Şimdi Ara

Airties Air 5343 başım belada

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bir süredir internet bağlantı sorunları yaşıyorum şuan kullandığım airties air 5343 kablosuz modemi 6 olmadı satın alalı birkaç gündür internet hızım 1 mbit bile değil normal şartlarda 14 mbit altına düşmezdi en son 0,30 gibi öldürücü seviyede düşmeye başlayınca ttnet müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım arıza kaydı oluşturdular ve yaklaşık 3 saat sonra türktelekom dan bir teknik destek yetkilisi arayarak konu hakkına tekrar bilgi istedi ve bende tekrar anlattım sonrasında ise teknik görevli arkadaş hızımı belirli seviyeye kadar düşürüp sabitlediğini söyledi ve test ederek internet hızımın 3 mbit civarı bir seviyeye geldiğini gördüm teknik görevli arkadaş sorunun kullandığım modemden kaynaklandığını ve modemimi değiştirip ttnet bayilerinden vdsl özellikli bir modem almamı ancak bu şekilde olması gerektiği şekilde internet bağlantımın düzeleceğini söyledi benim anlamadığım şuan kullandığım modem düne kadar sorun çıkarmıyordu ve henüz 6 aylık yeni sayılabilcek bir modem nasıl oluyorda birden vdsl diye bir mazeret önüme sürüp modem satmaya çalışıyorlar benim gibi daha önce bu sorunla karşılaşan ve çözüm bulan veya teknik olarak modemler ve network hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan yardım ve destek rica ediyorum zira sürekli modem değiştirmek istemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.