Şimdi Ara

AİRTİES ZYXEL TP-LİNK ZTE VDSL2 ADSL2 FİBER MODEMLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 AİRTİES ZYXEL TP-LİNK ZTE VDSL2 ADSL2 FİBER MODEMLER
    2.EL ADSL2 VDSL2 FİBER MODEMLER AİRTİES 5650 ZYXEL VMG 3312 SERİSİ ZTE TP-LİNK MODEMLER

TEK VE TOPLU SATIŞ VARDIR

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-toplu-vdsl2-modem-satisi-adetli-vdsl2-fiber-modem-satis-564975519/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-toplu-vdsl2-adsl2-destekli-fiber-modem-satisi-vdsl-fiber-modem-564981078/detayAİRTİES ZYXEL TP-LİNK ZTE  VDSL2 ADSL2 FİBER MODEMLERAİRTİES ZYXEL TP-LİNK ZTE  VDSL2 ADSL2 FİBER MODEMLERAİRTİES ZYXEL TP-LİNK ZTE  VDSL2 ADSL2 FİBER MODEMLER
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 59 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• özel mesaj gönderildi cevap bekleniyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, iş yerime oldukça yakınsınız. Bunlar kullanıcı çıkması modemler belli ki, VDSL2 modem arayışındayım. 2 modem arasındaki fark nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Merhaba, iş yerime oldukça yakınsınız. Bunlar kullanıcı çıkması modemler belli ki, VDSL2 modem arayışındayım. 2 modem arasındaki fark nedir ?
    dostum boşuna nefesini yorma neredeyse 10 gün önce pm attım ses soluk yok.
  • Kusura bakmayın donanımhabere alışamadım çok akrışık sistemi var çoğu ilanı giremedim bile bazıları yayınlanmıyor diyor günde tek ilan giriliyor diyor o yüzden unutmuştum burayı eğer MODEM arayan olursa İLETİŞİM : SIFIR BEŞYÜZ OTUZİKİ ALTIYÜZ ONBİR ELLİ YEDİ DOKSAN YEDİ

• ARAKADAŞLAR MESAJLARA BAKAMAZZSAM BİLE LİNKTE SAHİBİNDEN İLAN LİNKİ LİNKİ KOPYALAYIP YAPIŞTIRIP SAHİBİNDEN ADRESİNDE İLETİŞİM BİLGİLERİM VAR BAKIP MESAJ ATIN YADA ARAYIN SAHİBİNDEN DE İLETİŞİM NO VAR

• MODEM ARAYANLARIN DİKKATİNA ELİMDE ADETLİ BAYAĞI VDSL2 FİBER MODEM VARDIR İLANDAKİ LİNKE TIKLADIĞINIZDA İLETİŞİM BİLGİLERİM SAHİB.NDENDE VARDIR ARAYIP SORUN ZYXEL BEYAZ SİYAH MODELİ AİRTİES TÜM MODELLERİ TP-LİNK 9970 MODELİ HEPSİNDEN VAR 200 ADET MODEM VAR SÜREKLİ MODEM BULUNUR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.