Şimdi Ara

Akbank ile Carrefoursa'da 100 TL İndirim ! ( Kişiye Özel ) YENİDEN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
7
Favori
14.072
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mağazada da kullanamadım bu kodu bakalım yarın tekrar deniyicem

• Longg_Night L kullanıcısına yanıt
    Mağazada neden kullanamadınız ? Kod hatası mı verdi yoksa personel mi kullanamadı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bay baykuş kullanıcısına yanıt

Haftasonu mağazada deneyeyim. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce mağazada 2 adet kodu ayrı ayrı kullandım, kasiyer birleştirebilirdik dedi ama risktir diyip vazgeçtim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda yeniden kod alan oldu mu?

• Mesajının geldiği telefon yanımda değildi kasiyer ısrarla sms görmeden kullanamazsınız diye tavır sergiledi 700 tl ürün almıştım sinirlenip hepsini bırakıp çıktım.

• m@xman M kullanıcısına yanıt
    işgüzarlik yapmış

Ben de hiç öyle birşey olmadı olsaydı ben de aynı tepkiyi koyardım ve CarrefourSA müşteri hizmetlerine şikayeti basardım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

şikayet edin, kodu girmekle yükümlü size iletilen mesajı kimseye göstermek gibi bir zorunluluğunuz yok

• hannibal kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Yakınımın Akbank Mobil uygulamasında çıkıyor; o almamamış kod. Almayı denediğimizde kodun bittiğini söylüyor ve vermiyor kod.

Bende de illa göreceğim falan dedi, gösterdim de kullandı kodu.

Buraya gelen sms metnini atıyorum. Kendinize SMS ile falan gönderin bu mesajı sonra da bu gekdi diye gösterip geçersiniz. Ben öyle yaptım. Mesajı kendime gönderdim, hiç kimden geldiğine falan bakmadı metni gördü tamam dedi.

Gelen mesaj metni:

Degerli Akbankli, CarrefourSA'da 100 TL İndirim kampanyasindan kazandiginiz indirim icin kodunuz: (KOD ALANI). Mutlu gunler dileriz

• Akbank verdiği kodlar ne carrefoursanın sitesinde nede kasada geçiyor kasadakiler öyle bakıyor mağaza müdürü bile denedi olmuyor boş iş

• Vortex7 kullanıcısına yanıt

Sanırım bu kodları biri ele geçerdi yada deneme ile kullandılar çok şikayet var kod geçersiz diye kullanamayan bu yüzden mağazalara talimat gitmiş olabilir sms i görmeden kullandırmayın diye bu benim düşüncem tabi.

• Bugün magazada kullanabilen oldu mu arkadaşlar? Online’da kullanilmiyor, hicbir şekilde.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.