DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
AKBANK Hesap İşletim Ücreti Almış Çok Sinirlendim !!!
45
Cevap
0
Favori
19.408
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AKBANK Hesap İşletim Ücreti Almış Çok Sinirlendim !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      880 Mesaj
      25 Aralık 2008 20:49:39 Konu Sahibi
      Bugün btm ye gittim Neo kartımdaki bakiyeme bakmak için.24 lira Hesap İşletim Ücreti adı altında kesim yaptıklarını gördüm
      Müşteri hizmetlerini aradım.Herkesten alınan normal bi ücret olduğunu söyledi,bişey yapamıyoruz dedi.Şikayetvar a yazdım.bakalım n'olcak

|
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      25 Aralık 2008 21:04:06
      herkesten alıyolar arkadaş.yapı krediden de alıyolar.6 ayda bir ödeyeceksin o parayı..ben hesaba para yatar yatmaz çekerdim saniyesinde.4 5 ay geciktirdim ama yine de aldılar o parayı.
      |
      |

• Teğmen
      162 Mesaj
      25 Aralık 2008 21:29:21
      24 lira yıllık kart işlem ücretidir her yıl kesilir ama ögrenci isen ögrenci belgenle bankaya git bu kart ücreti %50 düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist_im -- 25 Aralık 2008; 21:31:24 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      880 Mesaj
      25 Aralık 2008 21:29:22 Konu Sahibi
      walla böle dewam etcekse kapatırım yastığımın altında tutarım 3kuruşluk paramı ya
      |
      |

• Yüzbaşı
      837 Mesaj
      25 Aralık 2008 21:30:38
      Garantide alıyor sinir oluyorum almayan bir banka var mı ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      25 Aralık 2008 21:37:17
      garanti 85 ytl alıyor kart parası işlem parası cart curt her şey dahil ( yıllık )

25+25 işlem + 35 kart ücreti.

kapattırıcam
      |
      |

• Binbaşı
      1691 Mesaj
      25 Aralık 2008 22:55:16
      Evet abi bunlar resmen soygun yapıyor. Benim de apartmana ait 1.500 YTL param Teb de duruyordu. Beş kuruş faiz almadan benim paramı işletmişler. Sonunda da hesap işletim ücreti 75 YTL kesmişler. Nasıl iş bu?
      |
      |

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
      Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!
    • Binbaşı
      1260 Mesaj
      25 Aralık 2008 23:34:30
      Aynı olayı HSBC ile her sene yaşıyoruz.
      Bence ödemeyin.

Fatura gelince hesap işletim ücreti ibaresini gördüğünüz anda müşteri hizmetlerini arayıp bu ücreti aldıkları takdirde kredi kartınızı iptal ettireceğinizi söyleyin.

Başta biraz nazlanıyor.
      İşte yok efendim yapamayız bu standart bir ücret falan da filan da diye uzatıyor.Fakat siz kararlı olursanız sonuçta kuzu kuzu o ücret alınmıyor.
      Ben birkaç senedir bu taktiği yapıyorum her seferinde işe yarıyor.
      Tavsiye ederim
      |
      |

DH 2006 Üyesi
      2006-2016 –––>
    • Yarbay
      6750 Mesaj
      25 Aralık 2008 23:38:58
      hsbc de vadesiz hesapta her ay 3.75 kesiyor
      |
      |

Donunu düşüren kahraman olamaz
    • Yüzbaşı
      481 Mesaj
      26 Aralık 2008 00:00:01
      quote:

Orjinalden alıntı: diamondmonster

Aynı olayı HSBC ile her sene yaşıyoruz.
      Bence ödemeyin.

Fatura gelince hesap işletim ücreti ibaresini gördüğünüz anda müşteri hizmetlerini arayıp bu ücreti aldıkları takdirde kredi kartınızı iptal ettireceğinizi söyleyin.

