Şimdi Ara

AK-47 CASE HARDENED NE KADAR EDER SİZCE ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tesekkur ederim takas bani kalktiginda servera girip proce check yaptiririm belki talip cikarda trade bandan kaciririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

Tesekkur ederim takas bani kalktiginda servera girip proce check yaptiririm belki talip cikarda trade bandan kaciririz

Takas banının kalkmasına gerek yok admin çağırın bi tane keleşi adama atın pc yap diye bakar söyler o .
  • quote:

Orijinalden alıntı: NizamaAdanmisRuh

quote:

Takas banının kalkmasına gerek yok admin çağırın bi tane keleşi adama atın pc yap diye bakar söyler o .

girdimde admin yoktu şimdi bir adam yardım ederim dedi topda değil para etmez dedi nasıl etmez ya markettekilerle bir mi şu

• quote:

Orijinalden alıntı: Posmort3m

Şu case hardened i bir ben mi begenmiyorum acaba :)

Önceden gözüme güzel görünüyordu ama merak edip bir tane alınca hemen bıktım değiştirdim. Bazıları çok yüksek paralar veriyorlar bu silaha.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NizamaAdanmisRuh

quote:

girdimde admin yoktu şimdi bir adam yardım ederim dedi topda değil para etmez dedi nasıl etmez ya markettekilerle bir mi şu

Troller var rlg , elite felan o herifler salak.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.