Şimdi Ara

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
25
Favori
119.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atlihans

quote:

Orijinalden alıntı: çağlar2323

quote:

quote:

quote:

quote:

ariza kaydinda experde airbag tutuculari kontrol edilmeli cikti ne demek bu

Airbag ışığı yanıyor mu?

hayir yanmiyor sadece experde oyle cikti ama kendim ariza cihazina bagladigimda oyle bi ariza gozukmuyor

Hangi arıza tespit cihazıyla baktınız da arıza çıkmadı hocam?

experin sonucu aynen soyle dtc:65535 -sistem sorunsuz(hata devam ediyorsa,kontrol unitesini ve kablolarini kontrol edin)

O bir arıza değil hocam. Orada Aibagler ile alakalı bir sorun yoktur. Eğer bir sorun görüyorsanız kontrol cihazı ( BEYİN ) veya kabloları kontrol ettirin diyor

cok tsk ederim aldigimdan bugune kafama takilmisti hava yastigi lambasi falan yanmiyor zaten kontak acinca tum lambalarla yanip sonuyo sonra baska sorun yok tsk ederim tekrar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ariza kaydinda experde airbag tutuculari kontrol edilmeli cikti ne demek bu

Airbag ışığı yanıyor mu?

hayir yanmiyor sadece experde oyle cikti ama kendim ariza cihazina bagladigimda oyle bi ariza gozukmuyor

Hangi arıza tespit cihazıyla baktınız da arıza çıkmadı hocam?

experin sonucu aynen soyle dtc:65535 -sistem sorunsuz(hata devam ediyorsa,kontrol unitesini ve kablolarini kontrol edin)

O bir arıza değil hocam. Orada Aibagler ile alakalı bir sorun yoktur. Eğer bir sorun görüyorsanız kontrol cihazı ( BEYİN ) veya kabloları kontrol ettirin diyor

cok tsk ederim aldigimdan bugune kafama takilmisti hava yastigi lambasi falan yanmiyor zaten kontak acinca tum lambalarla yanip sonuyo sonra baska sorun yok tsk ederim tekrar

Rica ederim hocam. İyi günler .

• cemal8 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar...Acaba İzmir'de Emniyet Kemeri dirençlerini nerede ve ne kadar maliyetle yaptırdığınızı öğrenmem mümkün mü?
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTANGO

Merhabalar...Acaba İzmir'de Emniyet Kemeri dirençlerini nerede ve ne kadar maliyetle yaptırdığınızı öğrenmem mümkün mü?
    Saygılar

Hocam fiyatları hakkında kesin bilgi veremem ama İzmir'den bir arkadaşı daha yönlendirdim. Sayfanın üstünde numarası olacak izmirdeki arkadaşın
  • Merhaba 2017 Honda civic airbag beyni programi lazim hala bulamadım

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz.

Acilll yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam srs airbag nedir koltugun altinda kemerin altinda birsey var kemerde kitleniyormu airbag acilinca nasil anliyoruz bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: emperorali

Merhaba 2017 Honda civic airbag beyni programi lazim hala bulamadım

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz.

Acilll yardım lütfen

Hangi şehirdesiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: upliftingsky

hocam srs airbag nedir koltugun altinda kemerin altinda birsey var kemerde kitleniyormu airbag acilinca nasil anliyoruz bunu?

Hocam aracınız nedir? tam olarak sorunu anlatırsanız aydınlatmaya çalışacağım
  • Faydalı ve bilgilendirici bir konu olmuş ilginiz için teşekkürler.
  • benim 97 model opel astram var hiç kaza yapmadım lakin aklıma takılan bir soru var arabam çok eski olduğundan hava yastığının çalışmama gibi bir durumu söz konusu olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SafetyComesFirstt

Faydalı ve bilgilendirici bir konu olmuş ilginiz için teşekkürler.

Rica ederim hocam ne demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

benim 97 model opel astram var hiç kaza yapmadım lakin aklıma takılan bir soru var arabam çok eski olduğundan hava yastığının çalışmama gibi bir durumu söz konusu olabilir mi ?

Merhabalar.
    Belli bir zaman aşımı olduğuna , eski olduğu için patlamadığına hiç şahit olmadım.

