Şimdi Ara

Airbnb kullanıcısıydım : Vergi şoku! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
21.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Airbnb kullanan binlerce çalışan var. Sen bunu haber kanallarına da yaz belki dikkate alırlar. Toplu olarak savunma yapmanız daha iyi olur.
  • Birsey cikmaz bence bundan, kanit lazim. Sen sessiz takil, dava acarlarsa karsi dava acarsin. Para nerden geldi diye sorarlarsada arkadasim gonderdi vs. salla gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Outsider -- 28 Şubat 2018; 18:39:41 >
  • The Outsider kullanıcısına yanıt
    Aslında bu aklıma gelmişti fakat ozmanda nerden buldun bu parayı olayına gidecekler yalan soyledıgımı anlayacaklar sonucta ellerınde bır verı var bu paranın vergısını alacaklar
  • illa acinizdan olmeniz lazim, hepnizin surunmesi makarnaya komure muhtac kalmaniz lazim,
    niye calisiyorsunuz , niye yurt disindan ulkkemize para getimesine, turist glemesini araci oluyorsunuz alin size ceza

adamlar koca otel kurmus, milleti asgari ucretle opuyorlar , siz niye evinizi kiraya verip para kazaniyorsunuz hainler

kac vekilin oteli batti sizin yuzunuzden, kac vekilin bakanin oglu taksi sirketi batacak uber airbnb yuzunden yeter artik
  • RichardB kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma yaptık bir hata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upliyorum ama gelisme var mi konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Akpli tanıdığın varsa çok kolay sıyrılırsın. Hatta mağdur oldun diye üste para bile verirler. Yoksa o ergiyi her türlü alırlar
    akpyle felan ne alaka? turkiyede torpille yapamiyacagin sey yok!
  • Dostum merhaba 3-4 yıl resmi olarak günlük kiralık ev işi ile uğraştım lakin anlamadığım ben kendim sahibinden üzerinden müşteri buluyordum, senden emniyete anlık tc no bildirmeni istemediler mi? Bu işin cezası 13.000 TL yani emniyete kayıtlı olmadan evini kiraya vermek hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmadın mı? Bu air sitesi nasıl bir site biraz anlatır mısın

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.