Şimdi Ara

Akıllı Saate Yazılım Atmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. DZ09, U8, GT08 ve A1 model akıllı saatlere sahibim.
    1-Bunlardan herhangi birine Gear S yazılımı atmam mümkün mü?
    2-A1 modeli Apple Watch'ın aynısı tasarım olarak. Acaba Apple Watch'ın yazılımını atabilir miyim? Mağazasını kullanmak istiyorum da.
    3-Android kullanan herhangi bir akıllı saatin yazılımını diğerlerinden herhangi birine atmam mümkün müdür? Şimdiden çok sağ olun

• İlk iki soru kesinlikle hayır son soru çok düşük bir ihtimal o saydığınız saatlerden işletim sistemi android olan varsa belki sizin saate göre rom portlamış olan vardır bilemiyorum.
    Bu kadar dandik saat almak yerine 1 tane düzgün alsaydınız keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

İlk iki soru kesinlikle hayır son soru çok düşük bir ihtimal o saydığınız saatlerden işletim sistemi android olan varsa belki sizin saate göre rom portlamış olan vardır bilemiyorum.
    Bu kadar dandik saat almak yerine 1 tane düzgün alsaydınız keşke

Birincisi, bunların satışını yapmak için alıyorum.
    İkincisi, fiyat farkı 150-200'ü bulunca gerek duyulmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceks-arif

Merhaba. DZ09, U8, GT08 ve A1 model akıllı saatlere sahibim.
    1-Bunlardan herhangi birine Gear S yazılımı atmam mümkün mü?
    2-A1 modeli Apple Watch'ın aynısı tasarım olarak. Acaba Apple Watch'ın yazılımını atabilir miyim? Mağazasını kullanmak istiyorum da.
    3-Android kullanan herhangi bir akıllı saatin yazılımını diğerlerinden herhangi birine atmam mümkün müdür? Şimdiden çok sağ olun

Bende ilk aşama olarak -bide öğrenciyiz- U8 almayı planlıyorum. Nasıl sizce hocam, bu düşük bütçeyle iş görür mü?
  • The Lost Man kullanıcısına yanıt
    Değmez diyorum.www.facebook.com/TTungaGrup sayfamda 4 çeşit akıllı saat var. Sim kartlı olanları vs. Bi bakın bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.