Şimdi Ara

AKARYAKIT FİYATLARIYLA İLGİLİ YORUMLAR BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
39
Favori
401.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili hükümetimizin bu konu ile ilgili yorumu şudur arkadaşlar

"biz akaryakıt zamlarına karışmıyoruz otomatik fiyatlandırma sistemi ile fiyatlar belirleniyor"

yani zammı biz yapmıyoruzki sistem kendi kendine yapıyo bunu diyerek işin içinden çıkıveriyorlar

bizzat başbakanımızın kendi sözleridir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzantirikadanalı

sevgili hükümetimizin bu konu ile ilgili yorumu şudur arkadaşlar

"biz akaryakıt zamlarına karışmıyoruz otomatik fiyatlandırma sistemi ile fiyatlar belirleniyor"

yani zammı biz yapmıyoruzki sistem kendi kendine yapıyo bunu diyerek işin içinden çıkıveriyorlar

bizzat başbakanımızın kendi sözleridir.

doğrudur zamları onlar koymadı ama vergileride sanki otomatik belirliyolar
    bizim un akıtan aslında un değil milletin cebini akıtan sevgili bir bakanımız var
    daha kim ne bekler artık bilgim yok . ne mevkisine yakışan nede dürüst bir bakanımız çoğunlukta olduğu gibi
    vur halka vur halka acıma
    farklı bir tarifi varsa eğer bu dönemde normal halk kesiminde ne kadar zenginleşme oldu merak eder dururum
    zenginelr arttıda arttı tamam zenginlerin artması çok iyi ama hala orta kesime hiç birşey yapılmıyor
    ben avusturyada azınlık iken bile adamlar bana daha fazla değer veriyor türkiyede değer ne kelime...
    fazla söylenecek söz yok
    bizi bu durumlara getiren herşeye herkese lanet olsun

• 1 ocak 2009 da 4 ytl kesin olur,

altına, fona , hisse senedine para yatıracağımıza evin önüne depo koyalım en iyi akaryakıt değerleniyor

• quote:

"bi bok bilmiyorsun. işin kötüsü bi bok bilmediğini de bilmiyorsun" demiş bir keresinde üstad mizahçı Aziz Nesin, artık kim dellendirdiyse..
    "Manzara da koymak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 13 Mart 2008; 9:44:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: @levent@

benzin zamlarına gösterilebilecek en güzel tepki

• PETROL 110 DOLARIN ÜZERİNDE

Doların uluslararası piyasalarda kan kaybetmesi petrol fiyatlarını rekora taşıdı. ABD ham petrolü dün 110 dolar 20 sente, Brent petrolü ise 106 dolar 45 sente çıkarak tarihi zirveyi gördü.

Dolardaki değer kaybı ve petrol fiyatlarında yaşanan yükseliş altının bugün tarihi zirveye yaklaşmasına neden oldu. Bu sabah 984 dolar 60 sente kadar çıkan spot altın, 6 Mart’ta 991 dolar 90 sentle rekor kırmıştı.

Kaynak: internethaber.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuci

quote:

Orjinalden alıntı: @levent@

benzin zamlarına gösterilebilecek en güzel tepki

• Ben bilinçsiz tepkinin oluşacağı zamanı bekliyorum.

Yıllardır belli oldu biliyoruz ne zam yaparsa yapsınlar cepte para varsa biz bu araçlara biniyoruz.Tepki verip bunu durduramayacağımız belli oldu.Bir gün gelecek cepte para kalmayacak ve zorunlu olarak binemeyeceğiz.O zaman bakalım nasıl vergi toplıyacaklar.