Başta biraz nazlanıyor.
      İşte yok efendim yapamayız bu standart bir ücret falan da filan da diye uzatıyor.Fakat siz kararlı olursanız sonuçta kuzu kuzu o ücret alınmıyor.
      Ben birkaç senedir bu taktiği yapıyorum her seferinde işe yarıyor.
      Tavsiye ederim

eyer iyi sağlam kredi kartı kullanıcısıysanız ayda 250 ytl nin altına düşmüyosa ödemeleriniz anında iptal ediyolar heee benim gebi 50-100 lira ödüyosanız hiç umurlarında deyilsiniz bugün gittim y.k ye kadın tahüt mahüt dedi kibarca ödemelerin az diyo bende kredi kartını iptal ettirdim hiç ilgi alak yok gayet resmi, uleyn düne kadar yalvarıyodunuz nerdeyse zorla verdiniz kartı sandılarkı bedava sanıp alışveriş manyağı olucam anca gidersinizzzz
      |
      |

100
      YIL

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
      Gazi M.Kemal Atatürk ...
    • Yarbay
      21597 Mesaj
      26 Aralık 2008 00:02:10
      YKB benden 6 aylık 27 YTL aldı.
      |
      |

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Çavuş
      68 Mesaj
      26 Aralık 2008 00:10:03
      25 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enl600 -- 26 Aralık 2008; 0:08:20 >
      |
      |

• Yarbay
      2036 Mesaj
      26 Aralık 2008 00:16:28
      eğer akbank ve garantide en az 2 , işbankasında ise en az 1 adet otomatik ödeme talimatınız (elektrik,telefon vs.) varsa hesap işletim ücreti almıyolar. ben bu şekilde yaptım 3 yerdeki hesabıma ve 2 senedir 1 kuruş almadılar. diğer bankalarda böyle bi uygulama yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydemir52 -- 26 Aralık 2008; 0:14:49 >
      |
      |

Paradigm Monitor 11 + Onkyo TX-NR3007 + Pioneer 5080XA
      Canon 550d + Canon EF 70-200mm f/4L USM + Canon 50mm 1.8 II + Tamron 17-50mm f/2.8
    • Yarbay
      3827 Mesaj
      26 Aralık 2008 00:17:00
      vay ne kadar para kaptıran var tefecilere yazık yahu

4 tane kartım var daha hiçbirine hesap ücreti kart ücreti vermedim taktik şu

kart ım gelir kullanırım tam 1 sene dolmasına yakın kartı iptal ettiririm böylece kart parasından kurtulurum. ayrıca benden habersiz hsbc bank 35 liramı kesmiş hemen şubeye gidip olay çıkaracaktım paramı anında hesabıma geri yüklediler bende çektim ve kartımı kapattırdım

bankamatik kartında ise 6 ay da bir kapatıp tekrar açtırırım böylece para ödemekten kurtulurum...

her sene başında kart parası ödememek için kart iptali yaptırırm. ne olsa Türkiye de yüztane banka var kart mı yok
      |
      |

• Yarbay
      2315 Mesaj
      26 Aralık 2008 00:25:04
      hesabınızda para 1 gece beklerse cekiyorlar diye biliyorum.o yuzden bende mumkun oldugunca aynı gun icinde cekmeye calısıyorum
      |
      |

• Teğmen
      211 Mesaj
      26 Aralık 2008 08:24:35
      quote:

Orjinalden alıntı: kirya

herkesten alıyolar arkadaş.yapı krediden de alıyolar.6 ayda bir ödeyeceksin o parayı..ben hesaba para yatar yatmaz çekerdim saniyesinde.4 5 ay geciktirdim ama yine de aldılar o parayı.

Yapı krediden hesap açtırmaya gittim
      Öğrenciysen öğrenci kimlik kartınla gel öğrenci hesabı açalım
      neden diye sorduğumda öğrenci hesabından ücret talep etmiyorlarmış

Sanırım almayan banka yok...

Ing bank'a sorun ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webisweb -- 26 Aralık 2008; 8:24:38 >
      |
      |

• 26 Aralık 2008 10:33:05
      benimde garanti bankası hesabım var ama kart yok internetten işlem için kullanıyorum acaba bunda da varmıdır hesap ücreti vs. ? daha 2 ay oldu açtığım
      |
      |

BÜYÜK BEŞİKTAŞ
    • Yarbay
      4412 Mesaj
      26 Aralık 2008 10:34:58
      garanti para almıyor (öğrenci olmak şart yoksa 25 ytl alıyorlar sanırsam) öğrenci olmanın avatajını yaşadım ilk defa
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Not
      26 Aralık 2008 10:36:46
      Almayan banka yok o nedenle mümkün olduğunca az banka ile çalışacaksınız.
      |
      |

Hepiniz yüklediğim anlam kadarsınız.
    • Yarbay
      5498 Mesaj
      26 Aralık 2008 10:38:13
      Türkiye Finans Kullanıyorum

Sadece bankamatik kartım ve bireysel hesabım bulunuyor

6 ayda bir 14 ytl kesiliyor.
      |
      |

Elder Scrolls Online - Ebonheart Pact - PS4 - PSN id: healerzaris

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.