Şimdi Ara

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
13
Favori
55.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanın
    Hayırlı olsun. Sorunsuz kullanın inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    mrb hocam airfelden çok memnunduk 3-4 senedir ama kazan sıcaklığını yükseltince basınç kendi kendine artıyor bir süre sonra c17 hatasına düşüyor nette genleşmekazanına hava basılması lazım gibi birşey demişler...
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    merhaba, servislerde bisiklet pompasına benzer pompa var genleşme tankının sibopuna hava basılırsa düzelir önemli bir sorun değil

anladım hocam sağolun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 3 Aralık 2018; 13:43:19 >
  • rica ederim iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonn

airfel digifel premix kombinize modülasyonlu oda termostatını taktırabildiniz mi?

• teknik özelliklere buradan bakabilirsiniz

• Merhaba. Öncelikle disintegration, paylaşımlarınız için teşekkürler. Allah razı olsun.
    Benim evim 120 metrekare alttan ısıtma cihaz Ferroli Bluehelix Tech 25. Bu cihazla birlikte siemens qaa73 oda termostatı kullanıyorum ve ikisi birlikte 5. günüm.İlk kombi tecrübem. Nelere dikkat etmeliyim? Kombi ekranında 35 derece gözüküyor. Oda termostatı 22 dereceyi gösteriyor. Bu süre içerisinde sürekli çalıştı ve toplam tüketim 40 metreküp. Servis görevlisi oda termostatını tanımadığı için çok bir şey söylemedi. Ancak artık kombiden bir şeye müdahale edemeyeceğimi ve değişiklikleri oda termostatı ile yapabileceğimi belirtti. Kullanma talimatı ingilizce ve çok açıklayıcı bilgi yok. Siz bu cihazı iyi tanıyor gibisiniz. Bu cihaz nasıl kullanılır. Program vs. Bilginize ihtiyacım var.
  • bu airfele başka bir modülasyonlu ot nin olma olaslığı varmı acaba kablolu olması işi bozuyor malesef :(
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    maalesef siemens qaa73 haricinde uyumlu kablolu/kablosuz modülasyonlu. o.t yok

• mrrn M kullanıcısına yanıt
    merhaba yerden ısıtma old için fazla yapacak birşeyiniz yok

kombiden düşük kazan sıcaklığı olacak. o.t yi ise programlı kullanın geceleri daha düşük derecede çalışsın.hafta içi gündüz ev boş ise yine düşük olabilir.

Selamlar. Honeywell cihazlar da uygun değil mi?

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben çok anlamam ama kombinin kendi modülasyonu zaten çok başarılı. On off termostat yeterli olacaktır. Şahsen ben o şekilde kullanıyorum.

wi-fi destekli akıllı oda termostatları uyumlu olabilir honeywell modülasyon yaptığını da söylüyor tabii görüp denemedim ama bildiğimiz kablolu-kablosuz normal oda termostatlarında modülasyonlu seçenek 1 tane: siemens qaa 73
    yoksa on-off oda termostatı her model airfel digifel premixe takılabilir
  • merhaba daire ısı yalıtımlı 9 metre ptek var 140 mtre2 daire termostat yok.airfel premix yeni uretim 24 kw 40 derecede gunluk 10 m3 gaz sarfiyatı var.cok değil mi.

aynı daire genisliği demrdokum atron hermetik kombi 45 dercede komsuda calsıyor gunluk 3,4 4 m3 sarfiyatı var ve ev bizimkinden daha sıcak.

yogusmalı lk defa aldım pişman gibiyim
  • seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    Komsunuzla aranizda o kadar fark olmaz.evinizi sartlari ile komsunuzun sartlari ayni degildir muhtemelen.sadece alt katin yakmasi en az 2 derece fark ediyor.

• altust otuyoruz arakat oda da tum odalar acık tek hersey aynı marka tesisatta aynı

on off oda termostatı aldım pazartesi takacagım.yoksa fatura 500 gelir herhalde
    komşun 7/24 mü kullanıyor?bazı insanlar kombisini gece kapar öğlen yada eve işten gelince filan açar...7/24 yakıp 45 de 3m3 biraz imkansız yani kapıyodur..
    sen 7/24 40 da kullanıyosan doğal gündüz 38 lere gece yatarkende 33-35 lere düşür...benzer m2 ev airfele çoğuk havada anca 5.5 ğu buluyor...ılık kış günündede 4..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Aralık 2018; 20:32:43 >
    9mt petekle 3-4m3 üstelik yoğuşmasız kombi ile tüketim imkansız kombiyi arada gündüz açsalar bile zor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.