Airbag sadece uyarı ışığı yanıyorsa patlamaz.
  • Merhaba 2005 medel eski kasa toyota yarıs 1.3 motor airbag ışığı yanıyor zaten yolcu airbag bir tuhaf kare şeklinde ama konsol ile birleşim çizgileri biraz ayrık ve kareyi oluşturan 4 çizgi simetrik değil gibi biraz ayrık gibi

Öte yandan bir macunlanma boyanma olmadığına da emin gibiyim çünkü az çok belli eder geriye 2 ihtimal kalıyor ya çıkma takıldı ama özensiz takıldı ya da sadece kapağını temin edip taktılar.

Böyle birşey mümkün mü sadece kapak takılması diye birşey mümkün mü ? Işık ta yanınca kıllanıyor insan şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: efens123

Merhaba 2005 medel eski kasa toyota yarıs 1.3 motor airbag ışığı yanıyor zaten yolcu airbag bir tuhaf kare şeklinde ama konsol ile birleşim çizgileri biraz ayrık ve kareyi oluşturan 4 çizgi simetrik değil gibi biraz ayrık gibi

Öte yandan bir macunlanma boyanma olmadığına da emin gibiyim çünkü az çok belli eder geriye 2 ihtimal kalıyor ya çıkma takıldı ama özensiz takıldı ya da sadece kapağını temin edip taktılar.

Böyle birşey mümkün mü sadece kapak takılması diye birşey mümkün mü ? Işık ta yanınca kıllanıyor insan şimdiden teşekkürler

Merhabalar.

Yaris şah airbagi zaten kapaktır komple göğüs değildir. Kazası olmuşsa kapak değişimi ya da onarımı yapılmıştır.

Airbag ışığının yanma nedenini de ancak arıza tespit cihazına bağlamakla anlayabilirsiniz. Işığın yanması için çok neden var çünkü. Tahminle maalesef anlaşılmaz

• Ilginize çok teşekkür ederim bu konudaki bilgisizliğime sayın lütfen tam anlayamadım yani içinde patlamaya hazır bir airbag olmadan airbagsiz bir şekilde sadece kapağını temin edip takmış olabilirler mi

Yoksa sadece kapak diye birşey olmaz, ille de kapak ve airbag birleşik bütün olmak zorunda ve dolayısıyle orada patlamamış bir airbag vardır mı demek istiyorsunuz tekrar teşekkürler

• Airbag'i bazı durumlarda, mesela kasisli yollarda araba kullanırken airbag açma riskini kaldırmak, için iptal edip sonrasında tekrar kurabilmek mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efens123

Ilginize çok teşekkür ederim bu konudaki bilgisizliğime sayın lütfen tam anlayamadım yani içinde patlamaya hazır bir airbag olmadan airbagsiz bir şekilde sadece kapağını temin edip takmış olabilirler mi

Yoksa sadece kapak diye birşey olmaz, ille de kapak ve airbag birleşik bütün olmak zorunda ve dolayısıyle orada patlamamış bir airbag vardır mı demek istiyorsunuz tekrar teşekkürler

Geç gördüm mesajınızı kusura bakmayın hocam. Kapak biz takılabilir. Ama dolu da olabilir. Bunu anlamak için airbag işi yapan bir yerden yardım almalısınız.

Kapak ve airbag bir bütün değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pej

Airbag'i bazı durumlarda, mesela kasisli yollarda araba kullanırken airbag açma riskini kaldırmak, için iptal edip sonrasında tekrar kurabilmek mümkün mü?

Hayır. Iptal olayını sadece ,bazı modellerde yolcu tarafı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sürücü, koltuk,tavan ve diz airbaglerini öyle durumlarda iptal etmeniz mümkün değil maalesef

• Çok teşekkürler sebebini bilmiyorum ama yanan airbag ışığı söndü her zamankinden farklı olarak yaptığımız tek şey 500 km lik uzun bir yola gitmek ve azıcık hız yapmaktı o esnada yanmıştı şimdi söndü tekrar teşekkürler

• Merhaba 2014 Volvo S60 airbaglar kazadan dolayı açmış,bildiğim kadarıyla direksiyon, şoför koltuğu torpido birde tavan açmış fakat siz bu şekilde ve tüm airbaglar olarak fiyat verebilir misiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.