://www.speedtest.net/result/i/3865025574

screenshot'ı
    Akıllı sınırsız paketlerin saat sınırları Kaldırılamadı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bizde hızlar hala limitli şu anda 50mbit akıllı sınırsız tarifesindeyim :)
  • eminsemiz kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri’nden söylemişlerdi bana da tekrar test ettim hala aynı 100 mbit şuan.

• anladım belki belirli geçmişi olan kablonet abonelerine açmışlardır biz alalı 1 yıl dolmadı hocam
  • Hayırlı olsun kablonet kullanıcılarına.
  • Şuan bir şey yok.
  • 50MBit sınırsız tarifem var, upload an itibariyle 5MBit.
    Yani değişiklik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YellowBase -- 2 Mayıs 2020; 0:26:40 >
  • 25 Mbpslik paket kullaniyorum dün akşam değişiklik yoktu 2 aydir aboneyim hocam?

• Fake bir konu kapatılabilir Sokağa çıkma kısıtlamalarında şifreli kanalları açmayan yönetimden asla böyle bir bonkörlük gelmez ancak Reis veya bakan talimat verecekki öyle kaldırılacaklar..
  • 20 yıllık aboneyim akıllı sınırsız 100mbit abonesiyim şuan 24mbit gösteriyor
  • Aradım yok öyle bir şey dedi. Çalışmamız da yok dedi. Almazdan almazdan konuştu müşteri temsilcisi. Bize niye denk gelmiyorsa ilgili bir müşteri hizmetleri çalışanı. Şikayetvara yazanlara upload paketi vermişsiniz diyorum yok öyle bir şey diyor. Superonline ve Telekom hızları arttırdı diyor bizim hızlarımız belli diyor. Öneri olarak iletin diyorum zaten kayıt altına alınıyor isterseniz siz de mail atın diyor. Bu savsaklayanlar taşeron call center falan herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 100mbit akıllı sınırsız tarifesindeyim ve upload ım 10mbit oldu download ı bilmiyorum yarın 7den sonra bakacağım hızın düşüp düşmediğine.

• YellowBase kullanıcısına yanıt
    Download’ı 50 olarak mı görüyodunuz peki?

• mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Upload için konuları görüp ben de şikayetvar’a yazdım abartısız 3 dakika sonra birisi aradı. 25GB kotalı upload paketi tanımladı. Akabinde de “bu arada müjdeyi vereyim 1 mayıstan itibaren akıllı sınırsız tarifelerdeki saat sınırlamasının kaldırılması planlanıyor” şeklinde bilgi verdi. Bahsettikleri tarih geldi ve pakemi 100 mbit olarak kullanıyorum nesi fake bunun?

• burkocan B kullanıcısına yanıt
    Korona dan dolayı mı kalktı yoksa tamamen mi kalktı sizce?

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar'daki mesajıma dönüş yapan yetkilinin; müjdeyi vereyim şeklindeki konuşmasına göre bence tamamen kalktı.

Bu arada az önce müşteri temsilcisini aradım "bizim bilgimiz yok" şeklinde cevap aldım.

Henüz upload paketi istemediyseniz benim yaptığım gibi şikayetvar'a yazıp telefonla dönüş yapan müşteri temsilcisine sorabilirsiniz belki onlar daha bilgilidir.
  • burkocan B kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbiryere yazmadım yada aramadım ama upload 10mbit oldu ayın birinde download da hız düşmüyor gibi hissetmiştim ama tam emin değilim bugün 7den sonra deneyeceğim. 100/10 hız kısıtsız olduysa muhteşem.

• gerçek mi bu ? öyleyse geçiyorum ast li kampanyaya
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Dün hızım düşüktü bi kaynağı yok haberin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.