Bence bu sokaklarda otopark ücreti ödeme olayı bu yüzden ortaya atıldı.Yakında kimse binemeyince araban sokakta duruyor vergisi çıkacak.Arkasından da niye yaktın arabayı vergisi.Benden bu kadar başka vergi gelmiyo aklıma.
  • 13,03,2008 Erzincan ili akaryakı fiyatları

Kurşunsuz 95:3,28
    Kurşunsuz 97:3,33
    Motorin 7000:2,85
    Motorin 1000:2,87
    Eurodiesel:2,98
    Otogaz:1,78

Durmak yok yola devam,Allah bize vereceği cezayı verdi.Bu insanları başımıza getirdi.Tek temennim onlara da gereken cezayı versin.
  • erzincanla kocaeli arasında 6 kuruş fark var burda 2,92
    depoda 3 lira fark ediyor
  • hakkaride eurodiesel 3,07 vay be,
  • petrol 110 dolarda sayemizde petrol ihraç eden ülkelerin hepsi zengin oldu
    sonra gelip ülkemizde yatırım yapmaya başladılar
    ciddi olarak toplu taşım ve tren yolu kullanılmalıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: meta80

petrol 110 dolarda sayemizde petrol ihraç eden ülkelerin hepsi zengin oldu
    sonra gelip ülkemizde yatırım yapmaya başladılar
    ciddi olarak toplu taşım ve tren yolu kullanılmalıdır

Avrupa standartlarında toplu taşıma olursa bende bırakırım özel aracımı çok elzem durumlar haricinde..

Balık istifi otobüslerde helak olmayacaksak , insan gibi muamele edilecekse , ferah havadar rahat hızlı bir ulaşım olacaksa neden olmasın ?

Ayrıca neyi tartışıyoruz varil fiyatlarını görüyorsunuz 110,3 $ dolara vurmuş . Hükümetimizin tutumu belli neyse fazla irdelemiyeceğim.

Bugün 3 arkadaşım okula arabasız geldi. Ben 100 Oktan kullanıyorum . Ama sanırım bu gidişle kullanamiyacağım.

Yani kısacası ne zaman herşey rayına oturur , toplu taşıma amacına hizmet eder ; O zaman düşünürüz.

Ama şuan şu şekli ile : Hayır ! ..

Sevgiler ..

• konuyu açan arkadaşımızın hassasiyetine teşekkür ediyorum,öneri kutusundada istekte bulunmuştum petrole zam konuları çok açılıyor diye.bu konuda toplanması hayırlı olacaktır.keşke zam olmasada yorumda yazmasak.

http://www.youtube.com/watch?v=GOoDMK0-i_s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt-40 -- 13 Mart 2008; 17:13:47 >
  • asıl tartışılması gereken yanlış hatırlamıyor isem
    ecevit zamanında 1 litre benzin = 1$ olacak diye bi haylı zam yapılmıştı.
    her zaman bu ikili eşit olacak dendi.peki şimdi neden uyulmuyor bu kurala??????
  • Arkadaşlar tamam vergiler yüksek ama son zamlar hükümetten değil tamamen dış piyasalarla alakalı, hatta az bile zamn yapıldı, çünkü petrol varil fiyatı 1 ay önce 89 dolar iken bugün 111 dolar , ancak benzine gelen zam bu orandan daha düşük

Şimdi çoğu kişi sen git pahalı benzini al bizim verecek paramız yok diyeceksiniz ama ben neden son zamanlarda zamların arttığını belirtiyorum, yoksa banada derseniz bende vergilerden ondan bundan şikayetçiyim.
  • durmak yok yola devam.bu zamalar az bile.daha çok zam....devammmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: gt-40

konuyu açan arkadaşımızın hassasiyetine teşekkür ediyorum,öneri kutusundada istekte bulunmuştum petrole zam konuları çok açılıyor diye.bu konuda toplanması hayırlı olacaktır.keşke zam olmasada yorumda yazmasak.

ben teşekkür ederim,
    bende bir çok başlıkta açılınca takip etmekte zorlandığım ve sizin gibi bir çok arkadaşın da talep ettiğini görünce mesajları burada toplayalım diye düşündüm,
  • komikleşiyorsunuz mütemadiyen, acıyorum vesselam
    quote:

Orjinalden alıntı: hunterxt41

durmak yok yola devam.bu zamalar az bile.daha çok zam....devammmm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.