Şimdi Ara

Airrivals free to play sci fi oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık olarak 2 3 aydır oynadığım çok zevkli ve tam bir pvp ortamı olan bir oyun.Forumda konusunu görmeyince ben açmak istedim.
    Oyun hakkında biraz bahsetmek istiyorum.
    Oyunun yayıncı firması gameforge dur.Oyunun orjinal adı ace online diye geçer ve amerikada adı öyledir.Avrupada ise gameforge oyunu yayınlamış ve adını airrivals olarak deiştirmiştir.Şuanda avrupa ülkeleri için serverlar mevcut.Ve türkiye serverı vardır.
    Resmi sitesinden kayıt olup hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
    http://www.airrivals.org/

Koreli geliştirici YD tarafından üretilen AirRivals, ilginç görevleri, destansı 3 boyutlu gerçek zamanlı savaşlarla ve RPG (Rol yapma oyunu) karakter geliştirimiyle birleştirir. Bu yenilikçi MMOG (Çoklu oyuncu çevrimiçi oyun), Türkçe olarak yalnızca Gameforge 4D tarafından hizmete sunulmaktadır. Bu oyunun sana sunacağı sayısız imkanlardan faydalan - aracına atla ve oyuna başla!

Basit fare yön tuşlarını, detaylı 3 boyutlu grafiklerle birleştirerek sana müthiş bir manevra imkanı sağlar. Acemi dostu ama yine de iddialı.
    RPG (Rol yapma Oyunu) seviye konsepti ile Oyuncu Gözünden Bakış (FPS) konseptinin eşsiz bir karışımı olan AirRivals, zevkli bir oyun ve bir çok eğlence garanti ediyor.
    İki ulus ve onların hikayesi... Farklı güçlü yönleri ve farklı hedefleriyle sana yükselme fırsatı veriyor. Acemi pilot olarak başla, zirveye tırman!
    Ana gemiler ve gelişmiş üsler için girdiğin zorlu savaşlardan zaferle çık, diğer sunuculardan oyuncularla Arena'da savaş!
    Phillon'un çok çeşitli manzaralarında dolaş: Vadiler, denizler, dağlar ve çöller, uzay gemileri ve evren seni bekliyor.
    Değişik uçuş düzenlerinde birlik içinde savaş, bir tugaya katıl ve kendine has bir nişan kazan. Grup halinde oyunda eğlence ve taktiğin sınırı yoktur.

Oyun 1 ve 110 level arasıdır.
    Oyunda 2 şirket vardır.Bu şirketler BCU VE ANI Bu iki şirket birbirine düşmandır ve aralarında hiç bitmeyen bir savaş vardır.Ve kendimde pegasus anı tarafında oynamaktayım. Ve anı yı kesinlikle tavsiye ederm.
    Oyunda 4 tane class mevcuttur.

Bunlar A gear
    Oyundaki belkide en tehlikeli gemi.Diğer gemilere oranla cüssesi bir hayli büyüktür.Ayrıca A-Gear oyundaki en kalın zırha sahip. Bu da uçan bir tank gibi görünmesini açıklıyor.Aynı zamanda geminin yavaş hareket etmesini sağlıyor. Buda onun en büyük zayıflığı.Zırhının ona sağladığı dayanıklılık ve uzun menzilli silahları A-Gear ı oyundaki en güçlü gemi yapıyor.
    B-GEAR
    Oyunda alabileceğiniz gemiler arasında en ortalama olanı.Hız.silah kapasitesi ve zırhın hepsi dengeli biçimde dağıtılmaya çalışılmış.Herşey den biraz almış fakat hiç bir alanda mükemmel değil.Hem havaya , hemde yere yapılan saldırılarda başarılı.Oyunda başlangıçta kullanmak için ideal.

I GEAR
    -Gear oyundaki en hızlı gemi. Aynı zamanda en kısa süre içerisnde en yüksek hız ulaşabilen gemiler. Gövdesi diğerlerine göre biraz daha ufak olduğu için hedef olma ihtimali diğer gemilere kıyasla daha zor.Özellikle Çevik Manevralar Yapan ve ani saldırılar yapan bir gemi isteyenler için.

M-Gear
    Zırhı B-Gear a göre daha iyidir. Manevra Kabiliyeti oldukça gelişkin diğer gemilere göre. Bu durumun kalabalık çaıtşmalarda veya üzerinize kilitlenmiş bir füzeden kaçarken oldukça işe yarayacağı kesin.Başlarda silah yetenekleri bir miktir kısıtlı olsada , bu durumu kendilerini savunma yetenekleriyle kapatmasını bilirler. Savunma yeteneği yüksek olan M-Gear'la bir çatışmanın ortasında karşı karşıya gelmek istemeyeceksiniz.

Oyunda silah ve zırh çeşitliliği çok fazla ve + basma sistemi var oyunda okadar çok gerçek para isteyen durum yok her şeyi oyun içi para ile halledebilirsiniz.

Oyun içi bir kaç video
    A gear

BGEAR

I GEAR

M GEAR

Oyun Tamamen TÜRKÇEDİR.

Server olarak pegasus da başlayın anı tarafında oynuyorum.Tüm dh yi bekliyorum. Oyun içi pm atarak ulaşmanız için nickim unexpected her türlü yardımda bulunurum.

• Kardeş oyuna yeni başladım 20 levelim yeni gemi almak istiyorum nasıl alacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OdanınKöşesi

Kardeş oyuna yeni başladım 20 levelim yeni gemi almak istiyorum nasıl alacağım ?

Oyun sana kapsül verir level alırken gemi dediğin şey sanırım perdedir kapsülden çıkıyor perde hiç almana gerek yok o perdeden çıkanı tak kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

quote:

Kardeş oyuna yeni başladım 20 levelim yeni gemi almak istiyorum nasıl alacağım ?

Oyun sana kapsül verir level alırken gemi dediğin şey sanırım perdedir kapsülden çıkıyor perde hiç almana gerek yok o perdeden çıkanı tak kullan.

kardeş bana sadece turuncu yuvarlak kapsuller geldi onlarda 20 30 snlik güc veren bişeyler cıktı senin dediğin kapsulun bi resmi videosu varsa atarsan sevinirim şimdiden teşekürler.

Edit:Gemi diye bahsettiğim şey zırhmış.
  • quote:

quote:

quote:

kardeş bana sadece turuncu yuvarlak kapsuller geldi onlarda 20 30 snlik güc veren bişeyler cıktı senin dediğin kapsulun bi resmi videosu varsa atarsan sevinirim şimdiden teşekürler.

aç o kasülleri sadece motor ve silah kapsülleri gelecek onları açma onlar yüksek levelde açılacak ozaman lazım olacak 40 levelde görev veya kapsül vermesi lazım ordan geliyor zırhlar sana şimdilik zırha ihtiyacın yok .

• quote:

quote:

quote:

quote:

aç o kasülleri sadece motor ve silah kapsülleri gelecek onları açma onlar yüksek levelde açılacak ozaman lazım olacak 40 levelde görev veya kapsül vermesi lazım ordan geliyor zırhlar sana şimdilik zırha ihtiyacın yok .

Çok saol kardes .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pegasus bcu mgear oyuncusuyum. Uzun süredir oynuyorum. Ama bu aralar pek girmiyorum çünkü bıktım. Mgear olunca sorumlulukların çok oluyor. Hele takımıma gelip ÇEK ÇEK ! diyen yüzsüzlerden bıktım. Kasacak var mı deyince hepsi kaçıyorlar. O kadar can kalkan basıyorum beni korumuyor. Stden ne kadar geliyor ? 50k
    Edit: Oyunu kesinlikle tavsiye ediyorum çok zevkli. Mgear sırf geri gitmesi için oynanır. Ama diğer gemiler de çok zevkli. Bir tek agearı sevmiyorum. BG ve IG var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commando Kayle -- 26 Haziran 2013; 10:03:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commando Kayle

Pegasus bcu mgear oyuncusuyum. Uzun süredir oynuyorum. Ama bu aralar pek girmiyorum çünkü bıktım. Mgear olunca sorumlulukların çok oluyor. Hele takımıma gelip ÇEK ÇEK ! diyen yüzsüzlerden bıktım. Kasacak var mı deyince hepsi kaçıyorlar. O kadar can kalkan basıyorum beni korumuyor. Stden ne kadar geliyor ? 50k
    Edit: Oyunu kesinlikle tavsiye ediyorum çok zevkli. Mgear sırf geri gitmesi için oynanır. Ama diğer gemiler de çok zevkli. Bir tek agearı sevmiyorum. BG ve IG var

yav ben 3-4 sene 55 level bgear yapmıştım. ama id'sini ve şifresi pek hatırlamıyorum. ne yapmalıyım :(
    email de bile şüpheliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taharet Musluğu -- 26 Haziran 2013; 21:23:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taharet Musluğu

quote:

Pegasus bcu mgear oyuncusuyum. Uzun süredir oynuyorum. Ama bu aralar pek girmiyorum çünkü bıktım. Mgear olunca sorumlulukların çok oluyor. Hele takımıma gelip ÇEK ÇEK ! diyen yüzsüzlerden bıktım. Kasacak var mı deyince hepsi kaçıyorlar. O kadar can kalkan basıyorum beni korumuyor. Stden ne kadar geliyor ? 50k

yav ben 3-4 sene 55 level bgear yapmıştım. ama id'sini ve şifresi pek hatırlamıyorum. ne yapmalıyım :(

55 level ise hiç arama hocam artık level kasmak çok kolay mesela ben 4 günde 85 yptım hiç uğraşma aramakla yani yeni bir hesap aç kas anı açın oynuyacaksanız bu arada.

• quote:

quote:

quote:

55 level ise hiç arama hocam artık level kasmak çok kolay mesela ben 4 günde 85 yptım hiç uğraşma aramakla yani yeni bir hesap aç kas anı açın oynuyacaksanız bu arada.

Artık haftasonları %150 olduğu için kasmak gerçekten çok kolay. Ben aniyi merak ediyorum ama orda yapamam şimdi sonuçta hep bcu oldm aniyi pek bilmiyorum. Ama onlar daha havalı bence. 74 mg var onda baya emeğim var ve eski bir hesap. Onu bırakıp gitmek istemiyorum. Bu arada niye SWTOR bölümünde Airrivals ? Oyunu indirdim 25 gb hala girmeye çalışıyorum. Beklentilerimi karşılar umarım SWTOR

• quote:

quote:

quote:

hocam peki hangi serverda başlayayım. çoğu şeyi unuttum hangi haritada kasılacağımı bile :(
    agear açtım bu sefer.
    statlarını felan nasıl vereceğim bunun, nickini söyle serverına geleyim yardım edersin hem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taharet Musluğu -- 27 Haziran 2013; 14:38:44 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam peki hangi serverda başlayayım. çoğu şeyi unuttum hangi haritada kasılacağımı bile :(
    agear açtım bu sefer.
    statlarını felan nasıl vereceğim bunun, nickini söyle serverına geleyim yardım edersin hem

Serverım pegasus ulus anı nick HYGHLORD 93 level ag yim. Bu arada ag iyidir ag ag de saldırı git hep motor takmak için gereken bir kaç statı savunmaya felan verirsin oyundan pm atarsan yardım ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.